رکسان جی: ویل اسمیت اشتباه کرد اما لاغر نبود – DL-IT DL-IT


خانم پینکت اسمیت از آلوپسی رنج می برد، بیماری که باعث ریزش مو می شود و زنان سیاه پوست را به طور نامتناسبی تحت تاثیر قرار می دهد. برای یک آقا بد سلیقه بود. سنگ موهایش را اذیت می کند. گفته می‌شود که او چیزی در مورد آلوپسی که داشت نمی‌دانست، اما حداقل می‌دانست که این یک شوخی است و مستند موهای خوب را درباره زنان سیاه‌پوست و روابط اغلب تیره‌شان با موهایشان ساخته است.

خانم پینکت صراحتاً در مورد مبارزه خود با ریزش مو صحبت کرده است که برای هر کسی سخت است، به خصوص در دنیای سکس هاردکور، و از چهره افراد مشهور آمریکایی آگاه است، جایی که به ویژه زنان نظرات زیادی در مورد آنها دارند. آنها ظاهرش. دوخت شما انتخاب های شما، روابط شما و هر چیز دیگری که مردم می توانند انتخاب کنند. زنان مشهوری مانند ویتنی هیوستون، بریتنی اسپیرز، آماندا باینز، جانت جکسون، مونیکا لوینسکی و مگان مارکل همگی با چنین موشکافی و این توقع غیرمنطقی برخورد کرده اند که پوست خود را تا حد تمسخر، بی احترامی، توهین و شوخی کلفت کنند. اگرچه رفتار او بعداً مورد بررسی مجدد و محکومیت قرار گرفت، اما پس از یک دوره طولانی شرمساری عمومی، اقدامات شنیع پشیمانی عمومی او بسیار کوتاه و بسیار دیر بود. آسیب زده شد.

خشونت همیشه یک اشتباه است و خیلی کم را حل می کند. آقای اسمیت می‌توانست انتخاب‌های بهتری داشته باشد که شامل دست گذاشتن روی شخص دیگری در مقابل تمام دنیا نباشد. آکادمی علوم و هنرهای سینمایی تحقیقاتی را در مورد این حادثه بعد از ظهر دوشنبه آغاز کرد و اسمیت از دکتر عذرخواهی کرد. دوشنبه شب جهان را از طریق اینستاگرام تکان دهید.

با این حال، آقای اسمیت احتمالاً درد همسرش را دیده است و ممکن است یک لحظه ضعف، پوست نازک را تجربه کرده باشد. در خاطراتش «ویل این بازیگر با احساس گناه می نویسد که در کودکی نتوانسته از مادرش در برابر آزار پدرش محافظت کند. مسخره کردن مستر راک به هیچ وجه مشابه خشونت خانگی نیست، اما من می توانم ببینم که چگونه آقای اسمیت با توجه به لایه های پیشینه و داستان های عمومی و خصوصی که همسرش دارد، نتوانسته است این شوخی را به هزینه همسرش بپذیرد. با خودش داشت آن شب.

من سعی می کنم برای همه این لایه ها جا باز کنم – خانم پینکت اسمیت از طنز خسته شده است، مجموعه تصمیمات بد آقای باد. اسمیت و آقای راک زمانی که هدف خشونت قرار می گیرد سعی می کنند آرام بماند. . متاسفانه این حادثه به نوعی آزمون رورشاخ تبدیل شده است که افراد سوابق، نظرات و شباهت های خود را نشان می دهند. آنچه در این سخنرانی وجود ندارد این است که به همان اندازه که ناامید کننده بود، لحظه نادری بود که در آن از یک زن سیاه پوست علناً دفاع شد.

همچنین هفته گذشته، نمونه زنی را دیدیم که مجبور شد پوست بسیار ضخیم بپوشد زیرا تا حد زیادی محافظت نشده بود. در طول جلسات تأیید قاضی دادگاه عالی براون جکسون، وکیل برجسته از انواع توهین‌ها، نژادپرستی و زن‌ستیزی از سوی سناتورهای جمهوری‌خواه که سؤالات مضحکی می‌پرسیدند که فرصتی برای غلبه بر آن بود، متحمل شد. قاضی جکسون در بسیاری از محافل به دلیل خونسردی خود مورد تحسین قرار گرفت.

برای بسیاری از زنان سیاه پوست، این یک منظره آسیب زا بوده است، زیرا می دانیم که تجربه این نوع بازجویی، بازجویی، و بی احترامی در محیط های شخصی و حرفه ای به چه معناست. ما می دانیم که چگونه نظارت بی وقفه را تحمل کنیم. ما متوجه شدیم که تنها راه پیش روی قاضی جکسون این است که او آرام، مصمم و غیرقابل نفوذ بماند. همچنین متذکر می شویم که علاوه بر سناتور کوری بوکر، دموکرات ها نیز نتوانستند از نامزد ریاست جمهوری خود محافظت کنند. به نظر می رسد کمیته قضایی سنا به اخلاق و حیثیت قاضی جکسون علاقه نشان داده است.