مجسمه تام سیور، Meets Mish 4 Home Runs، ۱۰-۳ Diamondbecks Blow در Cityfield Opener رونمایی شد.


نیویورک روز افتتاحیه در سیتی فیلد با سلام تام سیور آغاز شد و با تشویق فرانسیسکو لیندور به پایان رسید.

ستاره کوتاه قد از هر دو طرف صفحه حرکت کرد تا بازی خسیسی دیگری را از کریس باست تازه وارد بازیابی کند، نیویورک متس روز جمعه در خانه دیاموندبک منطقه آریزونا را ۱۰-۳ شکست داد.

استارلینگ مارته در اولین بازی خانگی خود با این تیم، سه شوت شلیک کرد که اولین بازی او برای هومر برای تیم متس بود. و در روز جکی رابینسون رابینسون کانو – پیشگام حقوق مدنی – برای اولین بار از سپتامبر ۲۰۲۰ دور هم جمع شده است.

عبدالباسط گفت: “مارتا امروز شگفت انگیز بود.” لیندور امروز فوق العاده بود. خواندن خوبی بود از آنچه که تیم می‌توانست در بسیاری از بازی‌های امسال داشته باشد.»

نانسی، بیوه سیور، و دختران سارا و آن در یک مسابقه ۴۰ دقیقه ای صحبت کردند، در حالی که مت ها از بازیکن مورد انتظار خود در تالار مشاهیر خارج از صحنه پرده برداری کردند. نوه های او، توماس و توبین، اولین بازی مهم خود را انجام دادند.

ساعاتی بعد، باست و سه اغواگر از نیویورک دایموندبک بدون مشت زدند.

باک شوالتر، مدیر جدید تیم پس از پیروزی در اولین بازی خانگی خود مقابل متس، گفت: “این روز خوبی برای هواداران ما است.” از فرصت برای احترام به تام و جکی استفاده کنید. “از آنجا شروع می شود.” “این کار درستی است، صرف نظر از نتیجه بازی. فشار زیادی برای بازی کردن ما وجود داشت.”

لیندور و کانو که فصل گذشته را در حین گذراندن دومین دوره تعطیلی خود به دلیل داروهای تقویت‌کننده عملکرد از دست دادند، لباس‌های ویژه روز جکی رابینسون را پوشیده‌اند.

کانو چهار شغل در روز یادبود داشت، و از او پرسیده شد که آیا این برای هومر در آن روز اهمیت خاصی دارد یا خیر.

گفت: حتما. “این روزی است که همه به یاد خواهند آورد.” “تو اون روز داری کار خاصی انجام میدی.”

پیت آلونسو یک جفت پرواز اولیه برای نیویورک داشت (۶-۲) که بهترین رکورد را در مسابقات بزرگ داشت. پس از اینکه بازیکنان متس خارج از زمین در لیست افراد آلوده به ویروس کووید-۱۹ قرار گرفتند، تراویس یانکوفسکی در وسط سه ضربه خورد.

شووالتر گفت: “ما یک توپ قوسی واقعا خوب پرتاب کردیم.” ما امروز فیلمنامه را ترک کردیم و بچه هایمان واکنش خوبی نشان دادند.»

باست در قرارداد ماه گذشته اوکلند (۲-۰) را شکست داد و اجازه یک ضربه به ران و دو ضربه در شش ران داد. هنگامی که او در پایان اولین بازی خود در سیتیفیلد از تپه خارج شد، جمعیتی متشکل از ۴۳۸۲۰ نفر با تشویق ایستاده از او استقبال کردند.

ستاره راست ۶ گل زد و دو گل زد. شنبه گذشته، او در اولین بازی خود برای متس، با پیروزی ۵-۰ در واشنگتن، ۸ امتیاز از سه ران کسب کرد.

داولتون ورشو اولین هومر فصل خود را در الباسی در بازی ششم به ثمر رساند.

توری لولو، مدیر آریزونا گفت: ما باید بهتر شویم. “این یک حرکت عالی برای یک تیم جوان است. آنها در کار یاد می گیرند.

آنها اشتباهات کوچکی مرتکب شدند و ما این را می دانیم. فکر نمی کنم کسی تعجب کند. ما فقط این کار را نکردیم.

بلیندر با بازوی چپ خود، زک دیویس (۰-۱) را با دو مسابقه در ست دوم در سمت راست تعقیب کرد که در اینینگ پنجم ۵-۰ شد. تعویض ۳۴۱ میلیون دلاری هومر پس از مارتین با یک شوت در رده هشتم قرار گرفت تا کالب اسمیت ناآگاه را ترک کند.

این یک چکش حرفه‌ای ۱۴ بازی روی لیندور بود، و این چهارمین باری بود که او به عمق هر دو طرف می‌رفت.

لولو گفت: «این یک ترکیب بسیار کشنده است.

لیندور همچنین دو بار وارد زمین شد، یک پایگاه را دزدید و سه بار در شروع خوب سال ۲۰۲۲ در سیتیفیلد، پس از اینکه متس بارها در فصل اول سال گذشته او را هو کرد، سه بار گلزنی کرد. این بازی در روز جمعه هنگام معرفی بازی Prigame منتشر شد.

لیندور گفت: “به یکی از بزرگترین پایگاه های طرفداران خارج از کشور خوش آمدید، شگفت انگیز است.” وقتی شنیدم جمعیت خانه من و بچه های دیگر را تشویق کردند، هیجان زده شدم. “واقعا عالی. این چیزی است که ما انتظارش را داشتیم.”

مارته که در ماه نوامبر به عنوان بازیکن آزاد قراردادی ۴ ساله به ارزش ۷۸ میلیون دلار امضا کرد، همچنین یک پایگاه را دزدید و سه گل به ثمر رساند. با سه ضربه به پایان رسید.

مارت از طریق مترجم گفت: «من می‌خواهم بچه‌ها بتوانند به اینجا بیایند و یاد بگیرند که چگونه بازی را درست انجام دهند.

شماره بازی

نیویورک استارترز ۶-۰ با ۱.۳۲ امتیاز در این فصل، و متس در بازی های ابتدایی به ۴۰-۲۱ ارتقا یافت – از جمله ۴-۱۰ در سیتی فیلد.

پوست مار

نیویورک از آغاز سال ۲۰۱۸ تاکنون ۱۱ بازی متوالی را در برابر دایموند پیکس در سیتی فیلد برده است و آریزونا را ۲۱ بر ۲۱ شکست داده است.

سرعت و قدرت

نیویورک چهار برابر در افتتاح خانه خود برای اولین بار بود. متس همچنین در هشت بازی هفت توپ ربایی داشته است – آنها تا بیست و نهمین بازی خود در ۸ می سال گذشته به پایه هفت ربایی نرسیدند.

لیندور سه بازی خانگی داشت. ۳۳ بازی طول کشید تا بتوانیم این تعداد را در فصل گذشته شکست دهیم.

او گفت: «به خودم زمان می‌دهم تا ضربه بزنم. بازی را پایین می‌آورم و ثابت قدم می‌مانم.»

اتاق مربی

پشت الماس: اس اس نیک احمد (التهاب شانه راست) پنجشنبه در مجموعه تمرینی بهار تیم هفت بهات کنار گذاشته شد. کارسون کلی، شکارچی آریزونا پس از شروع فصل ۰-۱۵ استراحت کرد. … اس اس جرالدو پردومو پس از ضربه زدن به توپ در سرعت ۹۲ مایل در ساعت، درست روی آرنج راست خود تکان داد، اما در بازی ماند.

متس: شوالتر گفت که محل نگهداری RHP Taijuan Walker (التهاب شانه راست) و Trevor May (سه سر بازو) خوب است، و او معتقد است که واکر فرصت دارد پس از در دسترس شدن در ۲۲ آوریل، لیست آسیب‌دیدگی را به مدت ۱۰ روز ترک کند. شوالتر گفت. دیوید پترسون از LHP یک “انتخاب دشوار” برای شروع در یکشنبه واکر است. یکی از براندون نمو و مارک کانها پس از مثبت شدن تست کووید-۱۹ مربی متس در لیست مصدومان قرار دارند. تیم نگفت که آیا تست نمو مثبت بوده یا خیر و شوالتر نگفت که آیا یکی از بازیکنان واکسینه شده است یا خیر.

تا بعد

آریزونا RHB زک گالن روز شنبه به مصاف RHB Mets Carlos Carrasco خواهد رفت. پس از انتقال اسمیت به بولپن، هامبرتو کاستلانوس قرار است یکشنبه برای دایموندز بازی کند.