دیوید راس و کیگان تامپسون پس از فرستادن به اندرو مک کاچن توسط کاب ها بدرقه شدند.


شیکاگو – لیگ اصلی بیسبال بعدازظهر شنبه در مورد مصدومیت کابز به بازیکن برادرز در Wrigley Field زیاد فکر نکرد و آنها به آن عمل کردند.

فدراسیون بعدازظهر دوشنبه، کیگان تامپسون را به دلیل شکست کوارتربک میلواکی، اندرو مک‌کاچن در دور هشتم پیروزی ۹-۰ کابز، سه بازی محروم کرد. مربی دیوید راس نیز به دلیل این تصادف یک مسابقه محروم و جریمه شد.

هنگامی که کابز سه شنبه شب با دزدان دریایی در پیتسبورگ روبرو شد، راس تصمیم گرفت دوران محکومیت خود را بگذراند. اگر تامپسون تصمیم به تجدیدنظرخواهی در این حکم نگیرد، همان روز تعلیق خواهد شد.

این در روزی اتفاق افتاد که پنج بازیکن مصدوم شدند و تامپسون مک‌کاچن در اینینگ هشتم شکست خورد. مک‌کاچن که از کار و بازی خانگی قبلی ناراضی بود، در حالی که تامپسون به پایگاه اول می‌رفت، شروع به مشاجره با تامپسون کرد و صندلی‌ها را خالی گذاشت.

هیچ مشتی شلیک نشد، اما تامپسون به دلیل ضربه زدن به مک‌کاچن از بازی اخراج شد.

قبل از آن، سه بازیکن کابز مصدوم شدند: نیک مادریگال (دور اول)، ویلسون کنترا (دور چهارم) و یان هوپ (دور هفتم). کاتتر شیکاگو، اتان رابرتز، کریستن یلیچ را در استارت نهم ناک اوت کرد.

تامپسون در اولین بازی خود در فصل ۲۰۲۲ تاکنون خوب بازی کرده است، دو سوم را پرتاب کرده و به میلواکی باخت و چهار تیم را شکست داده است. پس از ورود ۳۲ بازی به فصل ۲۰۲۱ با ۶ بازی، او وارد دومین سال حضور خود در سطح MLB خواهد شد.