راهنمای کارفرما برای انطباق با OSHA ETS


OSHA‘s اورژانس موقت پایه ای (ESS) زودتر از آنچه انتظار می رفت پشتیبانی شد رئیس ها تا ۱۰ ژانویهy برای رعایت تمام مقررات. ما از ۲۰ آوریل در حال آزمایش کارفرمایان خصوصی بزرگ هستیم۲۲ و می خواهیم تجربیات خود را با شما به اشتراک بگذاریم. این راهنما تست بدون تداخل را یکپارچه می کند منابع برای رعایت OSHA.

تست در محل: یک راه حل برد-برد

وقتی تست در محل را به کارمندان خود پیشنهاد می کنید، برای دو طرف سودمند خواهد بود. کارکنان شما باید در زمان صرفه جویی کنند و شما می توانید نحوه دریافت سوابق مورد نیاز خود را کنترل کنید. سلامت موبایل تفاوت سایت این می تواند کارمندان شما را در طول روز کاری خود در کمتر از سه دقیقه آزمایش کند و هر بار به موقع به شما نتایج بدهد.

نگهداری سوابق: کلید رعایت

انطباق با OSHA به دلیل داشتن مستندات مناسب آماده است. با داشتن سیستمی که کار را برای شما انجام می دهد در زمان، منابع و نیروی انسانی صرفه جویی کنید. سلامت موبایل پنل تست در محل همه چیز را در یک پورتال امن و سازگار HIPAA انجام می دهد. نتایج بی‌درنگ دریافت می‌کنید و دیگر نیازی به جستجوی ایمیل‌ها، اسکن کاغذها یا راه‌اندازی مجدد دستگاه فکس خود نخواهید داشت.

تست استخر شنا: انطباق مقرون به صرفه

برنامه آزمایش ترکیبی PCR یک راه حل تست هفتگی مقرون به صرفه است. OSHA بیان می کند که آزمون ترکیبی یک نوع آزمایش قابل قبول است و مطابق با مقررات ETS است. برنامه آزمایش انبوه ما به کارفرمایان اجازه می دهد تا حداکثر ۲۴ نمونه را با هم آزمایش کنند. این به طور قابل توجهی هزینه های آزمایش هفتگی را کاهش می دهد، زیرا آزمایش های فردی تنها در صورت مثبت بودن استخر انجام می شود.

OSHA ETS: Mobile Health Ready

ما منابع آزمایش، تجربه برنامه و کادر پزشکی را برای تنظیم و اجرای برنامه هفتگی شما داریم. ما از نزدیک کار می کنیم تا مطمئن شویم که برنامه شما با کسب و کار و کارمندان شما مطابقت دارد. بیایید مطمئن شویم که برای OSHA ETS آماده هستید. راهنمای رایگان OSHA ETS خود را دانلود کنید و امروز با یک متخصص صحبت کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر