رژیم لاغری سریع

دولت مهلت اجرای مصوبات واگذاری مجموعه های ورزشی به پرسپولیس و استقلال را تمدید کرد.


اعضای هیأت وزیران با تمدید مهلت اجرای مصوبات مربوط به واگذاری مجموعه های ورزشی شهدای زنده و شهدای گمنام ناصر هگزی به مؤسسات فرهنگی ورزشی «پرسپولیس» و «الاستقلال» موافقت کردند.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، جلسه هیئت دولت ظهر امروز یکشنبه به ریاست آیت الله سید ابراهیم رئیسی تشکیل شد و اعضای هیئت دولت مهلت اجرای تصمیمات مربوط به واگذاری مجموعه های ورزشی از شهدای گمنام ناصر را تمدید کردند. هگازی. . شرکت های فرهنگی ورزشی پرسپولیس و استقلال در این باره به توافق رسیدند.
با توجه به کندی و طولانی شدن روند خصوصی سازی دو شرکت فرهنگی- ورزشی پرسپولیس و استقلال و پایان مهلت تعیین شده در مصوبات دولت برای واگذاری مالکیت مجموعه های ورزشی شهدای گمنام تهران و زندی یاد. ناصر هگزی از وزارت ورزش و جوانان به ترتیب به پرسپولیس و استقلال پرداخته و در حال بررسی آمادگی برای عرضه سهام دولتی در دو شرکت فرهنگی مذکور از طریق فرابورس به مردم است. در دستور کار سازمان خصوصی سازی قرار گرفت و هیات وزیران در راستای اجرای صحیح واگذاری دو باشگاه با اصلاح مصوبات مذکور و تمدید مهلت عرضه سهام مذکور موافقت کرد. شرکتها تا پایان خرداد ۱۴۰۱. تبادل.
در پایان این جلسه هیات وزیران سایر پیشنهادات دستگاه های اجرایی را بررسی و تصویب کرد.

آیین نامه اجرایی اوراق بهادار اصلاح شد
هیأت وزیران به پیشنهاد وزارت امور اقتصادی و دارایی، آیین نامه اجرایی بندهای (۵) و (۶) ماده یک قانون بودجه سال ۱۴۰۰ کل کشور را اصلاح کرد.
به موجب این اصلاحیه اسناد خزانه اسلامی موضوع این آیین نامه توسط وزارت امور اقتصادی و دارایی صادر و در پایان سال ۱۴۰۳ هجری قمری و برای حفظ قدرت خرید منتقل می شود.
مطابق بند (۱) تبصره (۶) قانون بودجه ۱۴۰۰ کل کشور، در مواردی که بدهی کارفرما به پیمانکار بابت مالیات بر ارزش افزوده در قالب اسناد خزانه اسلامی پرداخت می شود، بنا به درخواست پیمانکار. صاحب مشاغل موظف است معادل مالیات بر ارزش افزوده و عوارض را بدون توجه به حفظ قدرت خرید به سازمان امور مالیاتی کشور بپردازد. IRA معادل ارزش اسمی اوراق تحویلی را از بدهی مالیاتی مالیات دهندگان کسر می کند. کل خزانه داری کشور موظف است ارزش اسمی اسناد خزانه مذکور را پس از وصول در سررسید به عنوان وصول مالیات بر ارزش افزوده و عوارض در نظر بگیرد.

اصلاح دستورالعمل اجرایی دولت در خصوص پرداخت بخشی از اعتبارات سرمایه گذاران نیروگاه های تجدیدپذیر از طریق تحویل یا انتقال سوخت صرفه جویی شده.
رفع مشکل اجرای حکم قانونی مندرج در دستورالعمل اجرایی بند (ط) تبصره (۱۵) ماده واحده قانون بودجه سال ۱۴۰۰ در خصوص پرداخت بخشی از اعتبارات تجدیدپذیر سرمایه گذاران. نیروگاه ها با اصلاح تفاهم نامه (۲) ماده (۴) و ماده (۷) دستورالعمل اجرایی فوق با تحویل یا ارسال سوخت به وزرا موافقت کردند.

موافقت نامه ورود و اعزام آمبولانس های اهدایی به جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران
پس از ورود و ترخیص چهار دستگاه آمبولانس توسط کمیته بین المللی صلیب سرخ، هیات وزیران با استفاده از تسهیلات مقرر در قانون گمرک به جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران کمک مالی کرد.

عضویت گمرک جمهوری اسلامی ایران در شورای سیاست های ملی و هماهنگی دستگاه های اجرایی در حوزه مالکیت معنوی
با توجه به اهمیت مالکیت فکری و لزوم مشارکت و بهره مندی از اختیارات تمامی دستگاه های فعال در این زمینه و همچنین در نظر گرفتن جایگاه گمرک به عنوان مرز اقتصادی کشور در مبادی ورودی و خروجی، هیئت وزیران با حضور رئیس هیئت وزیران تشکیل شد. کل گمرک جمهوری اسلامی ایران: با شورای سیاست گذاری ملی و هماهنگی دستگاه های اجرایی در حوزه مالکیت معنوی موافقت شد.

دولت موافقت می کند که مفاد آیین نامه اجرایی در مورد انحلال و مالیات را به قراردادهای مشمول یارانه دولت در قیمت کالاها و خدمات تعمیم دهد.
هیأت وزیران بند (۸) ماده (۱) قانون اصلاح قانون را به منظور انحلال و پرداخت غرامت مستقیم پیمانکاران شرکت های دولتی (به ویژه تولیدکنندگان برق با نرخ اجباری) و همچنین جلوگیری از بروز مشکلات در فرآیند حسابرسی مالیاتی اصلاح کرد. آیین نامه اجرایی جزء (۱) جزء (ز) تبصره (۵) قانون بودجه ۱۴۰۰ کل کشور (در خصوص انحلال مالیاتی) و گسترش مفاد آیین نامه به قراردادهای موجود. با در نظر گرفتن یارانه های دولتی به قیمت توافقی کالاها و خدمات مورد توافق.

شرکت توسعه منابع آب و انرژی ایران به فهرست سازمان های توسعه ای اضافه شد
با توجه به نقش اصلی شرکت توسعه منابع آب و انرژی ایران در ساخت نیروگاه های برق آبی، سازه ها و تاسیسات آبی کشور با اولویت مطالعه و اجرای طرح های توسعه منابع آب و خاک در مناطق مرزی و مشکل دار، ادامه فعالیت های عملیاتی به دلیل کمبود اعتبارات دولتی موافقت هیئت وزیران با عضویت در شرکت به منظور رفع مشکلات شرکت با استفاده از سرمایه گذاری بخش های دولتی، خصوصی و غیردولتی. به فهرست سازمان های توسعه ای وابسته به شرکت مادر تخصصی مدیریت منابع آب ایران.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر