مجری اخبار مشهور در ۲۷ سالگی در اثر خودکشی جسد پیدا شد – DL-IT


از فیس بوک

از فیس بوک

مجری ۲۷ ساله تلویزیون اهل ویسکانسین و ستاره سابق بسکتبال کالج پس از ظاهراً خودکشی جسد پیدا شد.

به گزارش TMZ، نینا پاچولیک، محافظ سابق بسکتبال زنان دانشگاه فلوریدا جنوبی و گوینده اخبار صبحگاهی News 9 WAOW، روز شنبه هنگامی که پلیس خانه او در وائوسو را بازرسی کرد، جسد پیدا شد.

خواهرش کیتلین پاچولکی گفت: تامپا بی تایمز با خودکشی درگذشت

او با بیان اینکه نینا نامزد کرده بود و همه او را دوست داشتند، گفت: خواهرم خوشحال ترین فردی بود که فکر می کردم می شناسم.

او می‌گوید: «بعضی وقت‌ها نمی‌دانی مردم چه چیزی را تجربه می‌کنند، مهم نیست که چقدر فکر می‌کنی کسی را می‌شناسی… خواهرم به هر منبعی که می‌توانی تصور کنی دسترسی داشت.»

Kaitlynn Pacholke گفت: “او فقط عشق و مثبت را ساطع می کند، او واقعاً به بودن در کنار دیگران اهمیت می دهد و همیشه دیگران را در اولویت قرار می دهد.” فکر می کنم او این کار را بدون مراقبت از خودش انجام داد.

همکاران پاچولکی در ایستگاه خبری که او از سال ۲۰۱۷ در آن مشغول به کار بوده است، از مرگ نابهنگام او ابراز حیرت کردند.

کل تیم نیوز ۹ و بسیاری دیگر از این باخت کاملاً ویران شدند. نینا این جامعه و مردمی که اینجا زندگی می کنند را دوست داشت. او فردی مهربان با قلبی بزرگ و لبخندی عفونی بود و دلمان برایش تنگ خواهد شد.”

همکار برندان مکی در پیامی در فیس بوک نوشت: “من هرگز در زندگی ام دختری زیباتر را ندیده ام. او هر روز مردم را لبخند می زند، چه در تلویزیون یا فقط یک دوست عالی، او را درخشان ترین نور اتاق می نامد.”

دانشگاه بولز فلوریدا جنوبی، جایی که پچولک سه فصل در آن بازی کرد، گفت: بیانیه – بیانیه آنها وقتی از مرگ او مطلع شدند “متأسف” شدند و خوزه فرناندز مربی تیم گفت که تیم “ویران و عمیقاً غمگین است”.

اگر شما یا یکی از عزیزانتان افکار خودکشی دارید، با خط حیاتی پیشگیری از خودکشی ملی به شماره ۱-۸۰۰-۲۷۳-TALK (8255) تماس بگیرید یا با ارسال پیامک به TALK به ۷۴۱۷۴۱ با خط بحران تماس بگیرید. همچنین می توانید پیامک ارسال کنید یا با ۹۸۸ تماس بگیرید.

بیشتر در The Daily Beast بخوانید.

بزرگترین داستان ها و رسوایی های Daily Beast را مستقیماً در صندوق ورودی خود دریافت کنید. همین الان ثبت نام کنید

با دسترسی نامحدود به گزارش های منحصر به فرد Daily Beast مطلع باشید. اکنون مشترک شوید