شرکت فولاد خوزستان اولین شرکت کمک کننده به مردم شریف باغملک پس از بحران موسمی


طاهری رئیس هیئت مدیره شرکت فولاد خوزستان خطاب به حادثه دیدگان سیل باغملک اعلام کرد:

رضا طاهری رئیس هیئت مدیره شرکت فولاد خوزستان با حضور در مناطق سیل زده باغ ملک اظهار داشت: در دو سال گذشته علاوه بر بلایای طبیعی از جمله سیل و زلزله، کشور را نیز دچار مشکل کرده است. از شیوع ویروس کرونا رنج بردند و شرکت فولاد خوزستان با انجام وظایف اجتماعی خود در راستای رسالت‌های اجتماعی برای بحران‌هایی که همواره همراه مردم عزیز استان بوده‌اند، می‌باشد.

شرکت فولاد خوزستان اولین شرکت کمک کننده به مردم شریف باغملک پس از بحران موسمی

دیدارنیوز_خدمه خوزستانرئیس هیئت مدیره شرکت فولاد خوزستان تصریح کرد: تدوین استراتژی مسئولیت اجتماعی این شرکت در راستای اهداف اصلی آن در راستای افزایش ظرفیت و افزایش تنوع و کیفیت محصولات بوده و توانسته است به ارمغان بیاورد. بیشترین میزان تولید و ارز به کشور در سال های اخیر بوده است. ممکن است به نوعی با امنیت اقتصادی کشور در شرایط تحریم مرتبط باشد، بنابراین می توان گفت که شرکت فولاد خوزستان همواره نسبت به جامعه و استان مسئولانه عمل کرده است و به همین دلیل مسئولیت اجتماعی را نیز در نظر گرفته است. تمام اهداف و ساختار آن.
طاهری با اشاره به ارائه خدمات این شرکت در قالب کمک های امدادی در بحران سیل باغ ملک در پی بحران موسمی، بیان کرد: در این راستا فولاد در مرحله اول بیش از هر زمان دیگری به لحاظ مسئولیت های اجتماعی در حال پیشرفت است. ۵۰۰ بسته زنده، ۱۰۰۰ هزار بطری آب و مواد معدنی برای سیل زدگان.
رئیس هیئت مدیره شرکت فولاد خوزستان در پایان گفت: واحد مسئولیت اجتماعی شرکت فولاد خوزستان تا رفع مشکلات پس از سیل در کنار مردم بود و آماده توزیع سایر کمک های لازم و ضروری به چاه بود. – بقا و آرامش مردم در مناطق آسیب دیده.