دو مظنون در تحقیقات مخفی پورنوگرافی کودکان دستگیر و به حبس ابد محکوم شدند – Tampa Bay Now


شهرستان پولک، فلوریدا (خبر CW44 در ۱۰) – اداره کلانتر شهرستان پولک دو مظنون مختلف را طی تحقیقات طبقه بندی شده در مورد پورنوگرافی کودکان در سال ۲۰۲۱ دستگیر کرده است. آزار و اذیت یک کودک ۸ ساله با هم و ایجاد، فیلمبرداری و فروش پورنوگرافی کودکان.

در ۲۲ آگوست ۲۰۲۲، دیوید لاوین جونیور، ۳۰ ساله، از Winter Haven به ۲۱ مورد در اختیار داشتن پورنوگرافی کودکان، چهار مورد تجاوز جنسی توسط یک مظنون بالای ۱۸ سال به قربانی زیر ۱۲ سال و یک مورد اتهام قرار گرفت. تجاوز ناشایست و یک شمارش دادخواست. بدون اعتراض جنسی قاضی محترم قانون کودک، کاترین ال. کمپی، لاوین را به ۲۷ حبس ابد متوالی در سیستم زندان ایالت فلوریدا محکوم کرده است و او به عنوان یک شکارچی جنسی شناخته شده است.

بیشتر بخوانید: تایگر وودز و روری مک‌ایلروی در حال راه‌اندازی یک تورنمنت گلف جدید هستند که در زمین‌های هدفمند برگزار می‌شود.

در ۵ مه ۲۰۲۲، هریسون اگبرت، ۳۳ ساله، از Winter Haven، برای دو مورد تجاوز جنسی توسط یک مظنون بالای ۱۸ سال علیه قربانی زیر ۱۲ سال و دو مورد تجاوز جنسی توسط یک مظنون درخواست تجدید نظر نکرد. مظنون بالای ۱۸ سال در پرونده مقتول کمتر از ۱۲ سال سن دارد. قاضی کومب او را به چهار (۴) حبس ابد محکوم کرد تا به طور متوالی در سیستم زندان فلوریدا سپری کند و او را یک شکارچی جنسی تشخیص داد.

اعتبار تصویر: دفتر کلانتری شهرستان پولک

بیشتر بخوانید: ناسا شمارش معکوس دو روزه ای را برای ماموریت آرتمیس اول آغاز می کند

این تحقیقات به مدت یک ماه توسط کلانتر شهرستان پولک از آگوست تا سپتامبر ۲۰۲۱ انجام شد. برای خواندن بیانیه مطبوعاتی کامل اینجا را کلیک کنید https://tinyurl.com/9m7uj7nr در زیر گزیده هایی آمده است:

در ۱۶ سپتامبر ۲۰۲۱، مقامات گفتند، بازرسان حکم بازرسی را در خانه هریسون اگبرت ۳۲ ساله از Winter Haven صادر کردند و ۱۰۰۰ فیلم و عکس از کودکان زیر دو سال مورد آزار جنسی پیدا کردند. اگبرت به بازرسان گفت که “هزاران” پورنوگرافی کودکان را دیده است که برخی از آنها “کودکان” را در اسنپ چت و اینستاگرام به تصویر می کشند. او همچنین به آزار و اذیت سه دختر (۵، ۷ و ۸ ساله) اعتراف کرد. اگبرت به بازرسان گفت که با کمک دوست ۳۰ ساله خود دیوید لاوین جونیور از این تجاوز جنسی فیلمبرداری و فیلمبرداری کرده است. از Winter Haven

لاوین در طی مصاحبه ای به بازرسان اعتراف کرد که در چندین جنایت جنسی و پورنوگرافی کودکان دست داشته است. بهمن یکی از قربانیان را به همراه داشت [an 8 year-old child] او چندین بار به خانه اگبرت رفت و درگیر فیلمبرداری و فیلمبرداری از تجاوزات جنسی بود.

اخبار بیشتر: چارلی کریست حریف خود را در رقابت با فرماندار ران دیسانتیس انتخاب می کند

“در طول سال‌ها با مردان واقعاً نفرت‌انگیزی مواجه شده‌ایم که برخی از فجیع‌ترین جنایات را علیه کودکان انجام می‌دهند، اما این دو بدترین جنایات هستند. ما از زحمات کارآگاهان خود قدردانی می‌کنیم. دفتر دادستان برایان هاس، لاوین و اگبرت این کار را انجام خواهند داد. کلانتر گریدی جاد گفت که در آنجا نمی توانند به قربانیان بی گناه – فرزندان ما – آسیب برسانند.”