رژیم لاغری سریع

سنت پترزبورگ در Sweet 16 با شکست موری استیت – DL-it سوم شد


اینباناپولیس–(آسوشیتدپرس)–سن پیترو بار دیگر قلب کنتاکی را شکست و با کسب ۱۷ امتیاز از KC Ndefo، موری استیت را ۷۰-۶۰ در دور دوم مسابقات قهرمانی NCAA شنبه شب شکست داد و صعود خود را از تاریکی به پایان رساند. زمین با Dolce 16 کند.

دو روز پس از هشت بار شکست توسط قهرمان ملی کنتاکی، شهر یسوئیت در جرسی سیتی، نیوجرسی، سومین نفری شد که به نیمه نهایی منطقه ای رسید و سال گذشته به اورال رابرتز و در سال ۲۰۱۳ به ساحل خلیج فارس پیوست.

پیترز (۱۱-۲۱) به برد ۲۱ بازی و یک فصل به یاد ماندنی برای موری استیت (۳۱-۳)، در ۲۶۵ مایلی لکسینگتون در گوشه جنوب شرقی کنتاکی پایان داد.

این خاطرات برای پیکاک و مربی شاو هالووی، نجات غریق شمال جرسی که در هال پیلار بازی می کرد و به عنوان دستیار کارآموز در آنجا کار می کرد، ادامه خواهد داشت. روز جمعه، کوین ویلارد، مدیر Buccaneer تایید کرد که هالووی در صورت ترک فصل جانشین او خواهد بود.

هالووی نگرانی های مبرم تری دارد: آماده سازی تیمش برای بازی نیمه نهایی روز جمعه در کنفرانس شرق در فیلادلفیا مقابل تگزاس یا پردو.

داگ ادریت از روی نیمکت بیرون آمد و ۱۳ امتیاز برای طاووس ها به دست آورد، از جمله چند سبد بزرگ اخیر. سنت پیتر در اوایل نیمه دوم ۱۳ امتیاز برتری داشت و فاصله چندانی نداشت، اما موری استیت همچنان او را تحت فشار قرار می داد. قاضی هیل یک امتیاز سه امتیازی به ثمر رساند تا رایدرها با نتیجه ۵۹-۵۷ پیروز شوند و ۴:۰۷ مانده به پایان بازی باقی مانده است. آدرت با یک ۳ و یک طرف به بالا او را دنبال کرد و طاووس به خط پرتاب آزاد رسید.

هیل ۵ امتیاز برای ۱۹ و تواین براون برای موری استیت ۱۴ امتیاز به دست آوردند. مشکلات باگ در نیمه اول به رایدرها آسیب می رساند، آنها باید بدانند که چگونه دی جی برنز و نیکلاس مک مولن بازی را با سه باگ حفظ می کنند.

شوت زدن هم مشکل ساز بود: مهاجمان ۳۵ درصد شوت زدند که ۹ از ۲۸ در نیمه اول بود. سن پترو ۴۲ درصد به پایان رسید و بازی را با نتیجه ۶-۰ با نهمین برد متوالی خود به پایان رساند.

ندفو، یک طاووس خانگی ۱۹۵ پوندی ۶ فوتی ۷، ۱۰ ریباند را تمام کرد و از ۹ پرتاب، ۷ پرتاب آزاد انجام داد.

صورت

سن پترزبورگ به پیروزی در وقت اضافه خود مقابل کنتاکی، نفر دوم، تعظیم نکرد و این بار ترسی از خود نشان نداد. دانشگاه پس از پیروزی دچار آشفتگی شد و هالووی گفت که بیش از ۸۰۰ پیامک دریافت کرده است. طاووس احتمالاً از بازگشت جرسی سیتی استقبال خواهد کرد.

موری استیت در نهایت پس از اولین مشکلات باگ بهبود یافت، اما برای اولین بار از اواخر دسامبر، شرکت کنندگان نتوانستند بازی را ببندند.

بعد از

سن پیترز می تواند حریف بعدی خود را در تلویزیون تماشا کند که شماره آن شماره باشد. ۶ تا شماره از تگزاس. ۳ پوردو در میلواکی.

___

پوشش بیشتر Madness AP March: https://apnews.com/hub/march-madness، https://apnews.com/hub/ncaa-mens-bracket، https://twitter.com/AP_Top25