سناتور کرستن سینما با نامزدی بایدن برای سانسور تداخل کرد – اخبار Raft25


سناتور کریستن از آریزونا به گفته افرادی که با این بن بست آشنا هستند، او کسی بود که انتخاب جو بایدن، رئیس جمهور آمریکا برای ریاست اداره اطلاعات و امور نظارتی که کمتر شناخته شده اما بسیار مهم است، خدشه دار شد.

این دفتر برای کمک به سرعت بخشیدن – یا بهتر است بگوییم کاهش دردسر – فرآیند نوشتن قوانین راه اندازی شد، که نیاز به مشارکت عمومی، بررسی قانونی و هماهنگی بین سازمانی دارد. این دفتر برای اجرای قوانین کاهش تورم، به ویژه مقررات آب و هوایی آن بسیار مهم است و می تواند نقش مهمی در پیشبرد دستور کار بایدن ایفا کند، زیرا مجلس نمایندگان و سنا نتوانستند اکثریت دموکرات ها را در ژانویه به دست آورند.

دولت بایدن آزمایش گانش سیترامان، استاد حقوق دانشگاه وندربیلت را در سال ۲۰۲۱ آغاز کرد. در ۲۴ آگوست، در یک مقاله نظری در انتقاد از کندی دولت بایدن، پولیتیکو گزارش داد که نامزدی احتمالی سیترامن در میان نگرانی‌هایی مبنی بر اینکه «نمی‌تواند در انتخابات پیروز شود» با مشکلاتی مواجه شده است. حمایت از قانونگذاران.” در واقع، دو نفر از افراد آشنا به این وضعیت به The Intercept گفتند که Citraman در اوایل بهار در شرف عرضه عمومی بود که سینماها کاخ سفید را از تردید لحظه آخری مطلع کردند و می‌خواستند این روند را کند کنند. منابع مجاز به صحبت عمومی نیستند.

چند ماه بعد، در اواخر بهار، سینما به کاخ سفید گفت که با سیترامن مخالفت خواهد کرد. به گزارش E&E News، از آن زمان، جستجو برای رئیس‌جمهور جدید به سمت یک نامزد میانه‌روتر، استاد حقوق دانشگاه نیویورک، ریچارد ریوز، تغییر یافته است، اگرچه کاخ سفید می‌تواند سیتارامان را برای یک نقش بازیگری یا موقعیت دیگری به خدمت بگیرد. دولت بایدن این کار را با نیرا تاندین انجام داد و دولت اوباما نیز همین کار را با آنتونیو وایس انجام داد که هیچ کدام تایید نشده است.

از آنجایی که هیچ آژانس واحدی وجود ندارد که فرآیند نظارتی را به جلو هدایت کند، قوانین می توانند سال ها در هاله ای از ابهام باقی بمانند. دولت اوباما به آهستگی در روند اصلاحات پیش رفته است و پس از روی کار آمدن دونالد ترامپ، مقررات کلیدی را مشمول قانون بازنگری کنگره یا CRA کرده است. قانون اضافه کاری غیراجرایی پرزیدنت باراک اوباما – یکی از مهم ترین دستاوردهای طبقه کارگر در دوران دولت او – در اواخر دوره او اجرایی شد. از آنجایی که در نزدیکی جلسه بعدی کنگره تکمیل شد، جمهوری خواهان این گزینه را داشتند که به سرعت آن را از پرونده با CRA حذف کنند، اگرچه این امر ضروری نبود زیرا یک قاضی فدرال از اعدام جلوگیری کرد. جلوگیری از تهدید CRA برای استراتژی نظارتی خود یک اولویت حیاتی برای بایدن است.

طبق معمول وقتی از سینما صحبت می کنیم، مشخص نیست که اعتراض او به ستاره ما چیست. سخنگوی سینما به درخواست برای اظهار نظر پاسخی نداد. کاخ سفید از اظهار نظر خودداری کرد.

سیتارامن دستیار سابق سناتور الیزابت وارن، دموکرات و نویسنده کتاب انتخاب عمومی: چگونه آزادی، توانمندسازی و ترویج برابری را گسترش دهیم، است. او همچنین از دوستان نزدیک وزیر حمل و نقل، پیت بوتیگیگ است. ستارهمن همچنین تغییرات عمده ای را به دیوان عالی پیشنهاد داد.

سینما در آستانه انتخاب مجدد در چرخه ۲۰۲۴ است و رابین گالیگو نماینده آریزونا قبلاً گفته است که می تواند او را در انتخابات مقدماتی دموکرات ها به چالش بکشد.

تصحیح: ۲۶ اوت ۲۰۲۲ ساعت ۱۱:۴۹ صبح.
نسخه قبلی این مقاله بیان می کرد که CRA برای لغو قانون اضافه کاری اوباما استفاده شده است. جمهوریخواهان در مورد این گزینه بحث کردند، اما این قانون در نهایت توسط یک قاضی فدرال لغو شد.