شهردار اریک آدامز در روز ۱۰۰ آزمایش کووید-۱۹ مثبت شد – Raft25. اخبار


نیویورک اریک آدامز شهردار نیویورک روز یکشنبه به کووید-۱۹ مبتلا شد صدمین روز در دفتر.

مارسیا کرامر، خبرنگار سیاسی CBS2 تایید کرد که طرح شهردار برای آن روز لغو و استیضاح شده است.

شهرداری در این آگهی به شرح زیر است:

امروز صبح، شهردار آدامز با صدای بلند از خواب بیدار شد و یک آزمایش PCR بسیار دقیق انجام داد که اکنون مثبت است.

شهردار در حال حاضر علائم دیگری ندارد، اما او اکنون ایزوله است و تا پایان هفته همه رویدادهای عمومی را لغو خواهد کرد. علاوه بر این، او بلافاصله شروع به مصرف داروهای ضد ویروسی می کند که به طور رایگان در اختیار نیویورکی ها قرار می گیرد و همه نیویورکی هایی که واجد شرایط مصرف این داروها هستند را تشویق می کند که آنها را نیز مصرف کنند.

تا زمانی که منزوی شود، از راه دور به خدمت مردم نیویورک ادامه خواهد داد.

آدامز یکشنبه شب در توییتر نوشت: “خوشبختانه، من واکسن ها و واکسیناسیون های خود را انجام داده ام، بنابراین علائم حداقل هستند.”

وقتی صبح یکشنبه در رادیو WBLS صحبت می کرد، صدای آدامز خشن بود و گهگاه سرفه می کرد.

بیماری آدامز پس از طوفانی از شرکت کنندگان، از جمله روز افتتاحیه روز جمعه در استادیوم یانکی، افتتاحیه کنفرانس شبکه اقدام ملی در میدان تایمز در روز چهارشنبه، و شام سالانه گریدیرون در واشنگتن در سال گذشته آغاز شد.

رئیس سازمان مطبوعات غیرانتفاعی گفت: تست ویروس ۷۲ نفر از شرکت کنندگان در شام از جمله مریک گارلند دادستان کل و جینا ریموندو وزیر بازرگانی مثبت بوده است. از مهمانان خواسته شد که مدرکی مبنی بر واکسیناسیون ارائه دهند، اما نیازی به تست یا ماسک منفی ویروس کرونا نیست.

تست کووید-۱۹ اریک آدامز مایور در صدمین روزش مثبت شد

۰۲:۳۳

همانطور که لیزا روسنر از CBS2 گزارش داد، تعداد مبتلایان به کووید-۱۹ در نیویورک رو به افزایش است، احتمالاً از BA.2. آخرین اعداد از نیویورک میانگین متحرک هفت روزه ۳.۳ درصدی را نشان می دهد که اندکی از ۲.۶۷ درصد در هفته گذشته افزایش یافته است.

دکتر بروس ویلی از دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه شهر نیویورک گفت: «اساسا BA.2 مسری تر است، در طول زمان گسترش می یابد و خنک تر و خشک تر می ماند، بنابراین می تواند عفونت را ترویج کند. بنابراین ما واقعاً باید در مورد اقدامات احتیاطی COVID-19 فعال تر باشیم. “

هنوز از نظر موارد و بستری به شدت افزایش شهر در فصل زمستان نیست اما همچنان آنها چهار نمایش برادوی را لغو کردند به خاطر نکات مثبت بازیگران در هفته گذشته.

تماشاگران تئاتر روز یکشنبه از این واقعیت استقبال کردند که برادوی همچنان برای حضور در نمایش ها ماسک و گواهی واکسیناسیون می خواهد.

کرتیس توماس، یکی از ساکنان هارلم گفت: “من احساس امنیت باورنکردنی می کنم.” “این یک راه خوب برای دانستن این است که همه ما اقدامات احتیاطی یکسانی را انجام می دهیم.”

در ماه مارس، شهردار آدامز الزامات ماسک و واکسن را در سایر مکان‌های سرپوشیده، مانند سالن‌های ورزشی، سینما و رستوران‌ها افزایش داد.

باربارا راب، ساکن چلسی، گفت: «تنها چیزی که از آن راضی نیستم حذف الزامات واکسیناسیون در رستوران‌ها است.

کمیسر بهداشت شهر در حال حاضر استفاده از ماسک صورت را در هر اتاق عمومی سرپوشیده توصیه می کند.