لزلی گریس، ستاره «Batgirl» برای اولین بار از زمان کوتاه شدن فیلمبرداری صحبت می کند – dl-it


لزلی گریس، ستاره «Batgirl» – فیلم ۹۰ میلیون دلاری برادران وارنر. – برای اولین بار در مورد پیشرفت غیر منتظره سرنوشت.

The Post این هفته فاش کرد که بازیگران و عوامل فیلم از تعلیق پروژه چند میلیون دلاری آنها توسط استودیو بی اطلاع بودند.

گریس که تصاویری از پشت صحنه را منتشر کرد، در اولین پست خود در شبکه های اجتماعی پس از انتشار این خبر غم انگیز گفت که به این فیلم “مفتخر” است.

خانواده های کوئیریدا! او در پست اینستاگرام خود نوشت: به دنبال اخبار اخیر درباره فیلم Batgirl ما، من به عشق، سخت کوشی و فداکاری بازیگران شگفت انگیز و گروه سخت کوش ما در این فیلم در طول هفت ماه در اسکاتلند افتخار می کنم.

من احساس می کنم خیلی خوش شانس هستم که در میان این شهروندان بزرگ کار کرده ام و در این روند روابط مادام العمر برقرار کرده ام!

ستاره موزیکال “In The Heights” به کارگردانی لین مانوئل میراندا افزود: “از همه طرفداران Batgirl متشکرم – به خاطر عشق و ایمانی که به من اجازه داد این شنل را بپوشم و همانطور که بابس گفت “من” قهرمان بازی باشم. لعنت!”

این پست گریس تنها چند ساعت پس از آن منتشر شد که عادل الرابی و بلال فلاح، کارگردانان این فیلم، بیانیه‌ای درباره لغو غیرمنتظره فیلم صادر کردند.

این زوج که کارگردانی فیلم Bad Boys for Life را نیز بر عهده داشتند، گفتند از سرنوشت این فیلم که مایکل کیتون، جی کی سیمونز و برندان فریزر نیز در آن نقش آفرینی کرده اند، “غمگین و شوکه شده اند”.

این بازیگر قرار بود این نقش را بازی کند "دختر خفاشی" در فیلم آینده دی سی
این بازیگر قرار بود در فیلم آینده DC نقش Batgirl را بازی کند.
فیلم جادویی

ما هنوز نمی توانیم آن را باور کنیم. به عنوان کارگردان، مهم این است که کارمان را به مردم نشان دهیم و حتی اگر فیلم تمام نشده باشد، می‌خواهیم طرفداران در سراسر جهان این فرصت را داشته باشند که فیلم نهایی را ببینند و آن را برای خود بگیرند.

بازیگران و گروه ما کار شگفت انگیزی انجام داده اند و سخت تلاش کرده اند تا Batgirl را به زندگی بازگردانند. ما برای همیشه از اینکه بخشی از این تیم هستیم سپاسگزاریم.

سازندگان فیلم از تیم خود تشکر کردند، “به خصوص لزلی گریس بزرگ، که بت گرل را با اشتیاق، اشتیاق و انسانیت به تصویر کشید.”

به هر حال، به عنوان طرفداران بزرگ بتمن از زمان کودکی، این یک امتیاز و افتخار بود که بخشی از DCEU باشیم، حتی برای مدت کوتاهی. Batgirl for Life عرب و فلاح را اضافه کرد.

فیلم رد شده برای استودیو یک آشفتگی است و طرفداران برای اکران فیلم فریاد می زنند – و این بدبختی با این واقعیت بدتر می شود که فیلم توسط یک هنرپیشه اهل لاتین کارگردانی شده است که بازیگران و فیلمسازان مختلف اطراف آن را احاطه کرده اند.