متیو مک کانهی انتخابات ریاست جمهوری آینده را تحریک می کند


سان فرانسیسکو (KXAN) – یکی از مشهورترین ساکنان آستین بار دیگر به حرفه ای در سیاست اشاره می کند. به گزارش SFGATE، متیو مک کانهی در کنفرانسی در سانفرانسیسکو در اوایل این هفته در مورد آرزوهای ریاست جمهوری خود صحبت کرد.

مک کانهی یک سخنران برجسته در دریم فورس، کنفرانس فناوری سالانه Salesforce بود. SFGATE گزارش می دهد که این نماینده با مارک بنیوف، یکی از مدیران ارشد Salesforce در آنجا صحبت کرده است، و در حالی که مک کانهی در مورد امکان نامزدی برای ریاست جمهوری توضیح بیشتری نداد، او گفت که در آینده آن را بررسی خواهد کرد و مفتخر است که آن را رد کند.

این اولین بار نیست که او در زندگی سیاسی خود مورد تمسخر قرار می گیرد. با این حال، قبلاً در مقیاس کوچکتر بود. مک کانهی در نظر داشت برای فرمانداری تگزاس نامزد شود، اما در نهایت در نوامبر ۲۰۲۱ اعلام کرد که “در حال حاضر” به دنبال شغلی در سیاست نخواهد بود.

و از اظهار نظرهای سیاسی ابایی نداشت.

او تابستان امسال از واشنگتن دی سی بازدید کرد تا پس از تیراندازی در مدرسه ابتدایی راب در اووالدی که منجر به کشته شدن ۱۹ کودک شد، با قانونگذاران درباره قوانین اسلحه صحبت کند.

او همچنین در مصاحبه ای ۴۰ دقیقه ای در پادکست “Sway”، پادکست New York Times Opinion، با Kara Swisher در مورد وضعیت سیاست تگزاس و افکارش در مورد دنبال کردن حرفه در سیاست صحبت کرد.

به گزارش SFGATE، مک کانهی در Dreamscape گفت که اگر نامزدی برای ریاست جمهوری در آینده اوست، به این دلیل است که او “آن را انتخاب کرده است.”

“اگر این اتفاق برای من می افتاد، با آن برخورد می کردم. اگر خوب زندگی می کردم و تلاش می کردم، به سمت چیزهایی کشیده می شدیم … این اجتناب ناپذیر است. این انتخاب من نیست، من هستم.” به گزارش SFGATE، مک کانهی گفت.