دستگیری نویسنده کتاب چگونه شوهر خود را به خاطر کشتن همسرش بکشیم / عکس


دستگیری نویسنده کتاب چگونه شوهر خود را به خاطر کشتن همسرش بکشیم / عکس

دادستان ها گفتند که نانسی کرامپتون بروفی پورتلندر ۷۱ ساله شوهرش دانیل بروفی ۶۳ ساله را پس از ۲۷ سال زندگی مشترک برای دریافت ۱.۴ میلیون دلار بیمه عمر کشته است.

در ژوئن ۲۰۱۸، همکارانش دنیل بروفی جسد او را در آشپزخانه ای در موسسه آشپزی اورگان پیدا کردند، جایی که او در آنجا آشپزی تدریس می کرد. بازرسان می گویند صبح هنگام آماده شدن برای شرکت در کلاس، از ناحیه سینه و پشت او مورد اصابت گلوله قرار گرفت.

پیش از این متهم با رد اتهام قتل به بازپرسان گفت که در زمان حادثه در منزل خود بوده است. او در شهریور همان سال پس از پیدا شدن در نزدیکی صحنه جنایت دستگیر شد.

کرامپتون بروفی نویسنده ای پرکار بود که کتاب هایی در مورد روابط عاشقانه نوشت. موضوع اصلی کتاب‌های او روابط «اشتباه» بود که «هرگز درست نشد».

کتاب پلیس اشتباه او درباره زنی است که هر روز ازدواج خود را با تصور کشتن شوهرش به پایان می رساند. در کتاب دیگرش، شوهر اشتباه، زنی سعی می کند با جعل مرگ خود از شوهر بدسرپرست خود فرار کند. کرمپتون پوروی در کتاب دیگر خود، چگونه شوهر خود را بکشید، در مورد چگونگی خلاص شدن از شر همسر می نویسد.

دستگیری نویسنده کتاب چگونه شوهر خود را به خاطر کشتن همسرش بکشیم / عکس

در نوامبر ۲۰۱۱، خانم کرمپتون بروفی عکسی را در وبلاگ شخصی خود با عکس تعدادی سلاح منتشر کرد و گفت که اگر شخصیت رمان عاشقانه او بخواهد شوهرش را بکشد، یکی را انتخاب می کند. او همچنین توصیه کرد که از قاتل برای انجام کارهای کثیف استفاده نکنید زیرا “تعداد شگفت انگیزی از قاتل ها محل اختفای شما را برای پلیس فاش کرده اند.”

نویسنده همچنین سم را “توصیه نمی شود” نامیده است زیرا “قابل ردیابی” است. او که بیشتر به خاطر رمان‌های عاشقانه جنایی و جنایی خود شهرت داشت، زمانی نوشت: «آرزوی مرگ برای مردم آسان‌تر از کشتن آنها است. به اندازه کافی استرس داشت.»

کرامپتون بروفی قبلاً از پلیس درخواست تأیید کرده بود که او مظنون به قتل شوهرش نیست تا بتواند ۴۰۰۰۰ دلار از بیمه عمر شوهرش دریافت کند. با این حال، بازرسان بعداً متوجه شدند که او قبلاً ۱.۴ میلیون دلار از محل دریافت کرده است.

اسناد دادگاه نشان می دهد که دوربین های راهنمایی و رانندگی مینی ون کرامپتون بروفی را در حالی که در نزدیکی موسسه آشپزی اورگان رانندگی می کرد، هنگام شلیک گلوله مرگبار ضبط کردند.

وکیل نویسنده با رد اتهام قتل گفت که موکلش دلیلی برای کشتن همسرش ندارد و بین آنها “عشق” وجود دارد.

خانم کرامپتون بروفی به استفاده غیرقانونی از سلاح گرم و قتل متهم شده است. انتظار می رود محاکمه او هفت هفته طول بکشد.