رژیم لاغری سریع

مارول کامیک شماره ۱ “پرداخت کپی” بیش از ۲.۴ میلیون دلار در حراج آنلاین دریافت کرد


حراج‌دهنده روز جمعه گفت که یک نسخه معتبر از اولین کتاب مصور مارول به قیمت بیش از ۲.۴ میلیون دلار در یک حراج آنلاین فروخته شد.

وینسنت زورزولو، مدیر عامل ComicConnect گفت: «بدون شک یکی از سه مجموعه برتر کتاب های مصور در دنیای مجموعه کتاب های مصور است. خانه حراج نیویورک این کتاب را به قیمت کمتر از ۲۴۲۷۸۰۰ دلار پنجشنبه شب فروخت.

او نام خریدار را ذکر نکرد و زورزولو گفت که او یک “کلکسیونر و سرمایه گذار بسیار مشتاق برای کتاب های مصور” است که چیزهای دیگر را جمع آوری می کند.

Marvel Comics شماره ۱ در سال ۱۹۳۹ منتشر شد و شخصیت هایی مانند Sub Mariner و Human Torch اصلی را به نمایش گذاشت که به عنوان شخصیتی معرفی شد که بعداً به یکی از عجایب چهار مارول تبدیل شد. این کتاب زمینه را برای چیزی که به کمیک‌ها، فیلم‌ها، نمایش‌های تلویزیونی و بازی‌های ویدیویی مارول تبدیل می‌شود، آماده کرد.

یک «نسخه پولی» که به خوبی نگهداری می‌شود، تقاضای ویژه‌ای دارد، زیرا حاوی یادداشت‌های دست‌نویسی برای ناشر است که مبلغ پرداختی به نویسندگان و هنرمندان مختلف را نشان می‌دهد. به عنوان مثال، فرانک آر. پل ۲۵ دلار برای جلد کتابی که اکنون نزدیک به ۱۰۰۰۰۰ برابر ارزش دارد جمع آوری کرد.

زورزولو در مورد این ابرقدرت کتاب های مصور گفت: «این یک دیدگاه بسیار مهم از جهان و پشت صحنه است.

دنیای مارول در نهایت شامل شخصیت‌هایی مانند مرد عنکبوتی، چهار شگفت‌انگیز، مردان ایکس، انتقام‌جویان، مرد آهنی، دردویل و هالک می‌شود که اغلب در صفحه نمایش با نام هالک شگفت‌انگیز شناخته می‌شوند.

زورزولو بدون اینکه این کمدین را بشناسد گفت کی می داند؟ “هیچ یک از اینها نمی تواند اتفاق بیفتد.” شاید نام “مارول کامیکس” به نوعی در بین مردم طنین انداز شده باشد و به تولد هر چیز دیگری کمک کند.

حق چاپ © ۲۰۲۲ توسط آسوشیتدپرس. تمامی حقوق محفوظ است.