لابی‌های سوخت‌های فسیلی همچنان جنگ اوکراین را تصرف می‌کنند – دی ال آیتی dl-it


از کوه خطوط لوله دره هشت سال پیش اعلام شد و پیشنهاد انتقال گاز طبیعی شکسته از ویرجینیای غربی به ایستگاه‌های صادراتی در جنوب ویرجینیا با موانع نظارتی و مخالفت‌های محلی مواجه شده است. نگرانی اصلی این است که این پروژه از طریق آبراه‌های حساس به محیط زیست و زمین‌های زراعی عبور می‌کند، که آنها را در معرض خطر نشت قرار می‌دهد – اما بیشتر به توسعه شکستگی در سراسر ویرجینیای غربی کمک می‌کند.

اکنون، پس از تقریبا یک دهه لابی، به نظر می رسد بحران انرژی ناشی از جنگ روسیه در اوکراین معکوس شده است و تنظیم کننده های فدرال از مسیر ساخت و ساز حمایت می کنند که می تواند این خط لوله را در سال آینده به بهره برداری برساند.

سوابق نشان می دهد که مروجین خط لوله به سرعت از بحران اوکراین برای اغوای سیاستمداران سوء استفاده کردند. ماه گذشته در دادگاه تجدیدنظر فدرال، وکلای پروژه خط لوله استدلال کردند که با ممنوعیت گاز طبیعی روسیه توسط ایالات متحده، “تامین داخلی برای نیازهای انرژی کشور اهمیت بیشتری پیدا خواهد کرد.” وکلای دادگستری نوشتند که تکمیل این خط لوله بدون شک گامی مهم در جهت ایجاد زیرساخت های نفت و گاز ایالات متحده و انتشار گاز طبیعی اضافی برای مصرف داخلی و صادرات به اروپا خواهد بود. سایر حامیان خط لوله، از جمله سناتور جو مانچین از DW.Va.

اندکی پس از آن، در ۸ آوریل، کمیسیون تنظیم مقررات انرژی فدرال به اتفاق آرا طرح هایی را برای ساخت خط لوله بر روی ۱۸۰ بدنه آبی و تالاب تصویب کرد، تصمیمی که کارشناسان آن را گام نهایی برای غلبه بر موانعی می دانند که سال ها این پروژه را به خطر انداخته بود. .

پیشرفت پروژه خط لوله ویرجینیای غربی یکی از اولویت های بسیاری برای سوخت های فسیلی است که اکنون به دلیل ویرانی های ناشی از جنگ در اوکراین تغییر شکل داده است. در روزهای اولیه جنگ، مؤسسه نفت آمریکا، که نماینده غول‌های صنعتی مانند اکسون موبیل و شورون است، استدلال کرد که نیاز به منابع نفت و گاز بیشتر ایالات متحده و تأیید سریع خطوط لوله و سایر زیرساخت‌ها را افزایش داده است.

API “در پی بحران قریب الوقوع در اوکراین، رهبری انرژی ایالات متحده بیش از هر زمان دیگری مهم است.” تیستی در آغاز تهاجم روسیه به اوکراین. اندکی بعد، سایر شرکت های نفت و گاز به این مبارزه پیوستند. در اوایل ماه مارس، مدیران اجرایی TC Energy، Enbridge، ویلیامز و کیندر مورگان به جنگ اشاره کردند و خواستار تصویب سریع خطوط لوله گاز طبیعی شدند که با فعالان مخالف و تنظیم‌کننده‌ها ملاقات کرده‌اند.

منتقدان صنعت بلافاصله اعتراض کردند که سوخت‌های فسیلی بیشتر طول می‌کشد تا کمک‌های کوتاه‌مدت را فراهم کند. گاز و نفت کالاهای جهانی هستند و افزایش اندک تولید ایالات متحده تأثیر فوری بر قیمت انرژی داخلی نخواهد داشت.

اما افزایش آب و برق و قیمت بنزین سیاستمداران را عقب رانده است. ماه گذشته، به دنبال فشار چهره‌های صنعت، از جمله صادرکنندگان گاز طبیعی، دولت بایدن از طرح‌های ارزیابی خطوط لوله گاز طبیعی بر اساس قوانین آب و هوایی و محیط زیستی خودداری کرد. وزارت کشور همچنین در ۱۵ آوریل برنامه هایی را برای ازسرگیری اجاره حفاری نفت و گاز به ایالت های فدرال اعلام کرد.

در هفته‌های اخیر، علاقه‌های بیشتری به سوخت‌های فسیلی انباشته شده است. در این ماه، وکلای Sempra Energy نامه ای به FERC ارسال کردند و خواستار تصویب خط لوله شمال باجا شدند، پروژه ای برای انتقال گاز طبیعی مایع به تاسیسات صادراتی در سواحل غربی مکزیک. وکلای دادگستری گفتند که این پروژه «با توجه به تهاجم اخیر روسیه به اوکراین» و «نگرانی در مورد امنیت انرژی اروپا و آسیای مرکزی» همچنان فوری است.

در هفته‌های اخیر، علاقه‌های بیشتری به سوخت‌های فسیلی انباشته شده است.

TC Energy، که قبلا به عنوان TransCanada شناخته می شد، درخواست اصلاح شده ای را برای تایید پروژه Alberta XPress خود ارائه کرد که سیستم خط لوله گاز طبیعی موجود را گسترش می دهد. به گفته این شرکت، پروژه “برابر مصرف نهایی داخلی و بین المللی” این پروژه، اخیراً با تهاجم روسیه به اوکراین و نیاز به صادرات نفت و گاز به بازارهای جهانی، “به طور تصاعدی رشد کرده است”.

K&L Gates، یک شرکت حقوقی به نمایندگی از ریو گراند LNG، پروژه ای برای ساخت سایتی با پنج قطار گاز طبیعی مایع در تگزاس، به طور مشابه FERC را خواستار شد، که خواستار تصویب سریع با توجه به تهاجم روسیه به اوکراین و مهار روسیه در زمینه انرژی شد. اروپا. تامین.”

علاقه‌مندان به حمایت از سوخت‌های فسیلی همچنین به دنبال استفاده از جنگ اوکراین برای شکل دادن به قوانین الزام‌آور جذب کربن و پیشنهادی دولت بایدن هستند. هری مک دوگالد، وکیلی که دعوی حمایت شده از صنعت را برای لغو بیانیه خطر انتشار گازهای گلخانه ای آژانس محیط زیست رهبری کرده است، به شورای محیط زیست کاخ سفید اظهار نظر کرد و استدلال کرد که تمام قوانین ترسیب کربن نباید امکان تکامل بیشتر نفت و گاز را محدود کند. مک دوگالد نوشت: «با تهاجم جنایتکارانه به اوکراین، بار ملی افزایش تولید نفت آمریکا مشخص است.

لابیست ها برای الف بسیاری از صنایع دیگر – از جمله نیروگاه‌ها، تولیدکنندگان یخچال، تولیدکنندگان نرم‌افزار و ارائه‌دهندگان ارتباطات راه دور – نیز زمان خود را برای استفاده از حمله روسیه به اوکراین به عنوان موضوع بحث برای تأثیرگذاری بر تصمیم‌گیری‌های سیاستی، از تعرفه‌ها گرفته تا مقررات زیست‌محیطی، تلف نکرده‌اند. این اظهارات از درخواست فوری برای اقدام در مورد مسائل کلیدی اقتصادی گرفته تا استدلال‌های متزلزلی که تخیل را برای تطبیق بحران اوکراین در چارچوب داخلی ایالات متحده گسترش می‌دهد، متغیر است.

مؤسسه Competitive Enterprise، یک اندیشکده با تفکر لیبرال تجاری از جمله گوگل، سندی را به کمیسیون تجارت فدرال ارائه کرده است که در آن با سیاست‌های جدید اجرای ادغام ضد انحصاری مخالفت می‌کند. هوگویتان استدلال کرد که در نظر گرفتن یک فرآیند شفاف برای چنین کمیسیون جدید بالقوه پرهزینه ای مهم است، به ویژه با توجه به “ابهامات جغرافیایی پیرامون تهاجم ولادیمیر پوتین به اوکراین”.

در ماه مارس، انجمن برق عمومی آمریکا، گروه لابی که نمایندگی‌های شرکت‌های برق در سراسر کشور، از جمله تعدادی از نیروگاه‌های زغال‌سنگ را نمایندگی می‌کند، در اعتراض به محدودیت‌های جدید در مورد آلودگی فاضلاب، از جمله به «فشار بسیار زیاد بر سوخت و انرژی» به EPA اظهار نظر کرد. قیمت” “ناشی از” جنگ اخیر در اوکراین “.

مایکروسافت و اتحادیه ارتباطات راه دور ایالات متحده نامه ای به وزارت بازرگانی ارسال کرده اند و با اشاره به مشکلات زنجیره تامین که به دلیل جنگ در اوکراین بدتر شده است، از افزایش سرمایه گذاری دولت در توسعه نیمه هادی ها خواسته اند. سارا اونیل، وکیل مایکروسافت می‌نویسد: «کمبود به دلیل جنگ روسیه با اوکراین تشدید شده است، که زنجیره تأمین مواد معدنی مهم و سایر مواد خام را مجبور کرده و ضعف‌های بیشتری را در زنجیره تأمین نیمه‌رساناها آشکار کرده است».

اوکراین حدود نیمی از کل عرضه گاز نئون نیمه هادی، بی رنگ و بی بو را که برای کنترل پرتوهای لیزر برای تولید تراشه های کامپیوتری تخصصی استفاده می شود، تامین می کند. کمبود ناشی از جنگ که کارخانه‌ها را در شرق اوکراین اشغال کرده است، نگرانی‌هایی را در میان خودروسازان ایجاد کرده است. انجمن سازندگان موتور و تجهیزات، گروه بازرگانی قطعات خودرو، در نامه‌ای توجه خود را به کمبود احتمالی جهانی جلب کرد و از دولت بایدن خواست برای تقویت محدوده نیمه‌رسانای داخلی خود اقدام سریعی انجام دهد.

و آژانس تهویه مطبوع، گرمایش و تبرید و انجمن تولیدکنندگان مواد غذایی آمریکای شمالی از جمله گروه‌های لابی هستند که با استناد به بحران اوکراین، برای کاهش تعرفه‌های فولاد آمریکا تلاش می‌کنند.

سایر درخواست کنندگان که خواستار مداخله آرام دولت ایالات متحده در بازار هستند، کمتر قانع کننده هستند. مایک شفر، رئیس کارخانه فرآوری ماهی، از هیئت مدیره بایدن خواست تا “تغییر در قانون برای آوردن محصولات ماهی برای مصارف بشردوستانه و K از طریق ۱۲ ناهار مدرسه”. شفر خواستار انواع حمایت های دولتی از صنعت ماهیگیری شد، از جمله تامین مالی برای بازاریابی بین المللی برای تغذیه “همه پناهندگان اوکراینی” که “در واقع می توانند از پروتئین ماهی استفاده کنند”.