طبق گفته WalletHub، این بهترین شرکت هواپیمایی در ایالات متحده است – Raft25 news


پروازها

JetBlue به عنوان راحت ترین ایرلاین انتخاب شده است.

Delta A321neo در ماه می در بوستون به نمایش در خواهد آمد. دلتا

بر اساس وب سایت مصرف کننده WalletHub، دلتا ایر لاین بهترین ایرلاین آمریکایی در سال ۲۰۲۲ است.

  • Delta A321neo ماه آینده در بوستون به نمایش در خواهد آمد

شرکت دلتا مستقر در آتلانتا اخیراً توسط WalletHub به عنوان بهترین ایرلاین کلی و قابل اعتمادترین خطوط هوایی ایالات متحده معرفی شد.

این وب سایت ۱۶ معیار را در چهار دسته زیر با استفاده از داده های وزارت حمل و نقل ایالات متحده برای سال ۲۰۲۱ در ۹ شرکت بزرگ هواپیمایی ایالات متحده و دو شرکت حمل و نقل منطقه ای تجزیه و تحلیل کرد: چمدان، حرکت، و شکایات؛ حوادث حیوانات؛ راحتی و هزینه در پرواز؛ و امنیت

دلتا کمترین میزان کنسلی، تاخیر، چمدان‌های چک شده ضعیف و ممنوعیت سوار شدن را گزارش کرده است.

جان لتر، معاون ارشد و مدیر عامل دلتا، گفت: ما هرگز از تمرکز خود بر ایمنی و قابلیت اطمینان منحرف نشده‌ایم و این جایزه نشان دهنده تعهد تزلزل ناپذیر مردم ما به این تمرکز است. “مردم دلتا در این تجارت بهترین هستند و ما مفتخریم که زحمات آنها مورد قدردانی قرار گرفته است.”

JetBlue، بزرگترین شرکت حمل و نقل فرودگاه بین المللی لوگان، در رتبه نهم این لیست قرار گرفت. این شرکت همچنین به عنوان راحت ترین شرکت هواپیمایی انتخاب شد.

WalletHub نوشت: «JetBlue از نظر تجربه پرواز پیشتاز این بسته است و امکانات رایگانی مانند Wi-Fi، فضای اضافی برای پاها و تنقلات و نوشیدنی‌های رایگان را ارائه می‌کند.

در ماه می، مسافران فرودگاه لوگان اولین نفری خواهند بود که با هواپیمای پیشرفته و پیشرفته دلتا جت A321neo پرواز خواهند کرد.

روزنامه وال استریت دلتا در اوایل سال جاری در Airline Scorecard سالانه خود، که خطوط هوایی بزرگ ایالات متحده را رتبه بندی می کرد، به عنوان بهترین ایرلاین ایالات متحده در سال ۲۰۲۱ معرفی شد. JetBlue در رتبه آخر لیست قرار گرفت.

مشاهده گزارش WalletHub.