روابط جیم پوگت با عربستان سعودی بر تبلیغات جدید متمرکز شد – اخبار Raft25


قبل از پیوستن جیم بگینت، نامزد جمهوری خواه کنگره برای دولت ترامپ از شمال شرقی پنسیلوانیا، معاون ارشد یکی از قدرتمندترین لابیگران عربستان سعودی در واشنگتن دی سی بود، شغلی که در آن PAC دموکرات قصد دارد موضوع مهمی را در یکی از این موارد مطرح کند. از ملت مهم ترین شرکت ها مسابقات مهم در خانه

اکثریت مجلس، فوق العاده PAC که از دموکرات‌ها در کنگره حمایت می‌کند، از روز سه‌شنبه شروع به پخش تبلیغی کرد که به شدت سیاسی است. پس از استناد به گزارش اف‌بی‌آی که ارتباط بین ۱۱ سپتامبر و عناصر دولت عربستان را نشان می‌دهد، این اعلامیه به وضوح نشان می‌دهد که عربستان سعودی با استفاده از شرکتی که پوگت در واشنگتن برای آن کار می‌کرد، کنگره را برای کسب مصونیت از شکایت‌های قربانیان این حمله، لابی کرد. در نهایت بوگیت به فشارهای شرکتش از طرف عربستان سعودی اشاره کرد که با عکس آدم ربایان به موضوع اصلی منتهی شد و پرسید: “اگر من از آنها دفاع کردم، چرا فکر می کنید از شما دفاع کنم؟”

بوگنت، کاندیدای اصلی کنگره برای دوره مورد تایید دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق، برای انتخاب مجدد در ناحیه ای که شامل زادگاه جو بایدن، اسکرانتون است، نامزد می شود، نسخه ای که از سال ۲۰۱۲ توسط مت کارترایت، نماینده کنگره آمریکا معرفی شده است. کارترایت توانست صندلی را راحت نگه دارد، در حالی که خرد متعارف را به چالش می کشد و از سیاست های پوپولیستی و مترقی استقبال می کند. او در سال ۲۰۲۰ بگینت را با چهار امتیاز شکست داد که هدف بزرگ جمهوری خواهان در این دوره است.

میزان درآمد بوگنه از این شرکت، گروه گلوور پارک، به دلیل افشای ناقص مالی او در دوران تصدی وی در بانک صادرات و واردات دولت ترامپ، مشخص نیست. به گفته لنس متیوز، معاون مدیر اخلاق بانک صادرات، بوگنت چندین تمدید برای ارائه گزارش خود داده شد و سپس قبل از اتمام آن را ترک کرد. به گفته متیوز، پس از خروج، به اشتباه به او گفته شد که لازم نیست تمام اسناد افشای خود را ارائه دهد و در نتیجه هیچ سابقه ای نداشت. افشاگری های او به عنوان نامزد کنگره نشان می دهد درآمد ۲۱۰۰۰ دلار برای سال جاری و ۱۶۰۰۰ دلار برای سال قبل. افشای نامزدی قبلی او در کنگره به اندازه کافی برای تعیین درآمد GPG او به عقب بر نمی گردد.

عربستان سعودی سال ها علیه قانون عدالت علیه حامیان تروریسم لابی کرده است. دولت‌های خارجی عموماً از تعقیب قضایی در دادگاه‌های ایالات متحده مصون هستند، اما جاستا پیشنهاد داده است که قانون را تغییر دهد تا به خانواده‌های قربانیان ۱۱ سپتامبر اجازه دهد از عربستان سعودی به دلیل دخالت در آن شکایت کنند. باراک اوباما، رئیس‌جمهور سابق این لایحه را در سال ۲۰۱۶ وتو کرد، اما کنگره در سپتامبر همان سال وتو را لغو کرد. باگنت در ژانویه ۲۰۱۶ به GPG پیوست. در همان ماه که حق وتو برداشته شد، عربستان سعودی هزینه های قابل توجهی را در واشنگتن انجام داد که باعث شد شرکت های بزرگ تلاش کنند تا فاجعه را معکوس کنند.

GPG طبق اسناد در ۲۰ سپتامبر ۲۰۱۶ عربستان را به عنوان مشتری خریداری کرد و وتو در ۲۸ سپتامبر مطرح شد. اسناد فدرال نشان می دهد که این گروه طی هفته گذشته تماس های متعددی با مجلس نمایندگان، سنا و کاخ سفید داشته است. وتو را بکشید و فشار دهید.

پرونده های وزارت دادگستری  اسکرین شات: تقاطع

قانون ثبت نام نمایندگان خارجی در وزارت دادگستری.

اسکرین شات: تقاطع

لابی‌ها تنها پس از تصویب این لایحه تسریع شد، زیرا سوگندنامه‌ها ده‌ها تماس و جلسات دیگر را نشان می‌داد، زیرا پادشاهی تلاش می‌کرد قانون جدید را در یک جلسه آهسته برای دفاع از JASTA تصویب کند. در ۳۰ نوامبر، سناتور لیندسی گراهام، آریزونا، و جان مک کین فقید، آریزونا، سرانجام قانونی را برای تضعیف آن ارائه کردند، سوابق نشان می دهد که GPG در روزهای قبل با یکی از دستیاران کلیدی گراهام در تماس بوده است. ، پس از معرفی مقیاس جدید.

پرونده های وزارت دادگستری  اسکرین شات: تقاطع

قانون ثبت نام نمایندگان خارجی در وزارت دادگستری.

اسکرین شات: تقاطع

Bougennet ماه گذشته به چندین درخواست برای اظهار نظر از سوی The Intercept پاسخ نداد. در یک بیانیه مطبوعاتی در سال ۲۰۱۶ که انتصاب بگینت را اعلام کرد، اظهار داشت که او “به مشتریان شرکت مشاوره استراتژیک و رسانه ای ارائه خواهد کرد.” عربستان سعودی ۶۰۰۰۰۰ دلار برای خدمات شرکت در سال اول و ۷۰۰۰۰۰ دلار برای کمک در سال بعد پرداخت کرد. کونال آتیت، مدیر کمپین کارترایت گفت: «باید آنقدر تکان دهنده باشد که یک نامزد برای پست دولتی مایل باشد قربانیان آمریکایی ۱۱ سپتامبر را به یک دولت خارجی بفروشد». بوگنت باید از خودش خجالت بکشد.

تبلیغات تلویزیونی کمپین بوگنت به شدت بر لحظه ای که او در یک بازی فوتبال دبیرستانی در دهه ۱۹۹۰ به گل زمین بازی برنده بازی ضربه زد، متمرکز بود. او در یک تبلیغ متاسفم برای آن که “خاطرات در شمال شرقی پنسیلوانیا اغلب پس از دبیرستان به پایان می رسد.”

آگهی بعدی نیز به سمت یک گل میدان متمایل می‌شود و در نهایت دوباره به او لگد می‌زند که اکنون ۴۰ ساله است. زندگی‌نامه بوگنت نشان می‌دهد که او از زمانی که بعد از دبیرستان ترک کرده بود، در خارج از شمال شرقی پنسیلوانیا خاطره‌سازی می‌کرد. سفر او ابتدا او را به وال استریت برد، جایی که در تیم تصاحب اهرمی مریل لینچ کار می کرد، و اکنون او به سادگی مریل است. خرید اهرمی چیزی را توصیف می‌کند که عموماً به عنوان حمله شرکتی شناخته می‌شود، جایی که گروهی از سرمایه‌گذاران وام‌های هنگفتی را برای تصاحب یک شرکت می‌گیرند که اغلب از طریق اخراج، شکست اتحادیه‌ها و کاهش بازنشستگی سود می‌برند.

بیوگرافی بونت در وب سایت کمپین انتخاباتی او اکنون او را به عنوان یک “صاحب مشاغل کوچک و مشاور سیاسی محافظه کار” توصیف می کند. «کسب و کار کوچکی» که بوژه ادعا می‌کند احتمالاً به یک جفت LLC اشاره دارد که بوژه، مانند بسیاری از مشاوران، برای اهداف مالیاتی و قانونی ایجاد کرده است: استراتژی‌های JRB، بر اساس حروف اول او، استراتژی‌های برنده.

بوگینت در سال ۲۰۱۸ GPG را ترک کرد تا مدیر کمپین شکست خورده مارتا مک سالی در سنا علیه کریستن سینما در آریزونا شود، سپس برای بانک صادرات و واردات تحت دولت ترامپ کار کرد. او در سال ۲۰۱۹ رفت.

ممکن است خود ترامپ درباره توصیه های سیاستی «محافظه کارانه» مخالف باشد. زمانی که بوگنت وارد سیاست شد، این کار را در سمت میانه رو انجام داد، ابتدا با آرنولد شوارتزنگر، فرماندار سابق کالیفرنیا، و سپس در کمپین انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۰۸ فرماندار سابق ماساچوست، میت رامنی. زمانی که رامنی نامزدی جمهوری خواهان را به مک کین از دست داد، بوگینین به کمپین مک کین پیوست. در سال ۲۰۱۲، او به کمپین رامنی بازگشت.

ترامپ خصومت خود با رامنی و مک کین را محور هویت سیاسی خود قرار داده است و شوارتزنگر علناً درباره تهدید ترامپ علیه جامعه مدنی و کل کشور صحبت کرده است. بوگنت که یک گفتگوی سیاسی ماهر بود، پیشینه‌ای را که معمولاً باعث می‌شد او را از بینندگان «آمریکا را دوباره بزرگ کن» رد صلاحیت کند، به داستان یک تجارت کوچک محلی فروتن تبدیل کرد.

چیزی که بوگه در کیف های MAGA فاقد آن است، او به زبان ترامپ مانند آن را جبران می کند و قول می دهد “دیوار را بسازد” و قول داد که به تلافی “آنفولانزای ووهان” با چین بجنگد. او ادعا می کند که دموکرات ها در انتخابات پنسیلوانیا ۲۰۲۰ علیه او و ترامپ تقلب کردند، اگرچه سوابق ثبت نام رای دهندگان به دست آمده و منتشر شده توسط دموکرات های ملی نشان می دهد که بوگنو در طول موج چای پارتی در سال ۲۰۱۰ در آدرس والدینش حضور داشته است. در آن زمان او در منطقه واشنگتن دی سی کار می کرد.

تصویری از انتخابات شورای شهرستان لوسرن: تقاطع

هیئت انتخابات شهرستان لوسرن

اسکرین شات: تقاطع

او مهمترین دستاورد خود در GPG را کمپین باز کردن مسیرهای هوایی به کوبا می داند که با گرمی روابط دولت اوباما با این ایالت ممکن شد و توسط ترامپ معکوس شد.