رژیم لاغری سریع

فورد قصد دارد ۷ EV را در اروپا – DL-IT عرضه کند


فورد گفته است که انتظار دارد ۲ میلیارد دلار در خودروهای سواری برقی جدیدی که در شهر کلن ساخته می شود، سرمایه گذاری کند. این سرمایه گذاری شامل یک مرکز مونتاژ باتری جدید است که قرار است در سال ۲۰۲۴ افتتاح شود.

کراس اوور الکتریکی پوما در سال ۲۰۲۴ وارد بازار خواهد شد و در کارخانه فورد در کرایووا، رومانی ساخته خواهد شد. فورد همچنین کامیون‌های جدید Transit Courier و Tourneo Courier را از سال ۲۰۲۳ در کرایووا می‌سازد و نسخه‌های تمام الکتریکی آن در سال ۲۰۲۴ در دسترس خواهند بود. این کامیون‌ها در حال حاضر در ترکیه تولید می‌شوند.

فورد به لطف خط تولید گسترده خود، انتظار دارد فروش سالانه خودروهای الکتریکی در اروپا در سال ۲۰۲۶ به بیش از ۶۰۰۰۰۰ دستگاه برسد. این خودروساز همچنین قصد خود را برای ارائه حاشیه سود ۶ درصدی در اروپا در سال ۲۰۲۳ تأیید کرد.

استوارت رولی، رئیس فورد اروپا، در بیانیه‌ای گفت: «حرکت ما به سمت آینده‌ای تمام الکتریکی برای پاسخگویی به نیازهای متحرک مشتریان در اروپا ضروری است.

چهار مدل الکتریکی جدید در خط خودروهای تجاری Ford Transit Lite وجود خواهد داشت:

  • کامیون حمل و نقل سفارشی ۱ تنی به عنوان یک خودروی الکتریکی در سال ۲۰۲۳ در دسترس خواهد بود
  • Torneo یک وسیله نقلیه چند منظوره جمع و جور و سفارشی است که در سال ۲۰۲۳ به عنوان یک وسیله نقلیه الکتریکی در دسترس است
  • وانت مینی ترانزیت در سال ۲۰۲۴. این خودرو قبلا به کرایووا در رومانی معرفی شده بود.
  • ماشین برقی چند منظوره پیک Torneo در سال ۲۰۲۴

فورد همچنین روز دوشنبه اعلام کرد که قراردادی با SK On و Kok Holding برای ساخت مشترک کارخانه باتری در ترکیه امضا کرده است.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر