فال شما برای جمعه ۲۵ نوامبر ۲۰۲۲ – DL-IT


جورجیا_نیکلز.jpg

هشدار ماه

از خرید یا تصمیم گیری مهم بین ساعت ۱ بعد از ظهر تا ۳:۳۰ بعد از ظهر به وقت شیکاگو خودداری کنید. سپس. ماه از قوس به برج جدی می رود.

برج حمل (۲۱ مارس – ۱۹ آوریل)

هنگام بحث در مورد مسائل حقوقی، مسائل پزشکی یا برنامه های سفر، روشن باشید که همه چیز تا حدودی خاموش است. هیچ فرضی نسازید و مطمئن شوید که دیگران منظور شما را می فهمند و بالعکس و شما متوجه می شوید که آنها چه می گویند. مراقب سوء تفاهم های آینده باشید.

ثور (۲۰ آوریل – ۲۰ مه)

این روز بدی برای مذاکرات مالی و هزینه‌های کلان است، تا حدی به این دلیل که ماه در نوسان کامل است، اما همچنین به این دلیل که همه انواع ارتباطات مستعد سردرگمی و فرضیات نادرست هستند. وقتی نوبت به پول شما می رسد خوب نیست!

جمینی (۲۱ مه – ۲۰ ژوئن)

ممکن است با یک شریک، همسر یا دوست نزدیک بحث های مهمی داشته باشید. اگر چنین است، برای شما روشن می شود که این گفتگو مانند دو کشتی است که در شب می گذرند. بنابراین، بحث های مهم را به روز دیگری موکول کنید. امروز همه چیز مشخص نیست!

سرطان (۲۱ ژوئن – ۲۲ ژوئیه)

در محل کار یا هر وظیفه ای که برای خود تعیین می کنید از خودتان انتظار زیادی نداشته باشید. توقعات خود را کاهش دهید زیرا نه تنها خسته هستید، بلکه ممکن است تحت تأثیر این ایده قرار بگیرید. علاوه بر این، تماس شما با دیگران ممکن است وضعیت گیج کننده را تشدید کند. اوی فی

لئو (۲۳ ژوئیه – ۲۲ اوت)

ناامیدی رمانتیک ممکن است. با این حال، آگاه باشید که بسیاری از گفتگوهای امروز گیج کننده و پر از فرضیات نادرست است. پس کاری نکنید که بعداً پشیمان شوید. خوب بنشینید و آب را رها کنید تا یکشنبه که تصور واضح تری از آنچه در حال وقوع است داشته باشید.

باکره (۲۳ اوت – ۲۲ سپتامبر)

برخی از مردم امروز تریپتوفان باقی مانده از شام بوقلمون دیروز را دارند. به همین دلیل است که گفتگو با اعضای خانواده ممکن است کمی گیج کننده باشد. همچنین علت احساس بی حالی عمومی است که به نظر می رسد روز شما را فرا گرفته است. نگران آن نباشید، با چیز مهمی شروع نکنید

ترازو (۲۳ سپتامبر – ۲۲ اکتبر)

امروز تفکر شما کمی مبهم است، بنابراین عاقلانه است که تصمیمات مهم را به روز یکشنبه موکول کنید. بگذارید همه چیز حل شود تا تصویر واضح تری از کاری که می خواهید انجام دهید داشته باشید. به همین ترتیب، سفرهای محلی و یادگیری نیز می تواند منبع سردرگمی باشد. به بهترین شکل ممکن معامله کنید.

عقرب (۲۳ اکتبر – ۲۱ نوامبر)

این روز بدی برای مذاکرات مهم مالی از جمله خرج کردن پول است. اگر باید در مورد پول صحبت کنید، تمام تلاش خود را بکنید تا مستقیم تر باشید. هیچ چیزی را فرض نکنید، و همچنین تصور نکنید که شما ایده روشنی دارید یا اینکه طرف مقابل شما این موضوع را دارد. سردرگمی و فریب ممکن است.

قوس (۲۲ نوامبر – ۲۱ دسامبر)

امروز احساس کمبود انرژی می کنید. مسائل روشن نیست. شاید شما ندانید که دیگران چه انتظاراتی دارند؟ یا مکالمه با کسی ممکن است شما را گیج کند. این تا حدی به این دلیل است که ممکن است در مورد چیزی احساس بی حالی داشته باشید. (بوقلمون باقی مانده؟)

برج جدی (۲۲ دسامبر – ۱۹ ژانویه)

امروز روز گیج کننده ای است و به همین دلیل است که همه چیز مبهم و مبهم به نظر می رسد. همراه با این، انرژی شما کاهش می یابد، به همین دلیل است که می خواهید با میان وعده مورد علاقه خود در جایی پنهان شوید. (در واقع، اگر بتوانید آن را به هر نحوی رتبه بندی کنید.) امروز کم بازی کنید.

دلو (۲۰ ژانویه – ۱۸ فوریه)

اگرچه این زمان هنوز برای شما رایج است، اما امروز ارتباط با دوستان، گروه ها و سازمان ها گیج کننده و پر از سوء تفاهم است. به علاوه، برای شما سخت است که تمام تلاش خود را در هر کاری که انجام می دهید به کار ببرید. آروم باش. پیوستن به باشگاه.

ماهی ها (۱۹ فوریه – ۲۰ مارس)

گفتگوهای مهم را با رئیسان، والدین، پلیس یا هرکسی که در مقامی صاحب مقام است، دوباره بررسی کنید، زیرا امروزه سردرگمی زیاد است. تا حدودی به این دلیل که مردم فاقد عقل سلیم هستند و آنقدر خسته هستند که نمی توانند به سردرگمی احتمالی اشاره کنند. تا یکشنبه صبر کنید

اگر امروز تولد شماست

کریستینا اپلگیت بازیگر (۱۹۷۱) تولد شما را به اشتراک می گذارد. شما استانداردهای بالایی را برای خود تعیین می کنید. شما منطقی، سخت کوش و آرمان گرا هستید. آیا می خواهید تغییری ایجاد کنید؟ امسال سال خدمت برای شما و بخصوص خانواده شماست. بنابراین، مهم است که مراقب خود باشید تا چیزی برای ارائه به دیگران داشته باشید. آیا به تغییر فکر می کنید؟