سلامت و تندرستی نیشکر در اولویت است


در نشست مشترک مدیرکل توسعه نیشکر و مدیرکل تامین اجتماعی خوزستان مطرح شد.

سلامت و تندرستی نیشکر در اولویت است

نشست بررسی راهکارهای گسترش همکاری های صنعت نیشکر و تامین اجتماعی روز دوشنبه ۲۱ فروردین ماه با حضور مدیر توسعه نیشکر و صنایع جانبی و مدیر کل تامین اجتماعی خوزستان برگزار شد.

MeetNews به گزارش روابط عمومی شرکت توسعه نیشکر و صنایع زیرمجموعه، در این دیدار دکتر ابدالی ناصری ضمن تبریک سال نو و حلول ماه مبارک رمضان از خدمات بیمه ای سازمان اجتماعی خوزستان قدردانی کرد. شرکت امنیتی از صنعت نیشکر خواست تا تعامل بیشتری با این سازمان داشته باشد و به مجموعه ای برای توسعه نیشکر تبدیل شد.

وی با بیان اینکه نیشکر یکی از بزرگترین شهرک های صنعتی شهرستان با بیش از ۲۵ هزار نفر پرسنل است، پرداخت به موقع بیمه، سلامت و رفاه خانواده پرجمعیت برای توسعه نیشکر را همواره در اولویت قرار داد.

مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع جانبی به حل مشکل بیمه کارگران هفتا تپیه اشاره کرد و گفت: پس از واگذاری این واحد نیشکر، مشکلات کارگران و دستمزد صنایع به صورت مرحله به مرحله حل شد. پرداخت شده و همزمان خدمات بیمه تکمیلی آنها فعال می شود.

النصیری سپس گزارشی از فعالیت ۸ واحد نیشکر و زیرمجموعه های آنها ارائه کرد و در خصوص مسائل بیمه ای شرکت و تعامل تامین اجتماعی با صنعت نیشکر بحث و تبادل نظر کرد.

مدیرکل بیمه های اجتماعی از حل مشکل بیمه هفتگی کارگران قدردانی می کند

در ادامه این جلسه، مدیرعامل شرکت تامین اجتماعی خوزستان با قدردانی از زحمات مدیرعامل شرکت توسعه نیشکر و صنایع کمکی در حل مشکل بیمه کارگران هفتا تپه، اظهار داشت: سازمان تامین اجتماعی آماده تعامل و همکاری است. برای حمایت از تولید

عبدالرضا روشنی توسعه نیشکر را یکی از سیستمی ترین واحدهای بیمه ای معرفی کرد و اظهار داشت: سیاست های سازمان تامین اجتماعی در قبال کارگران و واحدهای تولیدی همواره حمایتی است.

وی با بیان اینکه سازمان تامین اجتماعی حامی اشتغال و رونق اقتصادی است، گفت: برای تحقق شعار سال و پیروی از منویات مقام معظم رهبری در تولید مبتنی بر دانش و اشتغال زایی، آماده تعامل سازنده با تمامی صنایع و صنایع هستیم. تهیه کنندگان.”