شکایت فروش کیا از LMP به دلیل خرید ناموفق – اخبار Raft25


این هفته، یک فروشنده کانکتیکات کیا شکایتی را علیه LMP Automotive Holdings Inc تنظیم کرد. برای نقض قرارداد و ۱۰۰۰۰۰ دلار سپرده برای خریدهای ناموفق مورد نیاز است. اما وکیل فروشنده گفت این تصمیم می تواند آماده اجرا باشد.

پروژه های K & W و Ash Street Holdings او از LMP و First American Title Insurance شکایت کرد. روز دوشنبه در دادگاه فدرال در کانکتیکات. شرکت املاک و مستغلات ادعا می کند که LMP قرارداد خرید ایست هارتفورد با ملک را نقض کرده است زیرا LMP نتوانسته است تمام اطلاعات مورد نیاز را به کیا موتورز ایالات متحده ارسال کند.

یک LMP برای دریافت مجوز سازنده برای نصب برنامه مورد نیاز است. به دلیل این نقض قرارداد، شرکت املاک معتقد است که مستحق دریافت ودیعه است.

این فروش که متعلق به جوزف کلیماس جونیور بود، در ماه جولای با LMP به مبلغ بیش از ۹ میلیون دلار معامله شد. این پول توسط The Title Company قرض داده شده است. طبق یک شکایت، نصب برای ۲۸ فوریه برنامه ریزی شده بود و دادستان ها می گویند که آنها این پروژه را در ۱ مارس تکمیل کردند.

در ۱۸ فوریه، کیا ایست هارتفورد نامه ای از کیا موتورز دریافت کرد مبنی بر اینکه LMP به آن اطلاع داده است که این روند به پایان رسیده است و کیا برنامه LMP را بررسی نخواهد کرد.

در ماه فوریه، یک فروشنده خودرو به‌عنوان سهامی عام، LMP، اعلام کرد که در حال مطالعه جایگزین‌های استراتژیک برای شرکت، از جمله فروش هشت فروشنده معتمد و چهار نمایندگی خودروهای دست دوم، پس از شکست مالی، برای بستن هفت معامله معلق است. شهر فورت لادردیل، فلوریدا، اعلام کرده است که قصد دارد همه فعالیت ها را به حالت تعلیق درآورد.

LMP در یک پرونده نظارتی گفت که خرید کیا East Hartford and Assets در ۱۱ مارس لغو شد و انتظار ندارد “هیچ جریمه فسخ” این معامله را لغو کند.

در برخی از خریدهای لغو شده LMP، فروشنده ۲ میلیون دلار سپرده گذاشت.

رابرت وینر، هارتفورد، وکیل کیا در شرق هارتفورد، پنجشنبه گذشته در ایمیلی به ماشین های جدیداین بدان معناست که «دو طرف توافق کرده اند که هر گونه اختلاف بین خود را بر اساس اسناد و مدارک مناسب حل و فصل کنند».

شرکت املاک و مستغلات ادعای غرامت علاوه بر هزینه ها به اضافه ۱۰۰۰۰۰ دلار سپرده را نیز کرده است.

تا اواسط بعدازظهر روز جمعه، هیچ پرونده قضایی به‌روزرسانی نشده‌ای وجود نداشت.

مدیران LMP به درخواست ها برای اظهار نظر در مورد این موضوع یا راه حل های احتمالی پاسخ ندادند.

LMP قرار بود روز پنجشنبه سود سه ماهه چهارم را به اشتراک بگذارد، اما در بیانیه ای اعلام کرد که اعلام نتایج خود را به تاخیر می اندازد. تاریخ جدیدی ارائه نشده است.