رژیم لاغری سریع

عمیق یا گسترده: چرا از هر دو طرف به مردم دسترسی دارید؟


اگر فقط بر ارائه ارزش به تعداد زیادی از مردم تمرکز کنید، ضرر خواهید کرد.

این ممکن است شما را از آخرین مقاله گیج کند، تنها چیزی که باید بگویم این است که شما باید برای افراد بیشتری ارزش بیشتری قائل شوید تا به هر هدفی که می خواهید برسید. این درسته. با این حال، بدون اصلاح ایده‌های خود، آزمایش فرضیه‌ها و دانستن چگونگی ارائه ارزش، نمی‌توانید این کار را برای مدت طولانی انجام دهید.

این چیزی است که ما دوست داریم آن را عمق و وسعت بنامیم. کمک ۱۰ و ۱۰۰۰۰. وقتی دیگری را نادیده می گیرید، نمی توانید با یکی از آنها موفقیت طولانی مدت داشته باشید. و برای بهتر شدن در یکی، باید دیگری را انجام دهید. این یک چرخه بی پایان است.

به خصوص در سلامت و تناسب اندام، اگر از تعاملات عمیق با تعامل فردی برای تقویت ارزش گسترده و مقیاس پذیری که از دست داده اید استفاده نکنید. و اگر از عریض برای اجرای عمق استفاده نکنید، کاملا ضرر می کنید.

به طور واضح، ماهیت عمیق و گسترده دو مکان کاملاً متفاوت از ارزش هستند. یکی باید خاص تر باشد و باید کلی تر باشد.

عمیق: هر چه تعداد افراد کمتری برسید، ارزش باید مشخص تر باشد.

وسیع: هر چه تعداد افراد بیشتری را به دست آورید، ارزش باید کلی تر باشد.

این یک درک سطحی است که بسیار واضح است. با اقدام فردی با شرایط و مشکلات بسیار فردی کنار می آیید. وقتی با جمعیت بزرگ‌تری سروکار داریم، باید کلی‌تر باشد تا افراد بیشتری را در خود جای دهد.

مثال الف: شخصی در اثر ورزش بالای سرشان درد شانه راست دارد، همچنین دو بار جراحی قبلی داشته است و تمام روز پشت میز کار می کند. شما یک راه حل (ارزش) خاص برای آن شخص خواهید داشت.

مثال ب: افرادی که بیش از ۱۲ ساعت در روز در ادارات کار می کنند و تمایل به شانه درد دارند. برای این افراد راه حل (ارزشی) کلی تری خواهید داشت.

در هر صورت، می توانید به درد شانه کمک کنید. اما، عمیق‌تر رفتن در برابر مسیر درست، شما را به سمتی سوق می‌دهد که بتوانید ارزش بسیار بهتر و بسیار سریع‌تری ارائه دهید. دانستن نحوه ارائه ارزش خاص و فردی به ارائه ارزش کلی کمک می کند.

این فقط اولین قدم در چرخه است. اگر در آنجا توقف کنید، ضرر می کنید. سپس باید ببینید چه چیزی با ارزش جهانی کار کرد و چه چیزی جواب نداد تا به مقدار خاص بعدی کمک کنید. برای اینکه این کار را به بهترین نحو انجام دهید، باید از علم استفاده کنید.

علم درک ما از همه چیز را به خوبی بهبود می بخشد. برای موفقیت، باید دانشمند باشید. شما باید فرضیه ها را تشکیل داده و آزمایش کنید، راه حل ها را ارائه دهید و سپس آن راه حل ها را مقیاس بندی کنید و داده ها را برای یافتن و آزمایش فرضیه های جدید جمع آوری کنید.

به عبارت دیگر، برای ارائه ارزش بیشتر، باید آزمایشاتی را انجام دهید که به اندازه دانشمندان عمیق و گسترده باشد.

عمیق: آزمون فرضیه ها و تقویت روش ها و تکنیک ها.

وسیع: جمع آوری داده ها برای فرموله کردن فرضیه هایی که باید آزمایش شوند.

مثال الف: ابتدا به عمق بروید. شما باید در آزمون فرضیه مشخص باشید. وقتی این اتفاق می افتد، آن نتیجه را می گیریم. وقتی در انجام کاری که باید انجام دهید تا به نتیجه دلخواه برسید موفق شوید، BINGO! این ارزش شماست که به دیگران تعمیم می دهید. با این حال، این تنها قدم اول است.

مثال ب: شما اکنون در حال گسترش و ارائه این ارزش به جای ۱۰ نفر به ۱۰۰۰۰ نفر هستید. از گسترش دسترسی خود، حجم عظیمی از داده ها را به دست می آورید که شما را به فرضیه های جدیدی برای آزمایش هدایت می کند.

مثال ج: عمیق تر بروید، یک فرضیه جدید را آزمایش کنید و به ارزش بهتری برسید. آنها گسترش می یابند، آن ارزش را روی یک جمعیت بزرگ آزمایش می کنند و سپس فرضیه های جدیدی را تشکیل می دهند. ببینید این چگونه کار می کند؟

به عبارت دیگر، برای افرادی که در سلامت یا تناسب اندام کار می کنند:

عمیق: کار یک به یک با شخصی برای رفع یک مشکل بسیار خاص با استفاده از ابزارهای بسیار خاص

وسیع: موفقیت خود را از طریق تعامل فردی برای کمک به مخاطبان عمومی‌تر تعمیم دهید

با استفاده از والپیپرهای خود، دو مثال برای شما ارائه می کنیم.

مثال الف: من با کسی در مورد تغذیه کار می کنم و متوجه شدم که کربوهیدرات کم برای کسی که سعی می کند وزن خود را مدیریت کند و پاسخ قند خون خود را کنترل کند، کار می کند. من یک محصول یا خدمات آموزشی کم کربوهیدرات برای افرادی که سعی در کاهش وزن یا کنترل قند خون خود دارند تهیه می کنم. من می بینم که آنها چگونه پاسخ می دهند، من برخی از روندها را می بینم، و سپس از آن داده ها برای کمک به فرد بعدی در مورد مسائل مدیریت وزن استفاده می کنم.

مثال ب: رایان با کسی کار می کند که هنگام بلند کردن سرشان شانه درد دارد و متوجه می شود که با انجام تمرینات پایداری آن را بهبود می بخشد. او یک کارگاه آنلاین یا حضوری تدریس می‌کند و داده‌هایی را از هزاران نفر در مورد نحوه واکنش آنها به تمرین‌های ثبات جمع‌آوری می‌کند و داده‌های مختلف را یادداشت می‌کند. سپس از این اطلاعات برای کمک به فرد بعدی با درد شانه استفاده می کند.

استیو جابز ۱۰۰ میلیون آیفون نسل اول را بدون ساختن وسواس گونه در دفتر مرکزی اپل در کوپرتینو کالیفرنیا نساخته است. برو عمیق، سپس برو. سپس، بر اساس گفته های ۱۰۰ میلیون نفر، او فرضیه هایی در مورد نحوه استفاده آنها از تلفن و کارهایی که باید انجام دهند، مطرح کرد. آنها با وسواس به سر کار برگشتند، عمیق‌تر کاوش کردند و یک آیفون نسل دوم ساختند قبل از اینکه سال بعد ۱۵۰ میلیون دستگاه را توسعه دهند و به بازار عرضه کنند. و به جلو و عقب می چرخد ​​و می چرخد ​​و می چرخد.

اگر در حال تعمیق یا گسترش نیستید، نه در حال بهبود، نه رشد و نه افزایش ارزش تولید خود هستید.

الان دقیقا چیکار میکنی که ممکنه یک سال بعد بشه؟ چگونه می توان عمیق و گسترده رفت؟رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر