فیلم انحصاری Halo نگاهی به پشت صحنه بازیگران و خدمه دارد – اخبار Raft25


خوش آمدی، مجموعه لایو اکشن شبکه پارامونت بر اساس پرفروش ترین سری بازی های ویدیویی، اکنون بر روی DVD، Blu-ray، ۴K UHD و نسخه محدود ۴K UHD Steelbook در دسترس است. به صورت دیجیتالی نیز موجود است.

این بدان معناست که می‌توانید کل فصل اول را هر زمان که بخواهید بدون سرویس استریم تماشا کنید و آن را به پروژه لایو اکشن بعدی سریال تبدیل کنید که می‌توانید خریداری کنید. در جشن فصل اول خوش آمدی در رسانه های فیزیکی، نیوزویک این یک نگاه منحصر به فرد از پشت صحنه به جهان است خوش آمدی همانطور که در نسخه پارامونت مشاهده می شود.

این ویژگی به پشت صحنه می رود تا با او چت کند خوش آمدی در مورد دنیایی که در آن زندگی می‌کنند، با توضیحاتی در مورد انتظارات از شخصیت‌ها، از فرمانده کل قوا گرفته تا دکتر هالسی و همه افراد حاضر در این نمایش، با هم متحد شوید. در این کلیپ که قبل از انتشار فیزیکی آن را خواهید دید، تعدادی از بازیگران به انگیزه شخصیت هایی که در آن زندگی می کنند فکر می کنند.

بوکیم وودبین، بازیگر نقش سورن-۰۶۶، یک سرباز اسپارتی در نمایش که بازار سیاه را اداره می‌کند، می‌گوید: «بعضی وقت‌ها وقتی ما را به یک جهت سوق می‌دهند، گاهی باید به خود اعتراف کنیم که زمان آن رسیده است که مسیر را تغییر دهیم. . یک سایت سیارکی به نام رابل.

هاله: مدیرعامل
Master Chief موضع خود را در این اقتباس لایو اکشن از مجموعه Halo شبکه پارامونت اتخاذ می کند. مستر چیف یکی از شخصیت های اصلی و اصلی مجموعه Halo است.
مهم ترین چیز

این نسخه خوش آمدی جدا از یک خط داستانی جداگانه در “خط زمانی نقره ای” منحصر به فرد خوش آمدی بازی ها و سایر محتوای سنتی با در نظر گرفتن این موضوع، مهم است که آن را به عنوان یک دنباله، دنباله، اقتباس یا دنباله یک داستان موجود در نظر نگیریم. این یک فیلم لایو اکشن منحصر به فرد و پر تعلیق است که در قرن بیست و ششم بین بشریت و گروهی از بیگانگان معروف به عهد اتفاق می افتد.

بنابراین تنها راه دریافت این سریال تماشای آن است زیرا بازی ها کمک چندانی نمی کنند. البته لنگرها و ساپورت هایی هم برای سریال وجود دارد، مثلا خود مستر چیف در مرکز همه چیز قرار دارد. اما به غیر از این، اگر هنوز آن را بازی نکرده اید، با تماشای آن همه چیز مشخص می شود، به خصوص اینکه این داستان چگونه باید در فضایی جدید و بدون ارتباط قبلی روایت شود. خوش آمدی دانشمند

در اینجا، طرفداران این سری می توانند از ضربات جدید بسیاری لذت ببرند و کشف کنند. فصل اول تمام شد و فصل دوم در راه است. در این میان، ارزش این را دارد که قبل از فصل جدید چه چیزی را از دست داده اید یا برای فصل دوم آماده شوید. خوش آمدی رسانه در راه