سقط جنین قانونی در دو ماه پس از پایان بلای طبیعی حدود ۶ درصد کاهش یافت – dl-it


او گفت: «البته این نشانه اصلاحات است و آمریکایی‌های عادی بالاخره می‌توانند در مورد تعداد جان‌هایی که به طرز غم‌انگیزی در فاجعه سقط جنین از دست داده‌اند، حرفی برای گفتن داشته باشند.»

جمع آوری و انتشار داده های دقیق در مورد تعداد سقط جنین در ایالات متحده معمولاً سال ها طول می کشد. WeCount برای ارائه داده‌های بی‌درنگ بیشتر از مجموعه جامع‌تری از ارائه‌دهندگان ایجاد شد.

از آنجایی که داده‌های WeCount جدید است، نمی‌تواند تعداد سقط‌های تابستان امسال را با تابستان گذشته مقایسه کند. مطالعات نشان می دهد که سقط جنین معمولاً از یک الگوی فصلی پیروی می کند و در ماه های فوریه و مارس به اوج خود می رسد و در ماه های تابستان کاهش می یابد. برخی از کاهش های اندازه گیری شده ممکن است منعکس کننده چنین روندهایی باشند.

تغییرات با مقایسه تعداد سقط های قانونی در ماه های پس از تصمیم با تعداد سقط های ارائه شده در ماه آوریل محاسبه شد. در آن زمان، تگزاس از قبل محدودیت های قابل توجهی برای سقط جنین داشت، و انجام سقط جنین در سایر ایالت ها دشوار بود، اما هنوز در تمام ۵۰ ایالت قانونی بود.

WeCount همچنین دریافت که سقط جنین در سراسر کشور در دوره دو ماهه پس از حکم دادگاه عالی افزایش یافته است، اما قبل از لغو روئه، ممکن است نشان دهنده این باشد که برخی از زنان در اوایل بارداری به دنبال سقط جنین هستند یا اینکه کلینیک ها در حال گسترش هستند. توانایی آمادگی برای ممنوعیت

مطالعات محدودیت های سقط جنین در گذشته نشان داده است که در حالی که برخی از زنان مسافت های طولانی را برای سقط جنین بدون دسترسی به کلینیک مجاور سفر می کنند، بسیاری از آنها این کار را نمی کنند. بیمار سقط جنین معمولی فقیر، مجرد و مادر است. و زنانی که بیشترین آسیب را از این ممنوعیت می‌بینند، زنانی هستند که با هزینه‌ها و چالش‌های لجستیکی سفرهای بین‌دولتی، از جمله حمل‌ونقل، اقامت، مراقبت از کودکان و مرخصی دست و پنجه نرم می‌کنند.

برخی از این ایالت‌هایی که سقط جنین غیرقانونی است – برای مثال آلاباما، لوئیزیانا، می‌سی‌سی‌پی – از فقیرترین ایالت‌های کشور ما هستند و مردم برای رسیدن به ایالت دیگری که در آن سقط جنین قانونی باقی می‌ماند، باید از خطوط چند ایالتی عبور کنند. کری وایت، که بهداشت باروری را در دانشگاه تگزاس در آستین مطالعه می کند و عضو کمیته تحقیقات WeCount است. حتی برای افرادی که به کشور دیگری می‌رسند، سخت است.»