سبک دکوراسیون روستیک از سبک های دیگر برتری دارد – wsnlab


این نوع دکوراسیون با استفاده از عناصر طبیعی مانند سنگ و چوب ساخته شده و زیبایی منحصر به فردی را ارائه می دهد. در کل این سبک دکوراسیون ساده و روستایی بودن آن را نشان می دهد و بیشتر آن از چوب است که می توان آن را میز و کتابخانه چوبی دانست. در این مقاله در مورد فضای سبک دکور روستیک صحبت خواهیم کرد.

چرا از دکوراسیون روستایی استفاده کنیم؟

این سبک دکوراسیون را می توان از صنایع دستی روستایی نیز به حساب آورد. در واقع، طراحی خانه، محل کار، کافه و آواز با استفاده از سنگ یا چوب می تواند مکان مورد نظر را از هر لوکسی دور کند. به طور کلی استفاده از دکوراسیون روستیک به دلایل زیر خواهد بود:

انتخاب دکوراسیون روستیک به افراد این آزادی را می دهد که در سبک های دیگر شرکت کنند. در واقع این سبک جذاب با تضادها و تضادهای مناسبی متمایز می شود که در کنار استفاده از سایر سبک های تزئینی زیبایی وصف ناپذیری را ایجاد می کند.

یکی از مهم ترین ویژگی های دکور روستیک رعایت نور طبیعی کافی است. در واقع علاقه مندان به نور طبیعی و جذاب این سبک را در دستور کار خود قرار می دهند زیرا با وجود پنجره های بزرگ و کوچک دسترسی به آن آسان خواهد بود.

دکوراسیون روستیک فضا را به طرز محسوسی زیباتر می کند. در واقع استفاده از عناصر چوبی مانند میزهای چوبی و حتی قفسه های چوبی به جذابیت فضا کمک زیادی می کند. به طور کلی در نظر گرفتن موارد فوق باعث می شود در خانه یا در موقعیت های دیگر احساس راحتی کنید.

عناصر تزئینی سبک کشور

هر یک از اجزای سبک دکوراسیون کانتری ویژگی ها و جزئیات خاص خود را دارد که در زیر به مهم ترین آنها اشاره شده است:

  • مبلمان دکوری به سبک کشور

در فکر کردن به مبلمان این سبک اغلب از چوب یا سنگ استفاده می شود. البته استفاده از مواد دیگری مانند بامبو، پنبه، پشم و مانند آن نیز می تواند به زیبایی مبلمان بیفزاید. همچنین لازم به ذکر است که بافت طبیعی مبلمان در دکوراسیون روستیک باعث افزایش کیفیت مبلمان نیز می شود.

  • شومینه به سبک کشور

امروزه شومینه ها در سبک های مختلفی تولید می شوند که هر کدام زیبایی خاص خود را دارند و به تنهایی می توانند وضعیت خانه را از نظر جذابیت بهبود بخشند. اما شومینه های سبک روستایی حال و هوای بهتری دارند زیرا حس طبیعت را منتقل می کنند. علاوه بر این شومینه های سنگی جذابیت خاصی دارند که با توجه به سلیقه افراد مورد استفاده قرار می گیرد.

  • پلاک های چوبی روستایی و دیوارکوب

بهترین پنل هایی که می توانند موقعیت مورد نظر را در یک دکوراسیون روستیک جذاب تر کنند، پنل هایی هستند که حس ناهمواری و ناهمواری را در چوب القا می کنند. بسیاری از مردم برای در نظر گرفتن دکور روستایی خود را با نقاشی های دیواری خسته نمی کنند و این احتمالاً بزرگترین اشتباه این افراد در ایجاد دکوراسیون جذاب است. بنابراین از اجرای جسورانه اپلیکیشن در این سبک به راحتی نگذرید. همچنین بهترین رنگ برای دیوارها در این سبک دکوراسیون رنگ سفید است که شرایط خاصی را در هنگام تزیین دیوارها ایجاد خواهد کرد.

دکوراسیون روستایی

  • سقف های چوبی با دکوراسیون روستایی

با توجه به اینکه سقف سبک روستایی است، می توان آن را با تیرهای موازی عبور داد. این امر زیبایی زیادی به سبک دکور روستیک می دهد. در واقع انتخاب این عنصر جلوه طبیعی جذابی به محیط می دهد. به طور کلی، اگرچه گزینه دیگری برای سقف با این سبک دکوراسیون وجود دارد، اما شاید این بهترین گزینه برای بهبود ظاهر شرایط باشد.

رنگ های مناسب در دکوراسیون به سبک کانتری

بیشتر رنگ های مورد استفاده در این سبک رنگ های طبیعی هستند. البته گاهی از رنگ های خنثی نیز استفاده می شود که در هر دو صورت زیبایی خاصی به مکان های مختلف مانند خانه می بخشد. با این حال بسته به سلیقه افراد رنگ های روشن در برخی از دکوراسیون های روستیک نیز دیده می شود. به طور کلی رنگ های سبز، خاکستری و قهوه ای بیشتر در دکوراسیون روستیک استفاده می شود.

از پارچه ای به سبک کانتری استفاده کنید

این سبک دکوراسیون به سبک روستیک است. در واقع پارچه این الگو با توجه به سبک زندگی روستاییان تعیین می شود که می توان به پارچه های پشمی قهوه ای رنگی که در زمستان می پوشند اشاره کرد. علاوه بر این در فصل تابستان از پارچه های توری سفید که ضخامت چندانی ندارند نیز استفاده می شود که فضایی شاداب را به محیط می بخشد.

نقش دکوراسیون در سبک روستیک.

برای اینکه دکوراسیون روستیک به بهترین شکل ممکن جلوه کند باید به دکوراسیون آن توجه ویژه ای داشت. در واقع استفاده از دستگیره های آنتیک (فلز برجسته) و شیرآلات سنتی در موقعیت هایی مانند حمام و استفاده از سرامیک یا حتی لوازم جانبی مانند گلدان های دست ساز می تواند یک دکور روستیک را جذاب تر کند. پس حتما از آنها برای نظم دادن به این سبک استفاده کنید. به همین ترتیب استفاده از سنگ برای ایجاد تعادل و بهبود فضای خانه یا هر مکان دیگری ضروری است. به طور کلی می توان با استفاده از سنگ های جذاب، کنار یا بالای شومینه و یا حتی در مکان های دیگر، طراحی خانه را جذاب تر کرد.

دکوراسیون روستایی

سبک روستیک برای هر مکان مناسب است؟

با توجه به اهمیت انتخاب سبک روستیک برای زیباتر کردن محیط، ممکن است این سوال برای شما پیش بیاید که در کجا از این سبک استفاده کنید، از جمله اینکه آیا سبک روستیک برای موقعیت هایی مانند خانه ها و آپارتمان ها کاربردی است یا خیر. مدرن، کابین و ویلا، رستوران، استودیو، کافه، فست فود، ادارات و غیره.

دکوراسیون روستایی

دکوراسیون روستیک را می توان برای مناسبت های مختلف انتخاب کرد. کار باید به سبک روستیک توسط تیمی از متخصصان انجام شود که از آنها به عنوان یکی از بهترین ها در این زمینه یاد می کنیم. همانطور که می دانید برای اجرای سبک دکوراسیون روستیک باید به نکاتی توجه کرد که نیاز به افراد متخصص دارد. یک گروه متخصص در دکوراسیون روستیک، زیور آلات روستایی Lume است. این تیم از کارشناسان سبک روستیک کار خود را در جایی که شما می خواهید انجام می دهند و تجربه اجرای دکوراسیون روستیک در منزل و محل کار و ساخت کافه و ویلا روستایی را در کارنامه خود دارند.

خرید تجهیزات روستایی

اگر نیازی به ساخت دکوراسیون روستیک ندارید، می توانید وسایلی مانند میز چوبی، کتابخانه، بوفه، کنسول، مبلمان، ابزار و سایر لوازم مورد نیاز خود را به سبک روستیک سفارش دهید. این گروه سال هاست که در این زمینه فعالیت می کند و علاوه بر نمایشگاه در کارخانه، نمونه کارهای خود را در سایت ها و شبکه های اجتماعی به نمایش گذاشته است. برای اطلاعات بیشتر با این گروه تماس بگیرید و به https://www.lume.ir مراجعه کنید.