رژیم لاغری سریع

روسیه از کمبود نیرو و تلاش برای حفظ قدرت خود رنج می برد – DL-IT DL-IT


سه هفته پس از حمله ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه به اوکراین، یک مقام پنتاگون روز پنجشنبه گفت که به نظر می‌رسد نیروهای روسیه کمبود دارند و فرماندهان در تلاش هستند تا نیروهای خود را سرپا نگه دارند.

یک مقام ارشد دفاعی ایالات متحده در یک به روز رسانی به خبرنگاران گفت که پیشرفت روسیه تا حد زیادی متوقف شده است و از نظر حرکت زمینی پیشرفت کمی دارد زیرا نیروهای اوکراینی به مقاومت قاطع خود ادامه می دهند.

او گفت که نیروهای پوتین “اساساً در خطوط چند محوری در سراسر کشور یخ زده اند و سعی می کنند به سربازانش سوخت رسانی کنند و غذا بدهند و سلاح و مهمات برای آنها فراهم کنند.”

این مقام ارشد دفاعی آمریکا گفت که اکنون به نظر می رسد روسیه در حمله گسترده خود به اوکراین بیشتر به بمب های به اصطلاح “گنگ” متکی است تا مهمات هدایت شونده دقیق، که ممکن است نشان دهنده کوتاهی روسیه در این زمینه باشد. کندی و مشکلات نگهداری

روس‌ها به وضوح آماده نبودند

دیدیم که آنها بیشتر به بمب های گنگ تکیه می کنند، کمی بیشتر از آنچه در ابتدا دیدیم.

این مقام پنتاگون افزود: بدیهی است که آنها برای واکنشی که از سوی اوکراینی ها دریافت کردند، آماده نبودند.

بمب های “گنگ” هدف قرار نمی گیرند، بنابراین آنها شانس بیشتری برای از دست دادن اهداف خود دارند. این مقام پنتاگون به خبرنگاران گفت که این وزارتخانه اخیرا شاهد افزایش حملات به زیرساخت های غیرنظامی و اهداف غیرنظامی بوده است.

این مقام گفت روسیه همچنین در تلاش است تا نیروهای خود را در این منطقه نگه دارد و خاطرنشان کرد که تلاش ها در خارج از کیف متوقف شده است، جایی که کاروانی از نیروهای روسی کیلومترها در آن حضور داشته است.

این مقام مسئول گفت: در هفته اول در مورد نداشتن برنامه لجستیکی و نگهداری مناسب و اینکه آنها در سوخت گیری و حتی تغذیه سربازان خود با مشکل مواجه بودند صحبت کردیم. ما شاهد تلاش آنها برای حل برخی از این مشکلات بوده‌ایم، اما همچنان سعی می‌کنند نیروهای خود را ثابت نگه دارند.

این مقام افزود: «آنها هنوز از آن رنج می برند. ما فکر می کنیم بخشی از آن به دلیل عدم برنامه ریزی خوب و تدارکات خوب است. “اما همچنین به این دلیل که آنها با مقاومت بیشتری از جانب اوکراینی ها نسبت به آنچه انتظار داشتند مواجه شدند.”

این مقام گفت: «فوق‌العاده» است که سه هفته بعد، نیروهای روسی همچنان همان مشکلات تعمیر و نگهداری و لجستیکی را تجربه می‌کنند و به دنبال راه‌های بیشتری برای غلبه بر این کاستی‌ها از خارج از اوکراین هستند.

ایالات متحده همچنین شاهد “نشانه های تایید نشده” است مبنی بر اینکه روحیه نیروهای روسی به دلیل “رهبری ضعیف، کمبود اطلاعاتی که سربازان در مورد ماموریت و اهداف خود دریافت می کنند” و ناامیدی از “مقاومت سنگینی که قبلاً صورت گرفته است” عقب مانده است.

مقامات روسیه بلافاصله اظهار نظر نکردند.

ولودیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور اوکراین روز پنجشنبه خواستار گفتگوهای احتمالی صلح با روسیه شد و گفت اولویت‌های او شامل پایان دادن به جنگ، ارائه تضمین‌های امنیت و حاکمیت و بازگرداندن تمامیت ارضی است.

وی گفت: تضمین واقعی برای کشور ما و حفاظت واقعی از کشور ما.

پوتین خواستار اطمینان از عدم عضویت اوکراین در ناتو شد.

درگیری بین اوکراین و روسیه
به گفته پرسنل خدمات اوکراینی در محل، پرسنل نظامی اوکراین در حال جستجو و جمع آوری مهمات منفجر نشده پس از درگیری با یک گروه تهاجمی روسی در کیف در صبح روز ۲۶ فوریه ۲۰۲۲ هستند. یک مقام پنتاگون روز پنجشنبه گفت که به نظر می رسد نیروهای روسیه از کاستی هایی رنج می برند. و اینکه فرماندهان سعی می کنند نیروهای خود را در نبرد نگه دارند.
سرگئی سوبینسکی/ خبرگزاری فرانسه/ گتی ایماژ

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر