“شانس نیست” این یک تصادف بود – DL-it


دادستان ها روز جمعه گفتند که یک مجرم چهار بار به رانندگی در یک پیاده رو در شیکاگو و زیر گرفتن یک مرد متهم شده است.

به گزارش روز جمعه سی دبلیو بی شیکاگو، دنی هانیچاک، دادستان کل، گفت جوزف وردون، ۲۵ ساله، و دوست دخترش روز یکشنبه به تالار ماین موزیک در وست لیک رسیدند و پس از درگیری حدود ساعت ۴:۰۰ صبح توسط نیروهای امنیتی اسکورت شدند.

دوست مرد برای بازیابی اشیاء گمشده وارد خانه شد اما به دلیل ناراحتی او مجبور شد از آنجا خارج شود.

به گزارش هانیچک، فردونی که در یک خودرو در خیابان لیک نشسته بود، با داد و فریاد از او خواست که سوار ماشین شود و سپس پیاده شد تا او را به ماشین خود برساند. هانیساک گفت، در حالی که وردون این کار را انجام می داد، انریکه مارتینز، ۲۲ ساله، کارمند سابق باشگاه، که به عنوان اسپانسر در آنجا حضور داشت، اظهار نظر کرد.

به گفته شاهدان عینی، وردون و مارتینز قبل از اینکه وردون رانندگی کند و مارتینز با یک مسافر در خیابان اوگدن حرکت کند، “کلمات تند” رد و بدل کردند.

بر اساس گزارش‌ها، فیلم‌های نظارتی لحظه توقف خودروی وردون و لحظاتی بعد، مظنون سرعت گرفتن را ثبت کردند. گزارش شده است که مارتینز توسط یک بیل ۶۰ فوتی مورد اصابت قرار گرفته است.

هانیچاک گفت: “هیچ شانسی وجود ندارد.”

هنگامی که خودروی مظنون پیدا شد، به نظر می رسید که مطابق با این تصادف آسیب دیده است و مقامات نیز در آن خون یافتند.

پس از حادثه، یکی از حامیان مالی مارتینز ۵۰۰۵ دلار از ۵۵۰۰ دلار هدف را جمع آوری کرد.

ما می خواهیم به انریکه مارتینز بنای یادبودی را که شایسته اوست اهدا کنیم، یاد او را گرامی بداریم و آخرین وداع کنیم. ما در حال حاضر برای تامین بخشی از هزینه های تشییع جنازه انریکه درخواست کمک مالی داریم. صفحه می گوید “هر کوچک کمک می کند”.

فردونی چند سال پیش به اتهام تولید و تحویل حشیش به حبس محکوم شد و در زمان بازداشت به دلیل تحویل مت آمفتامین در حالت تعلیق بود. دو محکومیت قبلی این مرد مربوط به تولید و تحویل بود.

طبق آخرین اتفاق، وی به اتهام قتل درجه یک بدون قرار وثیقه بازداشت شده است.

گزارش CWB شیکاگو همچنین بیان کرد که پلیس در حال بررسی یک حادثه تیراندازی دوگانه در همان مکان است. با این حال، هیچ ارتباطی در مورد این دو رویداد ثابت نشده است.

در همین حال، Breitbart News گزارش داد که ۵۵ نفر در آخر هفته روز کارگر توسط Lori Lightfoot (D) در شیکاگو هدف گلوله قرار گرفتند و ۱۱ نفر کشته شدند.