فن در Rays می بیند که Red Sox با اولین هومر تریستون کاساس مذاکره می کند – Raft25.


جوراب قرمز

هیچ وقت فکر نمی کردم در این موقعیت باشم. “

تریستون کاساس

کریستین آرویو به تریستون کاساس بازیکن بوستون رد ساکس به خاطر برد دو بار خانگی اش تبریک می گوید. AP / عکس مایک کارلسون

اولین بازیکن پایه رد ساکس، تریستون کاساس، اولین بازی خانگی خود را در MLS در روز سه شنبه انجام داد و گرت کلیونجر را روی نیمکت سمت راست ضربه زد.

او او هومر این هواپیما ۳۷۱ فوت را طی کرد – فقط ۹۶.۱ مایل در ساعت از راکت Casas در زاویه پرتاب ۳۶ درجه.

این شبیه یک انفجار است.

کاساس بازیکنی بود که بسیار مورد انتظار بود و اولین ضربه خود را در اولین بازی خود در لیگ برتر یکشنبه به ثمر رساند.

با این حال، درام واقعی پس از هومر کاساس آغاز شد، زمانی که رد ساکس شروع به طوفان فکری با هوادارانی در زمین سمت راست کرد که توپ را به دست آوردند، به این امید که قطعه کوچکی از تاریخ را برای آینده با استعداد خود به دست آورند. پخش NESN شامل مذاکرات مکرر، اظهار نظر (و خنده) در مورد آنچه به نظر می رسید گفتگوی پر جنب و جوش بین طرفداران و مقامات رد ساکس بود.

سرانجام، NESN یکی از طرفداران را که با Jahmai Webster درباره لحظه شاد صحبت کرده بود، ردیابی کرد. به گفته هواداران، او در حال خوردن بال مرغ بوده و گوشی خود را در صف جلوی خود گذاشته است. وقتی کاساس توپ را برداشت، هوادار سریع وارد خط شد تا گوشی او را بگیرد. هوادار وقتی صدای تشویق همه را شنید به بالا نگاه کرد و زمانی که من به سمت او رسیدم به توپ رسید.

این هوادار گفت: “خفاش توسط بازیکنی که به آن ضربه زده بود انداخته شد.”

“تریستون کاساس؟” وبستر کمک می کند.

طرفدار پاسخ داد: “باشه.”

پیشنهادات اخیر دریافت شده از رد ساکس شامل یک چوب با امضای کاساس، یک توپ بیسبال با امضای Xander Bogaerts و یک بازیکن ناشناس توسط هواداران است. به نظر می‌رسید که نفر دوم رافائل دیورز باشد – NESN پخش شد و سپس به باشگاه برید، جایی که مقامات رد ساکس در حال تحقیق در مورد جمع‌آوری امضا از Bogaerts و Devers بودند.

یکی از طرفداران به باستر گفت: «هیچ وقت فکر نمی کردم در این موقعیت قرار بگیرم. من فقط از آنها خواستم که به من پیشنهاد بدهند.

کاساس در دومین حضور در هیئت مدیره راه افتاد. رد ساکس پس از شش اینینگ ۷-۲ از ریس عقب افتاد.