شان شیمل ستاره سابق WNBA به اتهام تجاوز جنسی به حبس ابد محکوم شد. – dl- آن dl-


به تازگیاکنون می توانید به مقالات فاکس نیوز گوش دهید!

قبلی تم دوبار WNBA Stars را پخش کنید به عنوان رضایت مستند Shawn Schimmel 29 ساله روز جمعه در اورگان به اتهام تجاوز جنسی و جنایت دستگیر شد.

این دستگیری مربوط به حادثه ۱۳ ژوئن ۲۰۲۱ است که در آن شیمل شریک سابق خود را در جریان مشاجره خفه کرد. شیمل پس از اینکه قربانی «آسیب بدنی قابل توجهی» را متحمل شد، به حمله متهم شد.

برای مسابقات ورزشی بیشتر در FOXNEWS.COM اینجا را کلیک کنید

نیویورک لیبرتی، شانی شیمل شماره 13، توپ را در طول یک بازی پیش فصل در 8 می 2018 در موهگان سن آرنا در آنکاسویل، کانکتیکات، مقابل لس آنجلس اسپارکس نگه می دارد.

نیویورک لیبرتی، شانی شیمل شماره ۱۳، توپ را در طول یک بازی پیش فصل در ۸ می ۲۰۱۸ در موهگان سن آرنا در آنکاسویل، کانکتیکات، مقابل لس آنجلس اسپارکس نگه می دارد.
(کریس ماریون/NBAE از طریق گتی ایماژ)

شیمل با ۱۵ سال زندان و ۲۵۰ هزار دلار جریمه روبروست.

به گفته TMZ، او همچنین به دلیل ارعاب، ارعاب دیگران، آزار و اذیت و خشونت خانگی در معرض خطر ارتکاب جنایت قرار دارد.

شیمل توسط آتلانتا دریم به عنوان هشتمین انتخاب کلی در درفت WNBA 2014 انتخاب شد.او در فصل اول بازی نامزد یک ستاره شد و بعد از اینکه فصل دومش دومین نامزدی مسابقه ستاره ای را برایش به ارمغان آورد.

نیویورک لیبرتی شاونی شمالی شماره 5 در جریان بازی مقابل آتلانتا دریم در 24 می 2016 در مدیسون اسکوئر گاردن در شهر نیویورک، نیویورک.

نیویورک لیبرتی شاونی شمالی شماره ۵ در جریان بازی مقابل آتلانتا دریم در ۲۴ می ۲۰۱۶ در مدیسون اسکوئر گاردن در شهر نیویورک، نیویورک.
(Jesse D. Harraprent/NBAE از طریق Getty Images)

آتلانتا در سال ۲۰۱۶ جایگزین Shemel با لیبرتی نیویورک شد. او بعداً در سال ۲۰۱۸ به لاس وگاس SC پیوست، اما خیلی زود آن را ترک کرد.

نیویورک لیبرتی شاونی شیمل شماره.  5 قبل از بازی در تب ایندیانا در 21 ژوئیه 2016 در مدیسون اسکوئر گاردن در شهر نیویورک، نیویورک، گرم می شود.

نیویورک لیبرتی شاونی شیمل شماره. ۵ قبل از بازی در تب ایندیانا در ۲۱ ژوئیه ۲۰۱۶ در مدیسون اسکوئر گاردن در شهر نیویورک، نیویورک، گرم می شود.
(مایک استاب/NBAE از طریق گتی ایماژ)

برای دانلود FOX NEWS اینجا را کلیک کنید

او در سال آخر در دبیرستان فرانکلین یک آمریکایی کامل بود و چهار فصل در دانشگاه لوئیزویل بازی کرد.