شیاطین سرخ بی وقفه! | نشست خبری


شیاطین سرخ بی وقفه!

دیدارنیوز: در دیگر دیدار مهم و سرنوشت ساز هفته ششم لیگ برتر انگلیس، اولدترافورد میزبان جدال منچستریونایتد و آرسنال بود و شیاطین سرخ با نتیجه ۳ بر یک پیروز شدند.

نیمه اول شاهد دو اتفاق مهم بود. اولی در دقیقه ۱۲ بود که مارتینلی به گل رسید اما این گل توسط VAR به دلیل خطای اودگارد روی اریکسن رد شد. سپس سانچو، رشفورد و آنتونی با هم همکاری کردند و پس از آن ستاره برزیلی جدید شیاطین سرخ در دقیقه ۳۵ به میدان رفت و پس از این گل رونالدو ایستاد و به تشویق هم تیمی جدیدش پرداخت.

شیاطین سرخ بی وقفه!

آرسنال نیمه دوم را قوی آغاز کرد و پس از ایجاد موقعیت های فراوان، سرانجام ساکا در دقیقه ۶۰ بازی را به تساوی کشاند. طولی نکشید که منچستریونایتد دوباره برتری خود را به دست آورد. این بار رشفورد در دقیقه ۶۶ پاس فرناند را به انتهای دروازه رامسدیل فرستاد.

در دقیقه ۷۵ اریکسن با یک ضد حمله دیگر دفاع آرسنال را غافلگیر کرد و با پاس دادن به رشفورد گل دوم شیاطین سرخ و گل سوم تیم آنها را به ثمر رساند.

شیاطین سرخ بی وقفه!

منچستریونایتد با این برد ۱۲ امتیازی شد و به رده پنجم رسید. با وجود شکست در این دیدار که اولین باخت آنها بود، آرسنال با ۱۵ امتیاز در صدر جدول رده بندی قرار گرفت.

شیاطین سرخ بی وقفه!