رای گیری زودهنگام برای انتخابات مقدماتی ایالت از روز شنبه آغاز می شود. در اینجا چیزی است که شما باید بدانید.


خط مشی

دوره رای گیری زودهنگام این ایالت برای انتخابات مقدماتی از ۲۷ اوت تا ۲ سپتامبر ادامه دارد.

رای گیری زودهنگام در ماساچوست در ۲۷ اوت آغاز می شود. کریگ لاسیگ / بوستون گلوب

اکنون کمتر از دو هفته با برگزاری انتخابات مقدماتی ایالت فاصله داریم و ساکنان ماساچوست به زودی می توانند با رای گیری زودهنگام شروع به رای گیری کنند.

رای گیری زودهنگام برای ساکنان ماساچوست هم برای انتخابات اولیه و هم برای انتخابات عمومی در دسترس است. برای انتخابات مقدماتی، دوره رای گیری زودهنگام این ایالت از ۲۷ اوت تا ۲ سپتامبر ادامه دارد. رای گیری زودهنگام می تواند به صورت حضوری یا از طریق پست انجام شود.

رای دهندگان باید ابتدا ثبت نام کنند. این کار را می توان به صورت آنلاین، از طریق پست یا حضوری انجام داد. مهلت ثبت نام برای رای دادن در انتخابات ۱۰ روز قبل از تاریخ انتخابات یا جلسه می باشد.

رای گیری شخصی زودهنگام

برای رای دادن حضوری، ساکنان باید اولین مکان ها و زمان های رای گیری را در جامعه خود پیدا کنند. هر شهر یا شهرک این قابلیت را دارد که زمان و مکان را برای رای گیری زودهنگام مشخص کند. با این حال، هر شهرداری باید برای ساعات کمتری که توسط ساکنان شهر یا شهر تعیین می‌شود، به ساکنان رأی‌گیری زودهنگام ارائه دهد. رای دادن زودهنگام ممکن است هر روز بین ۲۷ اوت تا ۲ سپتامبر در دسترس نباشد.

ایالت یک ابزار آنلاین برای ساکنان ارائه می دهد تا اطلاعات رای گیری زودهنگام را برای جامعه خود پیدا کنند.

فرآیند رای گیری حضوری اولیه به روشی بسیار شبیه به رای دادن در روز انتخابات عمل می کند. مأموران انتخابات ابتدا رای دهندگان را در مراکز رای دهی خود بازرسی خواهند کرد. پس از رای گیری، برگه های رای در محل امنی نگهداری می شود تا در روز انتخابات مرتب شود.

برگه های رای زمانی ریخته شده تلقی می شوند که توسط یک مقام انتخاباتی پذیرفته شوند. ساکنان نمی توانند رای اولیه خود را پس بگیرند یا دوباره رای دهند. برخی از شهرها و شهرک‌ها ممکن است شمارش آرای زودهنگام و غایب را قبل از روز انتخابات آغاز کنند، اما نتایج را فقط پس از بسته شدن نظرسنجی می‌توان به اشتراک گذاشت.

همه آرا به صورت عمومی شمارش می شود. برگه های رای فقط در طول جلسات شمارش عمومی در اتاق های شمارش مرکزی و در شعب اخذ رای در روز انتخابات از پاکت ها خارج می شود.

رای گیری پستی – درخواست رای گیری

رای دهندگان در ماساچوست اکنون این امکان را دارند که زودتر از طریق پست بدون بهانه رای دهند. برای درخواست رای پستی، ساکنان باید یک درخواست امضا شده را به دفتر انتخابات محلی ارسال کنند.

درخواست های رای گیری را می توان از طریق ایمیل آنلاین، ایمیل یا فکس ارسال کرد. سریع ترین راه برای رای دهندگان ثبت نام شده برای ارسال درخواست های خود از طریق سیستم درخواست الکترونیکی ایالت است. این سایت ابتدا از بازدیدکنندگان می خواهد که برای تایید وضعیت ثبت نام، اطلاعات شخصی خود را وارد کنند.

کسانی که مایل به درخواست از طریق پست هستند می توانند از کارت پستال های برنامه ای که توسط ایالت یا هر برنامه امضا شده دیگری برای آنها ارسال شده است استفاده کنند. به گفته ایالت، در ماه ژوئیه، دستور رای دادن از طریق پست برای هر رای دهنده ای ارسال شد. یک ایمیل جدید در ماه آینده برای همه رای دهندگانی که قبلا برای رای دادن درخواست نکرده اند ارسال خواهد شد.

ساکنانی که به هر دلیلی به یک برگه رای پستی جدید نیاز دارند، می توانند آن را از وب سایت ایالت دانلود و چاپ کنند. هر درخواست کتبی با امضای رای دهنده قابل قبول است. ساکنان می توانند به سادگی نامه ای امضا شده به دفتر انتخابات محلی بنویسند تا درخواست رای دهند.

درخواست هایی که به صورت آنلاین ارسال نمی شوند باید دارای امضای قابل مقایسه با امضای دست نویس رأی دهنده باشند. امضای الکترونیکی، برنامه های اسکن شده و تصاویر برنامه پذیرفته می شود.

با این حال، امضاهای چاپ شده روی برنامه ها پذیرفته نمی شوند مگر اینکه رای دهنده به دلیل ناتوانی جسمی محل سکونت خود را درخواست کند. رأی دهندگانی که به دلیل ناتوانی قادر به امضای درخواست های خود یا علامت گذاری دستی اوراق خود نیستند، می توانند اطلاعات مربوط به درخواست اقامت را از طریق وب سایت ایالت بیابند.

تمام اوراق رای پستی باید حداقل ۵ روز کاری قبل از روز انتخابات به صورت کتبی درخواست شود. آخرین مهلت ثبت نام برای انتخابات مقدماتی ماساچوست امسال ساعت ۵ بعد از ظهر است. ۲۹ آگوست. درخواست ها تنها در صورتی پذیرفته می شوند که تا مهلت مقرر به دفتر انتخابات محلی برسید.

رای گیری زودهنگام پستی – رای گیری مجدد کامل

برگه های تکمیل شده را می توان به روش های مختلفی برگرداند. آنها را می توان با استفاده از پاکت های ارائه شده بازگرداند، به دفتر انتخابات محلی تحویل داد، در محل رای گیری زودهنگام در هنگام رای گیری زودهنگام، یا در صندوق امنی که توسط یک شهر یا شهرک تهیه شده است، تحویل داده شد.

در روز انتخابات، اوراق رای را نمی توان به حوزه رای گیری تحویل داد.

برگه های رای باید تا ساعت ۸ بعد از ظهر روز انتخابات در دست دفاتر انتخابات محلی باشد تا شمارش شوند. اگر برگه رای بعد از این زمان برسد، حتی اگر قبل از روز انتخابات مهر شده باشد، شمارش نمی شود.

ایالت یک ابزار آنلاین برای شهروندان ارائه می دهد تا بتوانند رای خود را پیگیری کنند. این ابزار تاریخ ارسال برگه رای، تاریخ بازگشت آن و پذیرفته یا رد آن را نشان می دهد.

رای غیابی

علاوه بر رای گیری زودهنگام از طریق پست، ماساچوست همچنین برای افرادی که واجد شرایط هستند، رای گیری غیابی ارائه می دهد. رای‌دهی زودهنگام از طریق پست رایج‌تر است، اما برخی شرایط ممکن است رای‌دهنده را ملزم به درخواست رای‌گیری غیابی کند.

برای واجد شرایط بودن برای رای گیری غیابی، رای دهندگان باید در روز انتخابات از شهر یا شهر خود دور باشند، دارای معلولیتی باشند که مانع از رای دادن آنها در محل رای گیری شود، یا اعتقاد مذهبی داشته باشند که مانع از رای دادن آنها شود. و انتخاب خواهند شد. روز

رأی دهندگان غایب از همان برگه های رأی اولیه استفاده می کنند و مهلت های یکسانی برای بازگرداندن برگه های رأی خود دارند. اکثر افرادی که واجد شرایط رای گیری غیرحضوری هستند می توانند زودتر از طریق پست رای دهند.
اما برخی از رای دهندگان باید یک درخواست غیر حضوری را تکمیل کنند. این امر در مورد شهروندان مقیم خارج از کشور، شهروندانی که در ارتش خدمت می کنند، شهروندانی که در حال حاضر به دلیلی غیر از جرم در زندان هستند و شهروندانی که در بیمارستان بستری هستند، صدق می کند.