مبارزه اریک تیمز از اوکلند اتلتیک برای موقعیت ۱B در نزدیکی زادگاهش – dl-it


مسا، آریز – در ذهن اریک تیمز، مدت زیادی از بازی در نقش Bellarmine یا Pepperdine نگذشته بود.

اما زمانی که تمرینات بهاری خود را در اردوی لیگ نوجوانان آغاز کرد، به شدت آسیب دید.

تایمز می‌گوید: «من با همه جوان‌ها، با افراد بالقوه آنجا صحبت کرده‌ام، و این دیوانه‌کننده است – مثل اینکه برخی از آنها ۱۸ سال دارند. من می گویم: “مرد، تو ۱۸ سالته!”

تیمز ۳۵ ساله در یک قرارداد لیگ کوچک با تیم A مهمان نامشخصی است، تا بتواند تیم لیگ بزرگ منطقه ای را که در آن بزرگ شده به دست آورد – و شاید به ستاره A کمک کند که ابتدا او را جایگزین کند. مت اولسون باش القاعده.

همه اینها معادل یک دوره برای بازیکنی است که یکی از منحصر به فردترین مسیرهای بیسبال را دارد و هنوز هم فرصت دارد بازی مورد علاقه خود را انجام دهد.

تایمز گفت: «من از این فرصت و وضعیتی که اکنون در آن هستم بسیار هیجان زده و هیجان زده هستم.

تیمز متولد سانتا کلارا به عنوان بازیکن کوتاه مدت برای گری کانینگهام مربی سابق بلرماین بازی کرد و در اولین WCAL خود دو گل زد. تیمز پس از توقف در دو کالج محلی – Cabrillo و West Valley – به Pepperdine نقل مکان کرد تا با یک فصل فوق‌العاده در بزرگسالی، افتخارات MVP WCC را کسب کند، اما پارگی عضلات چهار سر ران او را در درافت MLB پس از دور هفتم حذف کرد.

در ۱۴ سال پس از آن، تایمز به طور حرفه ای در پنج کشور – کانادا، ایالات متحده، ونزوئلا برای فوتبال زمستانی، کره جنوبی و ژاپن – بازی کرده است و در نهمین سازمان خود قرار دارد. او پس از تسلط بر NC Dinos در کره و کسب عنوان MVP لیگ در سال ۲۰۱۵ با زدن ۰.۳۸۱ با ۴۷ هومر و سپس با ۴۰ هومر در سال ۲۰۱۶ بسیار هیجان‌انگیز شد. این باعث شد که در سال ۲۰۱۷ با میلواکی به MLB بازگردد، زمانی که او با بازی قرمز شروع کرد. . . با رسیدن به هومر ۱۱ در آوریل گرم کنید. او در سال ۲۰۲۱ زمانی که در ژاپن بازی می کرد به آسیا بازگشت، اگرچه زمان او در آنجا با گریه ها کوتاه شد.

کارگردان مارک کوتس، که اکنون در حال بهبودی است، پس از گفتگوی خوب درباره The Times از کارگردان Brewers، کریگ کنسل، برای دیدن تایمز هیجان زده است.

کوتس گفت: “کریگ ستودنی بود و سال خوبی را در میلواکی سپری کرد.” امیدوارم اریک بتواند پس از مصدومیت آشیل سال گذشته بهبود یابد و سالم باشد و در لیگ دسته اول بازی کند و برای شغلی رقابت کند.”

و این یک کار کاملاً باز است پس از اینکه اولسون شجاعانه در هفته اول اردوی لیگ برتر جایگزین شد. در حالی که تیمز در زمان امضای قرارداد با A انتظار نداشت حرکت کند، او می داند که اکنون این شانس وجود دارد.

من به اردو آمدم و گفتم هر کاری از دستم بر بیاید برای ساختن این تیم انجام خواهم داد – نمی دانم او اولین رئیس، اولین رئیس یا مدیرعامل است، اما من فقط می خواهم این تیم را بسازم. تایمز می گوید: «من هر کاری از دستم بر بیاید انجام خواهم داد تا به این افراد کمک کنم تا پیروز شوند. از رقصیدن اینطوری یا چیزی شبیه به آن خوشحال نمی شوم. من هنوز باید کار پیدا کنم و جایگاهم را در تیم بدست بیاورم. اما این فرصت را برای بسیاری از افراد در اینجا فراهم می کند. “

مرد دیگری که برای این شغل رقابت می کند نیز دارای ارتباطات محلی است. دالتون کلی در Rescue بزرگ شد و مرتباً برای بازی A و Giants رانندگی می کرد. پس از یک فصل خوب با Triple-Rise در سال ۲۰۲۱، کلی با اوکلند به عنوان یک بازیکن آزاد جوان که مایل به یادگیری از اولسون بود، قرارداد امضا کرد.

کلی در مورد اولسون گفت: “یکی از دلایلی که من به اینجا آمدم این است که بتوانم از او یاد بگیرم، زیرا فکر می کنم او یکی از بهترین بازیکنان بازی در حال حاضر است، اگر بهترین نباشد.” من دیدم که او یک روز گلاب گرفت و من با او نبودم که به BP زد و روز بعد رفت. بنابراین بله، این برای من بد است، زیرا یکی از دلایل اصلی طراحی آن در اینجا است. اما خوبی در آن وجود دارد. “فرصتی وجود دارد.”

اما کلی در پایه اول به طور منظم با تیمز تمرین کرد و از شکست دادن کهنه سرباز در اطراف هوکام خوشحال بود.

هر کجا او باشد، من آنجا هستم – وقتی او در باشگاه است، از او یاد می‌گیرم. اگر در قفس باشد، او را می زنم. کلی در مورد تیمز گفت: “این طعمه من است، ما با هم کره های زمین را می گیریم.” من دوست دارم از بچه هایی یاد بگیرم که این کار را انجام می دهند، آن را خوب انجام می دهند و برای مدت طولانی این کار را انجام داده اند. [Thames] مرد بعدی که باید تماشا کنم – ضربان معمولی، در باشگاه. البته او یک مرد قوی و بزرگ است که می داند چگونه از بدن خود مراقبت کند، بنابراین من فقط سعی می کنم یاد بگیرم چگونه غذا بخورم و چگونه بیدار شوم و بخوابم و همه چیز را درمان کنم.