رئیس من: یکی از مهمترین وظایف مسئولان حفظ دستاوردهای شهداست


رئیس من: یکی از مهمترین وظایف مسئولان حفظ دستاوردهای شهداست

دیدارنیوز: رئیس جمهوری بر حل مشکلات خانواده شهدا تاکید کرد و گفت: یکی از مهمترین وظایف مسئولان حفظ شهدا و خدمت به خانواده آنهاست.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی شامگاه چهارشنبه در ادامه برنامه های سفر خود به استان خراسان رضوی در دیداری دوستانه با خانواده شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافع حرم خراسان رضوی، از این دیدار ابراز خرسندی کرد. . وی گفت: در ماه مبارک شعبان در جوار حرم امام هشتم (علیه السلام) خدمت خانواده های شهدا و رزمندگان هستم.

وی با اشاره به اینکه شهدا در آزمون های مختلف سربلند بودند، افزود: شهدای مدافع حرم در مقابل جریان ظالمی که توسط آمریکا و رژیم صهیونیستی ساخته شده و هدف آن تخریب منطقه است، ایستادند.

رئیس جمهور با اشاره به عزت و صبر خانواده های معظم شهدا در فاجعه از دست دادن عزیزانشان گفت: شما ایثارگران همیشه شاکر خداوند هستید، مشکلات شما متزلزل نشده و ایمان خود را حفظ کرده اید. نظام و اسلام».

رئیس جمهور در این دیدار به نگاه ویژه رهبر معظم انقلاب به خانواده شهدای مدافع حرم اشاره کرد و گفت: مهمترین وظیفه مسئولان حفظ راه و حراست از آثار و دستاوردهای شهدای مدافع حرم است. شهدا و خدمت به خانواده هایشان».

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با توجه به نگرانی های مطرح شده از سوی خانواده شهدای مدافع حرم، مسئولان شهرستان را موظف کرد در سریع ترین زمان ممکن نسبت به رفع دغدغه های این عزیزان اقدام کنند.

پیش از سخنان رئیس جمهور تعدادی از خانواده شهدا به بیان نظرات، دغدغه ها و مشکلات خود پرداختند.