فرماندار آلاباما با سرکوب جدید جو بایدن – DL-it – نژادپرستی را فریاد زد


روز دوشنبه، فرماندار ایوی از این ایده ابراز تاسف کرد که اگر پرزیدنت بایدن به “فرستادن مهاجران غیرقانونی” به کشور ادامه دهد، آمریکایی ها مجبور خواهند شد اسپانیایی یاد بگیرند.

آیوی در آگهی جدید ۳۰ ثانیه ای که این هفته منتشر شد، گفت: اگر جو بایدن به فرستادن مهاجران غیرقانونی به کشورمان ادامه دهد، همه ما باید اسپانیایی را یاد بگیریم. پیام من به بایدن: به هیچ وجه، خوزه.

فرماندار محافظه کار گفت: به همین دلیل گارد ملی را برای حفاظت از مرز جنوبی فرستادم. به همین دلیل پناهگاه ها را در آلاباما ممنوع کردیم. چپ می تواند سعی کند من را بیرون کند، من اهمیتی نمی دهم. اما اینجا در آلاباما می خواهیم قانون را اجرا کنیم.» اضافه.

آیوی که برای اولین بار در سال ۲۰۱۷ انتخاب شد، به دنبال انتخاب مجدد در سال ۲۰۲۲ است. به گفته یک خبرنگار سیاسی آلاباما، انتخابات او پیروز می شود. این اعلامیه تنها شش هفته قبل از برگزاری انتخابات مقدماتی ایالتی منتشر می شود.


آیا می خواهید خلاصه ای روزانه از تمام اخبار و بررسی های سالن دریافت کنید؟ در خبرنامه صبحگاهی ما، دوره تصادف، مشترک شوید.


مدیر مبارزات انتخاباتی آیوی، ویلیام کالیف، به یکی از شرکای CBS گفت که آیوی “می دانست که کشوری بدون مرز اصلا کشور نیست.”

کالیف افزود: «مهاجران غیرقانونی به لطف سیاست ضعیف مرزی دولت بایدن – که منجر به جریان بی سابقه مهاجران غیرقانونی و مواد مخدر مرگبار در سراسر مرز به جوامع ما شده است، در بالاترین سطح خود قرار دارند.»

مرتبط: مارشا بلکبرن به توئیتر طعنه زد که گفت: “تنسی می خواهد در مرز جنوبی ما دیوار بسازد.”

این اعلامیه انتقاداتی را برانگیخت.

کایل ویتمر، ستون نویس آلاباما، این هفته نوشت: «اگر آیوی بخواهد از آگهی قبلی خود نژادپرست تر باشد، به یک قوطی دیگر واکس کفش نیاز دارد».

کارلوس آلمن، مدیر ائتلاف منافع اسپانیایی‌ها در آلاباما، می‌گوید تبلیغات آیوی در حال از بین بردن رأی‌دهندگانی است که می‌خواهد به آنها دسترسی پیدا کند.

آلمان به یکی از شرکای محلی WVTM NBC گفت: «فکر نمی‌کنم این نوع حملات مؤثر باشند». ما باید یکپارچگی بیشتری ایجاد کنیم تا بیشتر مورد استقبال قرار بگیریم.

آیوی اولین بار در سال ۲۰۱۸ به درخواست دونالد ترامپ گارد ملی را به مرز جنوبی فرستاد. ژانویه گذشته، فرماندار آلاباما به درخواست گارد ملی این تعهد را تمدید کرد و ۷۵۰ سرباز را به مرز اعزام کرد.