متهم به قتل درجه ۳ پس از شلیک مرگبار در خارج از اتاق تابو و بار ورزشی – CBS Philly


فیلادلفیا (سی‌بی‌اس) – مقامات به Witness News گفتند، اتهام قتل درجه سوم علیه مردی در بیرون از یک بار سنتر سیتی مشت‌زنی شد که منجر به مرگ مرد شد. اریک پوپ، ۴۱ ساله، شنبه گذشته در اثر جراحات وارده در یک حادثه در خارج از سالن تابو و بار ورزشی جان باخت.

سی بی اس ۳ تایید کرد که جعل کننده درگیر در تحقیقات کنت فرای است. پلیس فیلادلفیا حکمی برای دستگیری فرای دارد.

بیشتر بخوانید: پیشنهاد شورای شهر فیلادلفیا تا زمانی که بهبود امنیت صورت نگیرد، از SEPTA پول خودداری شود.

مرگ پاپ جامعه را در فیلی و خانه او در واشنگتن دی سی شوکه کرده است

دوون تروتر، یکی از دوستان پاپ، گفت: “اریک مرد بسیار بسیار خوبی بود.” “همیشه حال خوب، همیشه خندان، همیشه وجود دارد تا احساس خوبی به شما بدهد. مردم خونگرم و مهربان.”

ویدئویی که توسط CBS3 به دست آمده است لحظاتی قبل از اینکه فرای در حوالی ساعت ۱ بامداد روز شنبه ۱۶ آوریل به سر پوپ بکوبد را نشان می دهد. پاپ در آن آخر هفته از فیلی دیدن می کرد.

حمله اریک پاپ - جعلی متهم به قتل سطح 3 پس از مشت زدن به سر یک کلوپ شبانه تابو در بیرون مردی که باعث مرگ او شد

اعتبار: CBS3

منابع نزدیک به تحقیقات گفتند که پوپ پس از اینکه حوالی ساعت ۱ بامداد شنبه، ۱۶ آوریل، به دلیل مستی از یک بار به بیرون اسکورت شد، در خیابان دوازدهم بود.

در یک نقطه، پوپ در حال نزدیک شدن به پشت یک SUV سفید رنگ دیده شد. اندکی بعد، جسارتگر به سمت پوپ رفت و او را مشت کرد.

پوپ فوراً به زمین افتاد و سرش به پیاده رو کوبید.

او نزدیک به دو دقیقه روی زمین ماند تا اینکه یک قلاب‌زن و دیگران او را به پیاده‌رو کشیدند.

پوپ در نهایت به بیمارستان منتقل شد و تحت مراقبت‌های حیاتی قرار گرفت و بعداً بر اثر جراحات جان خود را از دست داد.

در حالی که معلوم نیست داخل بار چه اتفاقی افتاده است، وضعیتی است که به سطحی رسیده است که شهردار جیم کنی می‌گوید ممکن است اتفاق نیفتاده باشد.

این وظیفه آنهاست که آنها را از محل خارج کنند. هنگامی که آنها در پیاده رو یا در خیابان هستند، این باید به تعامل آنها پایان دهد، “کنی گفت.

بیشتر بخوانید: پلیس می گوید یک سگ ۲۷ ساله، ۳ ماهه در فیلادلفیا مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

شاهدان خبری می‌دانند که شرکت‌های امنیتی خصوصی توسط شهر ملزم به ارائه آموزش نیستند. اما تروتر گفت این وضعیتی است که آنها در واشنگتن دی سی از عهده آن بر نمی آیند

تروتر گفت: “ما اعضای جامعه خود را داریم که از جامعه ما محافظت می کنند.” “اگر شخصی که از شما محافظت می کند، کسی است که به شما آسیب می رساند، پس این یک فضای امن نیست.”

CBS3 با مالک تابو تماس گرفت و گفت: “مجروح درگیر کارمند تابو نیست و این حادثه در ملک ما رخ نداده است” و افزود که مدیریت آنها بلافاصله پس از اطلاع از اتفاقات با ۹۱۱ تماس گرفتند و در تحقیقات با پلیس همکاری کردند.

سخنگوی دادستانی منطقه گفت که آنها از گزارشات مربوط به تعاملات مزاحم مربوط به کارکنان امنیتی خصوصی در سازمان Gayborhood مطلع هستند و در بخشی از این سخنان گفت: “دادستانی منطقه به همکاری با شرکای خود در اجرای قانون و دولت در راستای امنیت و عدالت ادامه می دهد. تمام فیلادلفیا، از جمله اعضای جامعه هدف و آسیب پذیر.

آسا خلیف یک فعال محلی است. او گفت که اکنون خواهان آموزش بهتر است تا مطمئن شود که مرگ پوپ بیهوده نیست.

خلیف گفت: «وقتی در گیبورهود هستید و چه متحد یا بخشی از این جامعه باشید، ما می‌خواهیم احساس امنیت کنید.

دوستان و اعضای جامعه چهارشنبه شب در خیابان های ۱۱ و پاین گرد هم آمدند تا زندگی پوپ را به یاد آورند و جشن بگیرند. آنها شمع نگه می دارند و خاطرات را به اشتراک می گذارند.

“پر از شفقت. همکار ناتاشا مک گلین گفت: همیشه سخت برای حمایت از افراد اطرافش تلاش می کند.

همیشه فراگیر است و به همین دلیل رفتن او برای من بسیار سخت است. هم اتاقی سابق جیکوب یانگ گفت: او همیشه نظر همه و همه چیز را می خواست تا کاری را به صورت گروهی انجام دهیم.

وقتی دوستان و جامعه برای از دست دادن یک دوست عزادار می شوند، هرگز زندگی ویژه ای را که همه آنها را تحت تأثیر قرار داده است فراموش نمی کنند.

مک گلین گفت: «برای دیدن مردم که به صورت دسته جمعی گرد هم می آیند و خاطرات فوق العاده و همچنین حکایت هایی درباره شخصی که واقعاً دوستش داشتند به اشتراک می گذارند، فکر می کنم زیبایی در این وجود دارد.

هنوز هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه آیا فرای دستگیر شده یا خود را تسلیم کرده است وجود ندارد.

اخبار بیشتر: نزدیک به ۲ میلیون دلار خرج ماری جوانا تفریحی در اولین روز قانونی شدن آن در نیوجرسی شد

هوارد مونرو، جو هولدن و کری کورادو از CBS3 در این گزارش مشارکت داشتند.