محمود زاده: اگر مجلس کار می کرد، باید «وزیر ارتباطات» برکنار می شد.


اگر مجلس کار می کرد، قرار بود استیضاح شود

دیدارنیوز: جلال محمودزاده نماینده مردم مهاباد در مجلس با اعلام از بین رفتن ۷ تا ۸ میلیون شغل در فضای مجازی از تصمیمات مربوط به محدودسازی فضای مجازی انتقاد کرد.

نماینده مهاباد با اشاره به اینکه یکی از شعارهای انتخاباتی رئیس جمهور «اینترنت» تحویل ناپذیر بر اساس وعده ها و شعارهای تبلیغاتی بود، از از بین رفتن بیش از ۷ تا ۸ میلیون شغل در اینترنت به دلیل محدودیت اینترنت خبر داد.

جلال محمودزاده عضوکمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به اینکه یکی از شعارهای انتخاباتی سیدابراهیم رئیسی در خصوص اینترنت این است که مردم با اینترنت مشکل نداشته باشند، اظهار داشت: در این راستا، یکی از شعارهای انتخاباتی سیدابراهیم رئیسی در رابطه با اینترنت است. بازی یا اینترنت دختر یا پسر قطع می شود و غمگین می شود. . در حال حاضر بازی ویدیویی که هیچ، مشاغل بسته شده است. آیا این روند نباید تغییر کند؟ “

عضوکمیسیون کشاورزی مجلس و نماینده مهاباد با تاکید بر اینکه اگر مجلس فعالیت کند باید وزیر ارتباطات برکنار شود، گفت: مسئولان باید پاسخگوی عملکرد مردم باشند و جلوی آزادی های قانونی مردم گرفته نمی شود. محدودیت اینترنت حتی در امور اداری هم مشکلات زیادی در کشور ایجاد کرده است، یک نفر برای حواله بانکی باید ده روز رفت وآمد کند؛ وقت مردم خیلی مهم است.»

وی درباره مشکلات مشاغل وابسته به اینترنت نیز گفت: در این مدت بین ۷ تا ۸ میلیون شغل در اینترنت از دست دادیم، در شرایطی که این بسترها برای رفع مشکلات مردم کافی نیست، بسترهای محلی را به عنوان جایگزین معرفی کرده اند. “

محمود زاده: کار تعطیل است

این نماینده مجلس با اشاره به اینکه یکی از دیگر شعارهای نخست وزیر سیزدهم ایجاد اشتغال بود که گفته می شد سالانه یک میلیون شغل ایجاد می شود، گفت: بعد از یک سال نه تنها شغل ایجاد شد، بلکه ۱۰ میلیون شغل ایجاد شد. گمشده.” این عملکرد خوب دولت نیست و باید در آینده پاسخگو باشد و این موضوع عملکرد منفی دولت تلقی خواهد شد.

تامین زیرساخت ها وظیفه قانونی دولت است

محمودزاده در خصوص عملکرد دولت سیزدهم، وظایف قانونی دولت را یادآور شد و گفت: دولت وظیفه قانونی دارد تا زیرساخت ها را آماده کند، با شعار و وعده نمی توان با مردم برخورد کرد و فقط می توانند در عمل کار کنند. با توجه به اشتغال، وعده بزرگی برای ایجاد شغل برای چهار میلیون نفر در دوران ریاست جمهوری وی است، اما کاملا برعکس است.

این نماینده مجلس در ادامه توضیحات خود گفت: در بحث فضای مجازی و رفاهی، فرهنگی و تامین نیازهای جوانان موفق به این کار نشد و از دولت انتظار داریم در سه مورد باقی مانده این موارد را جبران کند. سال ها.”