دوباره یانکی ها را خالی می کند، گوزمن بلو جیز را هل می دهد تا برنده شود


نیویورک به جای جدایی، آرون جاج و نیویورک یانکیز مهر و موم شدند.

دومین.

کوین جاسمن و تورنتو بلو جیز آخرین تیمی بودند که توانستند از یانکی ها فرار کنند و در پیروزی ۴-۰ جمعه شب در چهار ران از رهبران ال ایست دور زدند.

یانکی ها نتوانستند یک دونده پس از پایه دوم پیدا کنند زیرا آنها برای چهاردهمین بار در ۱۸ بازی شکست خوردند.

نیویورک در ۶ بازی اخیر خود سه بار و در ۱۳ بازی اخیر خود ۵ بار تعطیل شده است. قاضی و یارانش در ۱۰۷ بازی اول خود تنها ۶ بار اخراج شدند.

دی جی لیمایو، بازیکن یانکیز گفت: “فکر می‌کنم کمی روی فشار وارد کنیم.” “ناامید، ناامید، همه چیز.”

برتری نیویورک نسبت به تورنتو رده دومی هشت بازی بود که کوتاه ترین از ۱۳ ژوئن بود.

آرون بون، مربی یانکی ها، گفت: «ما می توانیم در مورد آن صحبت کنیم – هشت، نه، هفت، ۱۰ – باید بهتر بازی کنیم. اگر اینطور بازی کنیم، مهم نیست.”

آبی جییز برای سومین بار متوالی قهرمان شد. در این دوره، تیراندازهای شروع کننده گنجانده شدند تا یک راند در ۲۰ راند به دست آید.

گوسمن اجازه چهار ضربه، از جمله هفت ضربه تک، در هفت اینینگ را داد. راس استریبلینگ در روز چهارشنبه پس از اینکه خوزه بریوس دو ران در ۶ و ۲/۳ را واگذار کرد تا خط یانکی ها را باز کند، یک بازی هفتم کامل را انجام داد.

مدیر موقت جان اشنایدر گفت: “ما می گوییم کتک زدن مسری است و ارتقاء می تواند مسری باشد.” او استریپ را تماشا می کند و خوزه و سپس کوین را به عنوان یک رقیب خوب می بیند. بنابراین او می خواست بیرون برود و نوعی بیانیه بدهد و توپ را در حرکت نگه دارد.

این سومین تلاش منفی او در چهار بازی برای گوزمان (۹-۹) بود، دوره ای که در آن زمان او ۱.۷۵ است.

گوسمن گفت: گفتن بد است، اما ما همیشه سعی می کنیم بهتر از بازیکن قبلی بازی کنیم.

راست دست در اولی یک بار به قاضی رفت و یک تک آهنگ را قبل از بازنشستگی برای ۱۰ دوش متوالی به جاش دونالدسون تسلیم کرد.

گوزمان در اینینگ پنجم توسط گیلبر تورس و اسوالدو کابررا یک بازی دوگانه بین انفرادی انجام داد تا ایزیا کینر-والوا را از پای درآورد و دونالدسون آنتونی ریزو را پس از یک برد برای ششم کرنر کرد.

یانکی‌ها می‌گویند: «گاهی اوقات وقتی کشتی کج است، ما بچه‌های زیادی داریم که می‌توانند تخته را تاب بدهند، بنابراین گاهی اوقات می‌توانیم کمی به دست بیاوریم – فکر می‌کنم ما باید زیاد قهرمان بازی کنیم.» . شکارچی Kyle Higashioka گفت.

یمی گارسیا گل هشتم کامل را به ثمر رساند و جردن رومانو در غیاب نجات ضربه محکمی وارد کرد.

Lourdes Guerrile Jr وارد شد. با راهیابی RBI به مقام چهارم، قبل از اینکه الخاندرو کرک در برابر جیمسون تالون (۱۱-۴) جدا شود، به مقام چهارم رسید. توسکار هرناندز با هومر دراز در سمت چپ مرکز به دنبال آن قرار گرفت – ۱۴th در ۱۱ بازی اخیر توسط تالون تسلیم شد، که در ۱۲ بازی اول خود تنها ۶ بازیکن را واگذار کرد.

دنی جنسن نهمین پرواز فداکاری را برای بلو جییز به ثمر رساند که در سه بازی اخیر خود با نتیجه ۱۹-۳ از یانکیز و بالتیمور اوریولز پیشی گرفته اند.

تالون اجازه ۶ ضربه زد و در ۵ ران ۵ ضربه بدون آسیب دید. او از زمانی که در ۲ ژوئن در هشتمین بازی کامل خود در برابر لس آنجلس آنجلز انجام داد، دارای ۵.۳۵ ERA است.

شکار کابررا بزرگ

در اولین بازی خود در لیگ اصلی در زمین راست، کابررا با پریدن از روی یک دیوار هشت فوتی و دزدیدن گوریل درجه یک هومر توسط تالون، تأثیری فوری گذاشت.

بازیکن بلند شده با تعظیم و فریاد به توپ ضربه زد و سپس توپ را به زمین برگرداند و به دروازه بان هافبک سیلی زد.

این چهارمین شروع حرفه ای در زمین برای کابررا بود، که به بازیکنی همه فن حریف تبدیل شده است — تبدیل شدن به اولین بازیکن یانکیز که سه بازیکن اول خود را در سه موقعیت مختلف شروع می کند — از پایه سوم و سوم در اوایل این هفته. انرژی در حال حاضر تحت تاثیر قرار گرفته است. کارگردان آرون بون

Vlad 500

ولادیمیر گوئررو جونیور که در ۱۶ مارس ۲۳ ساله می شود، ۵۰۰مین دبل خود را زد و به رتبه ششم رسید. پدرش قبل از ۲۴ سالگی نمره تالار مشاهیر ۳۰۵ را دریافت کرد.

اتاق مربی

جیز آبی: OF/DH جورج اسپرینگر هنوز زانویش را آلوده نکرده است زیرا در برد پنجشنبه ۵-۵ بود. …LHP تیم مزا (دررفتگی شانه راست) وظیفه توانبخشی خود را در Triple-A Buffalo از روز شنبه آغاز خواهد کرد. او در ۶ آگوست پس از ضربه زدن به نیک گوردون از دوقلوهای مینه سوتا در صفحه خانگی مصدوم شد.

یانکی: OF/DH Giancarlo Stanton (تندینیت آشیل سمت چپ) قبل از بازی تمرین کرد و انتظار می رود روز شنبه دوره بازپروری خود را با Double-A Somerset آغاز کند. بون گفت که استانتون می تواند به زودی چهارشنبه به عنوان DH برای یانکی ها بازگردد. …RHP Luis Severino (Right Latitude Strain) روز پنجشنبه ۳۰ پرتاب انجام داد و باید دوباره آن را در روز شنبه قبل از انجام تمرین پرتاب روز سه شنبه در برابر استانتون پرتاب کند.

فاصله

جیز آبی: RHP Mitch White (1-3، ۳.۷۲ ERA) سومین شروع خود را از زمان خرید از لس آنجلس داجرز انجام خواهد داد.

یانکی: RHP Gerrit Cole (9-5، ۳.۳۰ ERA) 0-3 با ۴.۳۵ ERA در پنج شروع از زمان استراحت آل استار است.