قربانی سرقت خودرو که از زیر خودرویش کشیده شده بود شناسایی شد – خبر رفت۲۵


مقامات مردی را شناسایی کردند که هفته گذشته پس از قربانی شدن در یک سرقت خودرو در جنوب لس آنجلس، بیش از دو مایل زیر شاسی بلند خود کشیده شد.

بر اساس گزارش اداره پزشکی قانونی لس آنجلس، لری واکر، ۶۳ ساله، از لاهابرا، در تصادف روز پنجشنبه بر اثر ضربه شدید ناشی از زور درگذشت. مرگ او در لیست قتل قرار گرفت.

پلیس لس آنجلس گفت که این حادثه حوالی ساعت ۵ بعد از ظهر زمانی آغاز شد که بازرسان یک مظنون به قتل را کشف کردند که بعداً به نام جاشوا رنو در ۵۹۰۰ خیابان هفتم در نورث انگلوود شناسایی شد. رنو به عنوان مظنون در دو تیراندازی، یکی مرگبار، در ماه ژوئیه در دره غربی تحت تعقیب بود.

رنو روی صندلی عقب تویوتا پریوس نشسته بود و ماموران نتوانستند خودرو را متوقف کنند و راننده در حال راندن آن بود. پلیس گفت که پریوس پس از تعقیب و گریز کوتاه در نزدیکی خیابان های فلورانس و هاس در انگلوود سقوط کرد. راننده پریوس بعداً جمال ساترلند ۳۴ ساله شناسایی شد که به اتهام ضرب و شتم دستگیر شد.

پلیس گفت رنو سپس با یک پریوس شکسته فرار کرد و شاسی بلند واکر را دزدید. واکر زمانی که رنو او را به زور از خودروی شاسی بلند خارج کرد و در حین تعقیب و گریز از زیر خودرو بیرون کشیده شد، در کمربند ایمنی گیر افتاد.

پلیس گفت رنو قبل از اینکه خودروی سرقتی از خیابان های فلورانس و دشت گذر کند و متوقف شود، با چندین خودرو پلیس برخورد کرد. مرگ واکر در نزدیکی محل سقوط اعلام شد.

افسران مجری قانون قبل از پیاده شدن از خودرو درگیر دو ساعت درگیری با رنو شدند. وی برای درمان جراحات وارده در این حادثه به بیمارستان منتقل شد. پلیس گفت که او با اتهامات بیشتری در رابطه با مرگ واکر روبرو خواهد شد.