راه حلی در یک دهکده کوچک حالا نوبت اورلیو دیاز برای بازسازی است – dl-it


این کلمات به انگلیسی و اسپانیایی به عنوان بخشی از یک نقاشی دیواری قدیمی در نزدیکی جاده Cermak و خیابان کالیفرنیا نقاشی شده اند: “ایده های درست از کجا می آیند؟ آیا از آسمان می افتند؟ نه، آیا آنها ریشه در ذهن دارند؟ نه، آنها از تمرین اجتماعی به تنهایی.”

این نقل قول که یافتن آن آسان است، از رهبر فقید چین مائو تسه تونگ است.

اما هیچ نام یا برچسب دیگری وجود ندارد که مشخص کند چه کسی نقاشی دیواری اواخر دهه ۷۰ “آموزش برای مردم” را نقاشی کرده است، که پر از تصاویر است، از جمله مردی با مچ دست بسته و نوشته “چیکانو” و دست دیگرش با طناب بسته شده است. .

این چیزی است که هنرمندان می خواهند بدانند که چه کسی آن را نقاشی کرده است زیرا امیدوارند نقاشی دیواری رنگ پریده و ترک خورده را بازسازی کنند.

جف هابنر، مورخ و نویسنده نقاشی دیواری شیکاگو، می گوید: «من اغلب در مورد نویسنده تعجب کرده ام. ما برای مدت طولانی فکر می کردیم که اورلیو «دیاز» است، اما «کاملاً مطمئن» نبودیم.

دیاز، که اکنون در مکزیک زندگی می‌کند، او با نام Aurelio Diaz Tecpancali نیز ادعا می‌کند که “آموزش برای مردم” را با کمک هنرمندان دیگر نقاشی کرده است.

هنرمند اورلیو دیاز در سال 2020.

هنرمند اورلیو دیاز در سال ۲۰۲۰.

او گفت که تلاش‌هایی برای اصلاح نقاشی قدیمی وجود دارد، که او می‌گوید «اگر بخواهند کاری با کیفیت اصلی انجام دهند» با آن موافق است.

هوبنر دیاز را به عنوان «پرکارترین و متعهدترین نقاشی دیواری جامعه دهه ۷۰، ۸۰ و ۹۰ در پیلسن و دهکده کوچک» توصیف می کند.

هوبنر می گوید در سال ۱۹۷۸ چندین نقاشی دیواری سرماک بین کالیفرنیا و کیجی با حمایت سازمانی به نام Residents for Better Square Marshall Community نقاشی کرد.

او می گوید که “بسیاری از آثارش در فضای باز مانده اند” اگرچه بسیاری از آنها “در حال خراب شدن” هستند.

دیاز همچنین در سال ۱۹۷۶ با کمک شاگردان کلیسای سنت پروکوپیوس، نقاشی دیواری از ۲۲ چهره را در خیابان شانزدهم کشید.

این نقاشی دیواری در خیابان شانزدهم توسط اورلیو دیاز در سال 1976 با کمک دانش آموزان کشیده شد.  این ساختمان توسط هنرمند سام کرک بازسازی شد و بخشی از یک اثر هنری عمومی به نام Galeria del Barrio است.

این نقاشی دیواری در خیابان شانزدهم توسط اورلیو دیاز در سال ۱۹۷۶ با کمک دانش آموزان کشیده شد. این ساختمان توسط هنرمند سام کرک بازسازی شد و بخشی از یک اثر هنری عمومی به نام Galeria del Barrio است.

ریک ماژوفسکی/سان تایمز

هوبنر می گوید: این آموزش تا حد زیادی برای افرادی که “واقعاً به شما سطح احترامی که او در همسایگی دارد فقط به خاطر طول عمرش نشان می دهد” دست نخورده باقی مانده است.

دیاز این نقاشی دیواری را در کنار یک ساختمان آجری حاوی یک فروشگاه آهن آلات نقاشی کرده است. آن طرف خیابان ساندویچ فروشی مترو است.

گلوریا تالامانتس یکی از هنرمندانی است که امیدوار است او را پس بگیرد.

این هنرمند لندل جنوبی گفت: “این مهم است که ما به این کار ادامه دهیم تا بتوانیم به آموزش در مورد تاریخ منطقه و همچنین تاریخ غنی هنری که در روستای کوچک وجود داشت ادامه دهیم.”

“آموزش برای مردم” همانطور که در اواخر دهه ۱۹۷۰ دیدیم.

ج. مجموعه ویلیام بروباکر / UIC

تالامانتس می‌گوید که نقاشی دیواری دیاز به او می‌گوید “در مردم قدرت وجود دارد”.

او می‌گوید: «چیزهایی وجود دارد که ما در مدرسه یاد نمی‌گیریم که از نقاشی‌های دیواری و هنرهای تجسمی می‌توان یاد گرفت». سال گذشته، او و دلا سالگادو یک نقاشی دیواری آموزشی عمومی به نام “جنگجویان مدرن” ایجاد کردند تا “گفتگویی برای جوانان در جوامع ما در مورد ایمنی آنلاین ایجاد کنند.”

راهنمای هنرمندان سالگادو و گلوریا تالامانتس این نقاشی دیواری را با عنوان جنگجویان مدرن در کنار آموزش برای عموم در سال گذشته خلق کردند.

راهنمای هنرمندان سالگادو و گلوریا تالامانتس این نقاشی دیواری را با عنوان جنگجویان مدرن در کنار آموزش برای عموم در سال گذشته خلق کردند.

رابرت هرگوت/سان تایمز

دو کودک پشت تخته نشسته اند. تالامانتس می‌گوید این رمزی است مانند «من پشتت را گرفته‌ام».

در ماه ژوئن، تالامانتس، جامیا کالوین و یک هنرمند مکزیکی به نام روکو نقاشی دیواری دیگری را در طرف دیگر قطعه دیاز کشیدند.

این یک نقاشی دیواری است - با عنوان

این نقاشی دیواری – با عنوان “خوشبختی” – در کنار آموزش برای مردم در ماه ژوئن ظاهر شد. این اثر توسط هنرمندان گلوریا تالامانتس، جامیا کالوین و روکو ساخته شده است.

رابرت هرگوت/سان تایمز

تالامانتس می‌گوید این نقاشی دیواری جدید با عنوان «شادی» برای تضاد با روحیه هر کسی که از آنجا عبور می‌کند ساخته شده است، اما همچنین قرار است نمایشی از محله باشد. Cermak به طور کلی به عنوان یک خط تقسیم بین جامعه آفریقایی آمریکایی و جامعه اسپانیایی تبار در نظر گرفته می شود. ما می خواهیم به کار همبستگی بین قومی ادامه دهیم.”

این اثر بخشی از پروژه دیوار قهوه‌ای است، یک «ابتکار هنری عمومی در سطح شهر برای زیباسازی محله‌های شیکاگو که تحت تأثیر دیوارهای قهوه‌ای تخته‌ای قرار گرفته‌اند»، که توسط خدمه شهری ایجاد شده است که از رنگ قهوه‌ای برای پوشاندن گرافیتی استفاده کرده‌اند.

برای گزیده ای از نقاشی های دیواری در منطقه شیکاگو روی نقشه زیر کلیک کنید