شرایط مرموز برای «مهدی الطریمی». نشست خبری


شرایط مبهم برای

دیدارنیوزسرمربی تیم ملی پورتو به هفته سختی که مهاجم ملی پوش ایرانی برای مداوای پای مصدومش پشت سر می گذارد، اشاره کرد و وضعیت او را برای دیدار با ریوا نامشخص دانست.

مهدی طارمی در دقیقه ۴۲ دیدار پورتو مقابل اسپورتینگ در هفته سوم لیگ پرتغال با آنتونیو آدان بازیکن اسپورتینگ در محل گل اول تیمش برخورد کرد و مصدوم شد.

مهاجم کشورمان به دلیل این مصدومیت نتوانست تا پایان بازی در زمین بماند و در دقیقه ۷۲ مجبور شد جای خود را به اندرسون گالیانو بدهد و طی هفته گذشته در تمرین پورتو شرکت نکرد. و مشغول معالجه او بود.

شاگردان سرخیو کونسسائو بامداد دوشنبه در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر پرتغال به دیدار ریو آوه خواهند رفت و طارمی در فضایی بلاتکلیف برای این دیدار شرایط را فراهم کرد.

کونسسائو در نشست خبری پیش از بازی در پاسخ به این سوال که پورتو چگونه بدون طارمی می تواند بازی کند، گفت: زمانی که مهدی در آخرین بازی ما مقابل اسپورتینگ تعویض شد، تعویض او فوق العاده بود و خیلی ها فکر می کردند او بهترین بازیکن تاریخ است. بازی را با ۱۱ بازیکن با کیفیت شروع کنید.

و در مورد مصدومان پورتو در دیدار مقابل ریو آوه گفت: مارکو گروجیچ مصدوم است و متاسفانه نمی توانیم به او تکیه کنیم. ترامی هم هفته سختی را پشت سر گذاشت و شرایطش در این دیدار مشخص نیست. فردا (یکشنبه) تمرین داریم و شاهد پیشرفت این بازیکن خواهیم بود. مطمئنم طارمی از نظر فیزیکی در دسترس خواهد بود. بعد تصمیم می گیریم که از اول شروع کنیم یا نه.

سرمربی پورتو با اشاره به اینکه تیمش در غیاب طارمی می تواند از روش های جایگزین استفاده کند، گفت: بازیکنان زیادی داریم که می توانند در بین سه بازیکن خط حمله ما قرار بگیرند. می دانستیم ممکن است مهدی را در این دیدار نداشته باشیم و در طول هفته روی آن کار کردیم.