دموکرات های ایلینوی از ۴ میلیارد دلاری جمهوری خواهان ابراز خوشحالی کردند – صندوق بیکاری را کاهش داد – NBC Chicago


دموکرات های اسپرینگفیلد تصویب لایحه ۴.۱ میلیارد دلاری رد بدهی را جشن گرفتند.

در کمتر از ۲۴ ساعت هفته گذشته، قانونگذاران و فرماندار جی بی پریتزکر بسته ای را تصویب کردند که به طور قابل توجهی صندوق بیمه بیکاری ایالت را کاهش می دهد و ۸۹۸ میلیون دلار را حذف می کند. بدهی معوق به دلار برای بیمه درمانی گروهی. ۲۳۰ میلیون دلار – بخش گمشده طرح پس انداز کالج ایلینوی – و ۳۰۰ میلیون دلار اضافی برای انتقال به یک برنامه بازنشستگی بلند مدت.

گرگ هریس، رهبر اکثریت دموکرات، در جریان مناظره مجلس نمایندگان درباره طرح هزینه های عمومی پریتزکر برای صورتحساب های معوقه فریاد زد: «یک روز، ما به چیزی رسیدگی خواهیم کرد که سال ها و سال ها طول کشید.

آنها از آن مراقبت کردند، اما بدون کمک زیادی از سوی دولت فدرال و ۸.۱ میلیارد دلاری که در سال ۲۰۲۱ به ایلینویز ارائه کرد. کمک مالی ایالات متحده حدود دو سوم از کاهش بدهی ۲.۷ میلیارد دلاری پول واشنگتن برای رفع ویروس کرونا را تشکیل می دهد. باید لایحه بیکاری را که ۴.۵ میلیارد است افزایش دهد.

قانونگذارانی که با نمایندگان تجارت و کارگری ملاقات می کنند باید ۱.۸ میلیارد دلار دیگر پیدا کنند. دلار برای بازگشت شاید این بدان معناست که شرکت هایی که بودجه برنامه را از طریق فرمول مالیاتی تامین می کنند، بیشتر پرداخت می کنند و نیروی کار برخی از مزایای سخاوتمندانه کشور را از نظر جریان نقدی یا زمان پرداخت قربانی می کند.

جمهوری‌خواهانی که به این اقدام رای منفی دادند، این سوال را مطرح کردند که چرا از بودجه ARPA برای کاهش تأثیر بر شرکت‌هایی که ممکن است کارکنان آن‌ها در آینده سهامداران باشند، استفاده نشده است.

وقتی صندوق بیمه بیکاری ما بدهکار است چه اتفاقی می افتد؟ تام دیمر، یک جمهوری خواه و رهبر اقلیت دیکسون، دو چیز گفت. یکی، افزایش قابل توجه مالیات برای هر شغل در ایلینوی، و دوم، کاهش مزایا برای هر کارمند در ایلینوی. این سناریوی شکست است. مالیات ها بالا می رود منافع در حال کاهش است.

GOP راه حل ساده تری دارد. از بودجه ARPA برای پر کردن جای خالی استفاده کنید – ایده ای که یک سال پیش زمانی که اکثر ایالت ها مشکلات صندوق بیکاری را حل کردند به ذهنشان رسید. جمهوری خواهان می گویند ۴.۵ میلیارد دلار کافی نیست زیرا صورت حساب هنوز خالی است. هدف مورد قبول جهانی برای وجوه UI 1 میلیارد دلار است. دمر گفت که این مبلغ در شروع همه گیری حدود ۱.۲ میلیارد دلار بود.

میزان حل این مشکل در میان منتقدان جمهوری خواه متفاوت است. دمر گفت ۶.۹ میلیارد. دلار آرپا پول استفاده نشده باقی می ماند. در سنا روز پنجشنبه، دن مک کانچی، رهبر اقلیت هاثورن وودز، گفت که ترکیبی از توزیع کمک های فدرال و افزایش غیرمنتظره درآمد مالیاتی دولت می تواند تا ۱۶.۷ میلیارد دلار ایجاد کند.

اما دفتر مدیریت و بودجه پریتزکر می‌گوید که حتی اگر پول روی کتاب بود، به این معنی نیست که در مورد آن صحبتی نشده است. سوابق OMB نشان می دهد که اعتبارات قانونی، از جمله موارد پیش بینی شده برای سال های آینده، تنها ۸۰۰ میلیون یورو باقی می ماند.

پریتزکر در مورد مهدکودک‌ها باز نگهداشتن مهدکودک‌ها، ماندن مردم در خانه و تامین پول برای کسب‌وکارهای کوچک در آستانه فاجعه، که بسیاری از آنها تعطیل شده‌اند، یادآوری می‌کنم که چگونه از دلارهای باقی‌مانده فدرال استفاده شده است. برنامه وام دهی مشاغل کوچک فدرال

البته، یک میلیارد دلار برای پروژه‌های ساختمانی سرمایه‌داری که توسط دموکرات‌ها انتخاب شده‌اند در نظر گرفته شده است، و جمهوری‌خواهانی که گوشت خوک را برای بشکه‌ها خرج می‌کنند، از ترویج این قانون کوتاهی نکرده‌اند.

خسارت وارده به صندوق از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۰۹، زمانی که رکود بزرگ ۲ میلیارد یورو هزینه داشت، بیش از دو برابر شد. مذاکره‌کننده ارشد در آن زمان و اکنون، سخنگوی دموکرات‌ها، جی هافمن از سوانسی، گفت که کسب‌وکارها پس از رکود بزرگ دچار بدهی شدند. آنها آن را با استقراض از فروش اوراق قرضه دولتی که چندین سال طول کشید، پوشش دادند.

برای یک نفر که تمام وقت کار می کند، مزایای بیکاری فعلی فقط نصف حقوق قبلی آنها – حدود ۴۸۰ دلار در هفته – است و برای ۲۶ هفته قابل پرداخت است.

دموکرات ها، از جمله سناتور لیندا هلمز از آرورا، مذاکره کننده سناتور، می گویند ۲.۷ میلیارد دلار

هولمز گفت: “ما در تلاش هستیم تا از کارفرمایان در برابر مالیات های بالا محافظت کنیم و کارگران را از دست دادن مزایای بسیار مورد نیاز نجات دهیم.” همانطور که برای کارهای آینده آماده می شویم، راه حل پیشنهادی تمرکز را محدود می کند و نقطه شروع قوی برای مذاکرات تجاری و سازنده فراهم می کند.