فعالیت شبانه روزی داروخانه قمر بنی هاشم، حدود الشلمچه و شهادت، برای ارائه خدمات درمانی به زائران اربعین حسینی.


۲۴/۷ راه اندازی داروخانه قمر بنی هاشم حدود و شهادت شلمچه جهت ارائه خدمات درمانی به زائران اربعین حسینی.

دکتر عبدالرضا اسکندری مدیر شبکه بهداشت و درمان بندرماهشهر با اشاره به آمادگی بیمارستان ها، درمانگاه ها و داروخانه های فعال شبانه روزی و اورژانس ۱۱۵ شهرستان بندرماهشهر برای بازگشت زائران حج تمتع گفت: ضروری است. ، علاوه بر حضور پزشکان و پرستاران ناحیه بهداشت و درمان بندرماهشهر، خدمات رسانی به زائران به صورت ۲۴ ساعته می باشد.

مدیر شبکه بهداشت و درمان بندرماهشهر گفت: در ایام نزدیک به اربعین حسینی بر اساس برنامه ریزی ستاد اربعین این شهرستان به سرپرستی فرمانداری بهداشت، همانند سال های گذشته تعداد زائران از مرزهای شلمچه افزایش یافت. منطقه ای در استان آربین این شهر با راه اندازی این درمانگاه به خدمت خود می بالد، زائر آقا اباعبدالله الحسین (علیه السلام) است و به طور متوسط ​​روزانه به ۱۰۰۰ زائر خدمات درمانی ارائه می دهد، این خدمات شامل ویزیت پزشک، تزریقات، سرم درمانی، پانسمان، نوار قلب و غیره او هست.

و دکتر اسکندری افزود: با توجه به تصادفات جاده ای در چند روز گذشته در محورهای مواصلاتی به مرز شلمشه از زائران تقاضا داریم در مسیر برگشت استراحت کافی داشته و در هنگام خستگی رانندگی نکنند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بندرماهشهر خاطرنشان کرد: همکاران اداره بهداشت و درمان شهرستان علاوه بر پوشش سلامت حجاج الحسینی در مرز شلمشه به زائران اربعین حسینی در موکب اربعین ۱۴۰۱ نیز خدمات رسانی می کنند. مرز شاذبا.