ساندویچ مرغ دیگر برای پاپی کافی نیست – WSVN 7News


دبی، امارات متحده عربی (سی ان ان) – هنگامی که پاپیز ساندویچ مرغ ترد را در سال ۲۰۱۹ عرضه کرد، آیتم منو تنها در دو هفته فروخته شد. هنگامی که او برگشت، بسیار پرفروش بود – ساندویچ آنقدر محبوب بود که به فروش زنجیره مرغ کمک کرد. پوپیس در تلاش برای تقویت موفقیت خود، ناگت ها و ساندویچ های مدل شده از این محصول را می فروشد.

اما شور و شوق برای ساندویچ مرغ کاهش یافت.

به گفته شرکت مادر رستوران برندز بین‌المللی، که همچنین مالک برگر کینگ و تیم هورتونز است، فروش ایالات متحده در رستوران‌های پوپیس در سه ماهه سوم حداقل ۱۷ ماه باز شد که تنها ۱.۳ درصد نسبت به سال قبل افزایش داشت.

اکنون، پوپیز بر روی چیز دیگری تمرکز کرده است: سرعت و راحتی. این به معنای رانندگی بیشتر است.

خوزه سیل، مدیر عامل بانک مرکزی هند (RBI) طی یک تماس تحلیلگر در مورد نتایج سه ماهه روز پنجشنبه گفت: “تیم توسعه از نظر هماهنگی حق رای دادن و انتخاب سایت، رویکردی فعالانه در پیش گرفته است… تا Popees را مهمان دوستانه تر کند.” .

او گفت: “در آمریکای شمالی، بیشتر اسلات ها در سال ۲۰۲۲ به صورت مستقل، تک یا دوتایی خواهند بود که نه تنها راحتی بیشتری را برای مهمان فراهم می کند، بلکه به طور کلی از میانگین سیستم عملکرد بهتری دارد.”

سرعت برای رستوران‌های فست‌فود مهم است، زیرا مشتریان می‌توانند مکان را بر اساس سرعت دریافت غذا و خروج انتخاب کنند. این امر به ویژه در خودروها صادق است، جایی که مشتریانی که صف طولانی را می بینند ممکن است دور شوند. درایو دوگانه به مشتریان امکان می دهد سریعتر در صف بایستند.

با این حال، این فقط در مورد سرعت نیست. از آنجایی که رستوران ها بیشتر به تقاضای دیجیتال متکی هستند، باید اطمینان حاصل کنند که مشتریان یک تجربه ثابت را دریافت می کنند، که یکی دیگر از انتظارات مهم در مورد فست فود است.

سل گفت: «میهمان‌پسندتر کردن خشخاش چیزی بیش از فرصت‌هایی برای رشد است. ما همچنین باید مطمئن شویم که یک تجربه ثابت مهمان را در انواع حالت‌ها و پلتفرم‌های سفارش ارائه می‌کنیم.»

در اوایل سال جاری، این برند اعلام کرد که قصد دارد ۲۰۰ مکان جدید در ایالات متحده و کانادا، در میان سایر مکان‌های جهانی افتتاح کند. تقریباً ۲۸۶۰ مکان Popeyes در ایالات متحده و تقریباً ۳۹۳۰ مکان در سراسر جهان وجود دارد.

در حالی که برند رستوران پوپیس را گسترش می دهد، او در تلاش است تا جایگزین برگر کینگ شود. در ماه سپتامبر، این شرکت اعلام کرد که قصد دارد در دو سال آینده ۴۰۰ میلیون دلار در بهبود برند سرمایه گذاری کند – ۲۵۰ میلیون دلار در ارتقاء فناوری رستوران، آشپزخانه و بازسازی، و ۱۵۰ میلیون دلار در تبلیغات و محصولات دیجیتال.

The-CNN-Wire™ و © ۲۰۲۲ Cable News Network, Inc. ، یک شرکت تایم وارنر. تمامی حقوق محفوظ است.

در خبرنامه ما مشترک شوید تا آخرین اخبار را مستقیماً در صندوق پستی خود دریافت کنید