رئیس من: مردم باید روز به روز خوشبین تر باشند


اصلی: تلاش برای رفع نیازهای اقتصادی مردم موثرترین راه مقابله با دشمن است

دیدارنیوز: رئیس جمهور گفت: تداوم تلاش برای رفع نیازهای اقتصادی مردم و ادامه پیشرفت کشور موثرترین راه مقابله با توطئه های دشمن است.

آقای ابراهیم رئیسی ظهر امروز در جلسه هیات دولت با اشاره به حوادث روزهای اخیر کشور، بصیرت و قدرت تحلیل مردم را عامل مهمی برای شناخت حقیقت و سد راه آن دانستند.

آیت الله رئیسی با اطلاع از تحلیل و تفسیر مقام معظم رهبری از حوادث اخیر و ریشه های آن، به چند نکته مهم در این زمینه اشاره کرد.

رئیس جمهور با تشریح ابعاد مختلف حوادث اخیر، متولیان امنیت جامعه را موظف کرد با کمک مردم با دقت و هوشیاری فرصت را برای برهم زدن آرامش جامعه و زندگی مردم استفاده کنند. و تمام تلاش خود را برای حفظ امنیت و امنیت میهن و ایجاد فضای مناسب برای کار و تلاش و زندگی روزمره شهروندان انجام دهند.

رئیسی شفاف سازی و جهاد آگاهی بخشی را یکی دیگر از وظایف مهم برای دلواپسان و دوستداران میهن و نظام اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: دشمن با جنگ روانی به دنبال تشویش افکار عمومی، شایعه پراکنی و دامن زدن به رعب و ناامیدی است. جامعه. .

بر این اساس رئیس‌جمهور به اصحاب رسانه و فعالان رسانه‌ای و فضای مجازی اطمینان داد تمام تلاش خود را برای تبیین واقعیت‌ها و ارائه گزارش‌های دقیق از ابعاد و پشت صحنه اغتشاشات و اغتشاشات اخیر به کار گیرند تا دشمن بتواند. واقعیت را نمی توان با گیج کننده روایت ها تحریف کرد.

آیت الله رئیسی با تاکید بر اینکه دفاع از حقوق بشر قلب و اساس نظام جمهوری اسلامی است، گفت: در هر حادثه ای باید پیگیری لازم صورت گیرد تا کسی مورد جفا قرار نگیرد، اما مسائل فرعی نباید مطرح شود. در نظر گرفته شده است. جای مسائل اصلی و موضوع اصلی را نباید کنار گذاشت.

رئیس جمهور توجه به تولید محتوای دقیق و مبتنی بر واقعیت در فضای رسانه ای و مجازی را برای ارائه گزارش واقعی و موثق از رویدادهای کشور مهم دانست و افزود: در حوزه دیپلماسی در مورد وزارت امور خارجه، سفارتخانه ها، رایزنان فرهنگی و دوستداران انقلاب اسلامی.

رئیسی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به پیشرفت های اخیر اقتصادی کشورمان گفت: دشمن از کار و تلاش مستمر برای رسیدن به پیشرفت کشور آسیب دیده است و می خواهد در این مسیر اختلال و وقفه ایجاد کند و این امر باید با اقدام مضاعف انجام شود و محدودیت های کار مردم باز شود. دشمن را ناامید کرد و روز به روز مردم را امیدوارتر کرد.

رئیس جمهور بر رفع دغدغه های اقتصادی مردم تاکید کرد و خاطرنشان کرد: تلاش مستمر برای رفع نیازهای اقتصادی مردم و ادامه پیشرفت میهن موثرترین راه مقابله با توطئه های دشمن است.

آیت الله رئیسی در ابتدای سخنان خود با تبریک میلاد پیامبر اعظم (صلی الله علیه و آله و سلم) و امام جعفر صادق (علیه السلام) گفت: امروزه جوامع بشری بیش از هر زمان دیگری نیاز به شناخت سبک زندگی دارند. از اهل بیت علیهم السلام. و اگر سیره انسان معاصر سیره نبوی و جعفری باشد، سعادتمند است.