دو برادر در حالی که با دوچرخه به سمت محل کار خود در کره تاون می رفتند با کامیون دزدیده شده برخورد کردند. یک کشته، یک زخمی


در اوایل صبح سه‌شنبه بر اثر برخورد راننده وانت به سرقت رفته در کره‌تاون، یک مرد ۲۰ ساله کشته و برادرش مجروح شد. راننده فرار کرد و متواری شد.

این برخورد در ساعت ۳:۴۰ بامداد در نزدیکی بلوار المپیک و خیابان ماریپوسا رخ داد.

اداره پلیس لس آنجلس بر این باور است که برادران در حال رفتن به محل کار بودند که مورد اصابت قرار گرفتند. به گفته ماموران، مظنون به داخل یک وانت سفید سرقتی که در نزدیکی حاشیه پارک شده بود پرید و در حین دور شدن با برادران برخورد کرد.

یکی از برادران در محل جان باخت و برادر دوم با جراحات غیر قابل تهدید به بیمارستان منتقل شد. خانواده آنها متوفی را به CBSLA به عنوان Leonidas Accip شناسایی کردند.

thumbnail-image.jpg
لئو آچیپ در این حادثه جان باخت.

منبع: Jae Kim

آلفردو آچیپ، مزاحم قربانیان در عصر روز سه‌شنبه، گفت: «دلم برایش تنگ شده، برادرم». “من خیلی دلتنگش شدم.”

همسایه ها شوکه شده اند و می گویند که باید اقدامات بیشتری برای محافظت از دوچرخه سواران در منطقه انجام شود.

نیک امونز، همسایه اش، گفت: «همه چیز به ترافیک ماشین و وسایل نقلیه اولویت دارد و منظورم این است که وحشتناک است.

آنتونی اوترو، مامور LAPD گفت: “این غم انگیز است، واقعاً دلخراش است، دو نفر فقط سعی می کنند سر کار بروند، زندگی خود را تامین کنند، روز آنها اینگونه شروع می شود و به پایان می رسد.” مایه شرمساری است، شما برای خانواده های آنها احساس می کنید. ما یک تیم بحران داریم که با خانواده ها همکاری می کند تا احساساتی را که آنها در این از دست دادن احساس می کنند، پردازش کنند.

اوترو افزود که یک حادثه برچسب گذاری در همان منطقه تقریباً همزمان با سقوط رخ داده است. پلیس در حال بررسی این موضوع است که آیا مظنونان این برچسب‌گذاری ارتباطی با ضربه و فرار دارند یا خیر.

هیچ توضیح مستقیمی از راننده وجود نداشت. اوترو گفت که دوربین‌های امنیتی در منطقه وجود دارد و بازرسان امیدوارند که دوربین‌ها تصاویر مظنون یا کامیونی را که در حال دور شدن است، ثبت کرده باشند.

هیچ توصیفی از مظنون وجود نداشت. از هر کسی که در مورد این پرونده اطلاعاتی داشت خواسته شد که با کارآگاهان بخش ترافیک غرب به شماره ۲۱۳-۴۷۳-۰۲۳۴ یا ۸۷۷-LAPD-247 تماس بگیرد.

برای افرادی که اطلاعاتی را که منجر به شناسایی، دستگیری و محکومیت یک راننده تصادف می‌شود، ارائه می‌کنند، جایزه تا سقف ۵۰۰۰۰ دلار در دسترس است.