شرایط کاهش قیمت گوشت بره قرمز در اهواز فراهم شده است


شرایط کاهش قیمت گوشت بره قرمز در اهواز فراهم شده است
MeetNews | البرز کریمی گفت: با توجه به افزایش عرضه دام سبک توسط دامداران به دلیل تداوم خشکسالی، شرایط برای کاهش قیمت بره قرمز در اهواز فراهم شده است.

وی افزود: در حال حاضر بازار بره قرمز اهواز آماده عرضه بالاست، اما عده ای که منافع خود را در گران فروشی و کاهش عرضه می بینند، اجازه انجام کار را نمی دهند؛ طی سه روز گذشته مشکلاتی را در بازار ایجاد کردند. روند تامین گوشت بازار مصرف که با حمایت جدی استاندار اهواز و دادستان کل مرکز استان در مورد خز پیگیری شد.

مدیر عامل کشتارگاه صنعتی اهواز تصریح کرد: در حال حاضر دامداران و عرضه کنندگان دام بیش از دو هزار راس دام در اطراف کشتارگاه صنعتی اهواز نگهداری کرده و آماده عرضه به بازار هستند.

کریمی گفت: کشتارگاه صنعتی الاهواز در صورت حمایت مسئولان و جلوگیری از آسیب احتمالی بهره بردارانی که علاقه خود را در بالا نگه داشتن قیمت گوشت می بینند، آماده حمایت از سیاست های دولت انقلابی و به نفع روزه داران است. خرید، تولید و عرضه گوشت قرمز در بازار اهواز.

وی بیان کرد: در اهواز با توجه به واردات بی رویه دام از استان های همجوار، ظرفیت عرضه گوشت گرم گوسفندی با قیمت کمتری نسبت به شهرهای بزرگ و سایر مراکز استان ها به مصرف کنندگان وجود دارد.

مدیر کشتارگاه صنعتی اهواز ادامه داد: اما برخی افراد به بهانه های واهی مانند تعرفه های گزاف کشتار و حق استفاده از آلودگی های غیرغذایی که سمی و حرام است (استفاده غیرقانونی، غیرقانونی، غیرقانونی و باید برای سلامتی باشد) هستند. شهروندان.») الزامات بهداشتی در کشتارگاه ها تخریب یا درمان می شود. با هزینه های بالا) با هدف برهم زدن بازار گوشت اهواز.

و کریمی یادآور شد: قیمت خدمات کشتارگاه صنعتی اهواز در بخش دام سبک و سنگین بسیار کمتر از کل شهرها و مراکز مناطق است، بنابراین تاثیر آن بر قیمت نهایی گوشت گرم زیاد نیست. و همچنین از ابتدای سال جدید علیرغم اینکه در ابتدای هر سال قیمت خدمات باید متناسب با نرخ تورم افزایش یابد (البته حقوق و مزایای کارکنان کشتارگاه برای حفظ حقوق ۵۷ درصد افزایش یافت. مصرف کنندگان و جلوگیری از بهانه گیری از سوی استثمارگران) کشتارگاه نه تنها افزایش یافته بلکه در برخی مناطق کاهش یافته است.