رژیم لاغری سریع

لبرون با تهدید سه گانه بازگشت، لیکرز نیکس را در وقت اضافه شکست داد – سی بی اس نیویورک


لس آنجلس (AP) لبرون جیمز در پنج بازی با تریپل دابل با ۲۹ امتیاز، ۱۳ ریباند و ۱۰ پاس منجر به شکست از مصدومیت بازگشت و لس آنجلس لیکرز ۲۱ امتیاز در کوارتر دوم به دست آورد تا نیویورک نیکس را شکست دهد. ۱۲۲-۱۱۵ در ساعات اضافه کاری شنبه شب.

جیمز بازی‌ها را با زانوی چپ ورم کرده از دست داد، اما مربی لیکرز، فرانک ووگل، قبل از بازی گفت که جیمز می‌خواهد بخشی از “بازی عالی مقابل نیکز در شبکه ABC” باشد.

بیشتر بخوانید: NFL برای تقویت سیاست های ورود و بررسی هزینه های نفتکش

جیمز ۱۳ از ۲۴ خارج از زمین در ۴۰ دقیقه بود. بعد از اینکه جیمز در تمام طول راه هدایت شد و پس از بازگرداندن توسط آر جی بارت، لیکرز به مدت پنج دقیقه تمام وقت را رهبری کرد.

جیمز چهارمین هت تریک خود در این فصل و یک جهش را به ثمر رساند.

مالیک مونک ۲۹ امتیاز و آنتونی دیویس ۲۸ امتیاز و ۱۷ ریباند برای لیکرز به دست آوردند که از ۵ بازی بعدی خود در ۴ بازی شکست خوردند.

بارت ۳۶ امتیاز و جولیوس رندال ۳۲ امتیاز و ۱۶ ریباند برای نیویورک به دست آوردند. نیکس در ۸ بازی از ۱۰ بازی اخیر خود شکست خورده است.

لس آنجلس در نیمه اول ۷۱ بر ۵۶ عقب افتاد و در کوارتر سوم با نتیجه ۳۱ بر ۱۳ بر نیکس پیروز شد. لیکرز در کمتر از ۲ و نیم دقیقه در کوارتر با نتیجه ۷۵-۶۱ شکست خورد و سپس در نزدیک به ۶ دقیقه ۶-۲ شد.

مونک ۱۰ امتیاز شامل ۳ امتیاز، و دیویس ۴ امتیاز شامل یک پرش برتری به دست آورد، در حالی که ۳:۵۰ باقی مانده بود تا لیکرز ۸۲-۸۰ پیش بیفتد. لس آنجلس در کوارتر چهارم با نتیجه ۸۷ بر ۸۴ پیش رفت.

لیکرز با ۲:۲۲ باقی مانده برتری خود را به ۱۰۸-۹۹ افزایش داد، قبل از اینکه نیکس با نتیجه ۱۳-۳ به پایان برسد و وقت های اضافه اجباری شود. بارت ۷ امتیاز از جمله پرتاب ۳ امتیازی را در فاصله ۸.۷ ثانیه به دست آورد. جیمز شانس برد داشت، اما در آخرین ثانیه یک پرتاب ۳ امتیازی را از دست داد.

بیشتر بخوانید: تیم متروپولیتن در یک بازی ستاره‌های NHL پیروز شد

نیویورک با یک ضربه برتر ۱-۰ ۱۱-۰ به میدان رفت. نیکس در اواخر کوارتر اول با نتیجه ۴۲-۲۹ پیش افتاد، پس از اینکه بارت و رندال با هم ۱۰ امتیاز از ۱۲ و ۲۹ امتیاز را به دست آوردند.

با ۱:۵۷ باقی مانده به نیمه اول، نیکس برتری خود را به ۶۸-۴۷ افزایش داد تا اینکه لیکرز در تساوی ۹-۳ با رندال با نتیجه ۹-۳ به پایان رسید.

مشاور

نیکس: این اولین بار در این فصل بود که نیویورک در کوارتر اول ۴۰ امتیاز یا بیشتر به دست آورد. این بالاترین امتیاز آنها در ۱۲ دقیقه اول از زمان کسب ۴۵ امتیاز مقابل کلیپرز در ۵ ژانویه ۲۰۲۰ است. رندال به دلیل خطای فنی در ۲۸.۹ ثانیه به میدان رفت. ربع سوم.

لیکرز: دیویس میانگین هفت ریباند تهاجمی در یک فصل داشت. ۴۵ امتیاز در کوارتر اول بیشترین امتیاز مجاز در ربع اول سه فصل Vogel بود. لو کارملو آنتونی (همسترینگ) و دوایت هاوارد (انقباض کمر) به دلیل مصدومیت بازی را از دست دادند.

ذیل

نیکس: دوشنبه شب ها از یوتا دیدن کنید.

لیکرز: سه شنبه شب میزبان میلواکی است.

دیگر خبری نیست: میچل در بازی برگشت ۲۷ امتیاز کسب کرد و جاز را شکست داد

(۲۰۲۲ آسوشیتدپرس. کلیه حقوق محفوظ است. این محتوا ممکن است منتشر، توزیع، بازنویسی یا توزیع مجدد شود.)

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر