شورای شهر MPLS گروه کاری را برای ارائه توصیه هایی به WCCO برای کنترل اجاره بها تصویب می کند


مینیاپولیس (WCCO) – شورای شهر مینیاپولیس روز پنجشنبه پس از رای گیری در نوامبر گذشته که خواستار ممنوعیت اجاره توسط شورا شد، کارگروهی را برای مشاوره در مورد سیاست کنترل اجاره شهر تشکیل داد.

از کارگروه خواسته می شود تا پایان سال گزارشی را به هیئت مدیره ارائه کند که شامل سقف افزایش کرایه، هرگونه استثنا در این سیاست و طرح کلی از نحوه اجرای آن باشد. هدف این است که چندین دیدگاه وجود داشته باشد که این پیشنهاد را در سال ۲۰۲۳ به رای دهندگان بازگرداند.

بیشتر بخوانید: “یک پلیس پشت این تابلو پنهان شده است”: داستان پشت تابلوی معروف اسکات

آندریا جنکینز، رئیس شورای شهر، گفت: «من می‌خواهم این فرآیند برای بررسی گزینه‌های سیاستی که به نفع این جامعه است، وقت بگذارد، نه اینکه فقط به مثال‌هایی از جاهای دیگر اشاره کنم و آنها را در این جامعه ببینم». سعی کن مجبورم کنی کار کنم مینیاپولیس یک جامعه اکثریت مالکان است، بنابراین این برای رای دهندگان ما مهم است.

گروه کاری ۲۳ نفره شامل مالکان، مالکان، توسعه دهندگان، مدافعان، سیاست گذاران و وام دهنده است. اداره برنامه ریزی جامعه و توسعه اقتصادی شهر به هماهنگی این تلاش کمک خواهد کرد.

این مصوبه بعدازظهر پنجشنبه اما بدون بحث تند و گاه تند اعضای شورا به تصویب رسید و برخی از آنها از شورا خواستند برنامه های کارگروه را کنار بگذارد و آن را به تنهایی پای صندوق های رای بیاورد. . یک سال پیش همین پاییز

عایشه چغتای، عضو شورای شهر، که گفت ۸۰ درصد رای دهندگان او رانت نشین هستند، با اشاره به تلاش های قانونگذار ایالتی برای جلوگیری از اجاره دادن توسط دولت های محلی، خواستار اقدام سریع شد و هشدار داد که شورا در درازمدت چنین است. هیچ قانون کلی وجود ندارد که رای دهندگان با آن موافقت کنند. این پیشنهاد در کاپیتول قبل از انتخابات نوامبر است.

بیشتر بخوانید: دانش آموزان دبیرستان پال سنترال برای حمایت از همسالان سیاهپوست خود یک طرز فکر جوانان را شکل می دهند

او گفت: “این چیزی است که مردم از ما خواسته اند و ما اینجا هستیم تا آنچه آنها می خواهند انجام دهیم.” اعتراف می‌کنم که برنامه سریعی است. اما این کار مردم است و این چیزی است که ما به ثمر رسانده‌ایم. مهم این است که اکنون عمل کنیم، در حالی که هنوز زمان داریم.»

مستاجران در محل شهرداری تجمع کردند و از شورا خواستند که فوراً وارد عمل شود. او از پیشنهاد Chugtai برای گنجاندن یک سیاست کنترل کرایه در رای گیری در سال ۲۰۲۲ حمایت کرد، که در نهایت یک بحث یک ساعته شکست خورد.

جنیفر آرنولد، مدیر استخدام عدالت و یکی از اعضای ائتلاف Home to Stay گفت: «پیام اصلی ما امروز این است که امسال به یک سیاست نیاز داریم. این واقعاً جالب است که راهی به جلو وجود دارد و هر ماه که منتظر می‌شویم، مالکان بیشتری بیرون می‌آیند.»

انجمن مسکن مولتی پلکس مینه سوتا، که نماینده مالکان املاک است، گفت که در مورد تشکیل این کارگروه اظهار نظری نکرده است. این گروه به رأی مینیاپولیس و رأی دیگری در سنت پل اعتراض کردند، زیرا رأی دهندگان سقف ۳ درصدی را برای اجاره سالانه تعیین کردند.

اخبار بیشتر: مدارس دولتی در مینیاپولیس پوشیدن ماسک اجباری هستند

هدف سنت پل اجرای دستور کنترل اجاره بها از اول ماه مه است.