رویدادهای اخیر اعلامیه رسمی جنگ علیه خدا – Wanlab


ایسنا/ خراسان رضوی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران درباره ابعاد توطئه های استکبار جهانی گفت: بهانه در حوادث گذشته اقتصاد و معیشت بود اما حوادث اخیر اعلام جنگ رسمی با خدا و تصمیمات الهی می کند.

جناب آقای امیرحسین قاضی زاده آل هاشمی در مراسم گرامیداشت اولین یادواره شهدای مدفون در حرم مطهر رضوی که در روز جمعه اول مهرماه در مشهد مقدس برگزار شد با احترام اقتدار شهدای مدرسه وی گفت: شهادت بی نظیر است و باید بدانیم که شهادت دارای فضیلت های فراوانی است چنانکه همه معصومین علیهم السلام به درجه شهادت رسیده اند.

معاون رئیس جمهور با اشاره به محل شهادت افزود: هرکس می خواهد به جبهه بیاید به اذن امام رضا (علیه السلام) نیاز دارد. شهید حججی و شهید سلیمانی نمونه ای از این شهدا هستند. رزمندگان زیادی در دوران دفاع مقدس به حرم امام رضا (علیه السلام) می آمدند و از اینجا می رفتند.

وی ادامه داد: هیچ یک از بی گناهان ما جز شهادت نرفتند. شهدا جایگاه بزرگی دارد و انسان را آگاهانه فداکاری می کند. حضرت علی (علیه السلام) آنقدر در تاریخ بی نظیر است که وقتی کتک می خورند و شهادتش را قطعی می دانند، می فرماید با شهادت خود را فدیه می کنم.

قاضی زاده الهاشمی با بیان اینکه امروز برای گرامیداشت یاد و خاطره ۸۶۶ شهید مدفون در حرم رضوی (علیه السلام) گرد هم آمدیم، گفت: یاد و خاطره شهدای کربلا، دفاع مقدس، حرم عاشورا، مدافعان حرم. دین زیارتگاه و … زنده و جاوید و وقتی یاد شهید زنده شد آن را حفظ می کنیم یعنی مکتب او را زنده نگه داشته ایم و می دانیم که آرمان شهید چیست.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به هجمه رسانه ای استکبار به ملت ایران افزود: خدا را شاکریم که زوزه شیطان بر سر این نظام مقدس به بهشت ​​رسیده است و این نشان دهنده این است که راه درستی را طی کرده ایم. روی او – او. خاستگاه ایمان و راه خروج امام.

و درباره ابعاد توطئه های غرور جهانی گفت: در حوادث گذشته بحث اقتصاد و معیشت بود اما حوادث اخیر اعلان رسمی جنگ با خدا و دستورات الهی است. با خدا می جنگند یعنی مشکل دارند. با خود خدا آزادی نامیده می شود.

معاون رئیس جمهور از تعریف آزادی که این روزها زیاد می شنویم صحبت کرد و توضیح داد: از این کلمه دو تعریف وجود دارد، تعریف رهایی از زبان شهدا و تعریف رهایی از زبان استکبار. آزادی است . عبدالله خدا را نمی شناسد. یعنی دوست دارم آزاد باشم و خودت را کنترل کنم که این آزادی غرب و استکبار است.

قاضی زاده الهاشمی به آزادی تعریف شده از زبان شهید اشاره کرد و گفت: این آزادی و رهایی از اسارت است. یعنی دنبال انجام دستورات خدا هستم. حاضرم خودم را فدای آزادی جامعه کنم نه اینکه جامعه را فدای خودم کنم.

به گزارش پایگاه رسانه ای بنیاد شهید خراسان رضوی، وی تصریح کرد: آزادی شهید مسئولیت دارد و آزادی غرب گریزان است و شهید آماده فداکاری و ایثار است اما آزادی غرب یعنی که هرکس خودش را فدا کند ما در برابر همه دنیا ایستاده ایم.

رئیس بنیاد شهید افزود: دشمنان ما از هویت مهدوی بسیار می ترسند و در این زمینه مطالعات بسیار جدی دارند و با راه اندازی این حرکت، بچه های کوچک و بزرگ در شعر به این مهدویت پیوستند. صلح رهبر. و “موفقیت ها” دولت مردمی با پیوستن به پیمان شانگهای در عرصه های مختلف اتفاق افتاد یا در عرصه بین المللی شکل گرفت و استکبار توطئه های خود را آغاز کرد و آخرین توطئه واکنش دشمنان به پیروزی های انقلاب است. ملت ایران و موفقیت های حکومت مردمی.

معاون رئیس جمهور به اقتدار ایران در عرصه های مختلف اشاره کرد و گفت: قدرت های بزرگ دنیا مانند روسیه، چین و دیگر کشورها ایران را کشوری قدرتمند می دانند که برای حل مشکلات مختلف دنیا نیاز به حضور دارد اما دشمنان ما. آن را تحمل کند این وجود .. هر زمان که ملت ایران در آستانه پیروزی حتمی در تاریخ قرار می گرفت، دشمنی ها با دسیسه های مختلف آغاز می شد.

انتهای پیام